КУ Сумська ЗОШ 6

Поисковый анализ сайта
^Угору

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Сумській областіУправління освіти і науки
Сумської міської ради


Національна дитяча гаряча лінія

Національна дитяча гаряча лінія
Головна стрелка Фотогалерея 2021-2022 н.р. стрелка Тренінг «Соціальні та емоційні компетентності ХХІ століття», 17-18.01.2022

Фотогалерея 2021-2022 н.р.

Тренінг «Соціальні та емоційні компетентності ХХІ століття»

        17 та 18 січня на базі КУ Сумської ЗОШ 6 було проведено тренінг «Соціальні та емоційні компетентності ХХІ століття» за програмою LIONS QUEST.
        Заняття мало на меті надати практичні поради педагогам щодо створення в класі, закладі дружньої атмосфери, у якій зможуть зростати здорові, усебічно розвинені юнаки та дівчата. Освітяни отримали рекомендації, як молодь навчити контролювати свої емоції, приймати відповідальні рішення, визначати позитивні цілі, які допоможуть вести здоровий спосіб життя без наркотиків, хуліганства та жорстокості.
        Національний тренер України Людмила Курбакова матеріали програми представила у формі обігрування ситуацій на уроці, годині спілкування, батьківських зборах; продемонструвала, як практично застосувати методи, прийоми та форми взаємодії.
        Усі учасники тренінгу отримали не тільки досвід, а ще позитивні емоції!


        Працівники закладу освіти КУ Сумської ЗОШ №6 10-11.11.2021 р. пройшли навчальні тренінги за програмою Lions Quest «Соціальні та емоційні компетентності ХХІ століття», які провели ТОВ «Інститут соціально-емоційної освіти» на базі закладу.
        Учасники тренінгу протягом двох днів мали нагоду долучитися до різних активностей: змоделювали уроки за програмою Lions Quest і ознайомилися з методами соціально-емоційного навчання; навчилися створювати батьківські зустрічі, під час яких розглянули ключові проблеми створення освітнього онлайн-середовища та шляхи налагодження партнерства з родинами. Два дні минули в атмосфері позитиву, співпраці та порозуміння.

полоска
Фотографії та відеоматеріали розміщено за згодою батьків
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове