КУ Сумська ЗОШ 6

Поисковый анализ сайта
^Угору

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Сумській областіУправління освіти і науки
Сумської міської ради


Національна дитяча гаряча лінія

Національна дитяча гаряча лінія
Головна стрелка Фотогалерея 2021-2022 н.р. стрелка Заходи до Дня святого Миколая, 17.12.2021

Фотогалерея 2021-2022 н.р.

Заходи до Дня святого Миколая

        17 грудня 2021 року для учнів 1-4 класів лідерами учнівського самоврядування було підготовлено та проведено театралізоване привітання до Дня Святого Миколая «По Вкраїні з краю в край ходить Святий Миколай». До дітей завітали герої зі Святим Миколаєм, привітали їх зі святом та вручили солодкі подарунки та сувеніри (відповідальні педагоги-організатори Гончаренко В.В., Гонтар В.В.).

        З метою підтримки дітей-сиріт, дітей з особливими освітніми потребами та дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах з 13.12 по 19.12.2021р. до Дня Святого Миколая у Сумській області тривала доброчинна акція «Янголи милосердя», організована комунальним закладом Сумської обласної ради обласним центром позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю.
        У рамках обласної батьками, учнями та педагогами освітнього закладу було зібрано солодощі, канцелярське приладдя та виготовлено новорічні сувеніри. Усі зібрані речі, сувеніри та ласощі було передано 21 грудня до Сумського центру соціально-психологічної реабілітації дітей області для дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах і тимчасово перебувають у даному закладі.
        #ПозашкілляСумщиниЯнголиМилосердя


        З 13.12.2021р. по 17.12.2021р. у рамках загальношкільної акції «Милосердя» було зібранно солодощі та канцелярське приладдя та 17.12.2021р., напередодні свята, було вручено подарунки дітям-сиротам, дітям, позбавлених батьківського піклування та дітям з особливими освітніми потребами, які навчаються за інклюзивною формою навчання.


        17.12.2021 р. у класних колективах відбулися свята до Дня Святого Миколая

  • 5-Д
  • 5-Д
  • 5-Д
  • 7-Б
  • 7-Б
  • 7-Б
  • 7-Б

полоска
Фотографії та відеоматеріали розміщено за згодою батьків
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове