КУ Сумська ЗОШ 6

Поисковый анализ сайта
^Угору

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Сумській областіУправління освіти і науки
Сумської міської ради


Національна дитяча гаряча лінія

Національна дитяча гаряча лінія
Головна стрелка Фотогалерея 2021-2022 н.р. стрелка Заходи до Дня Соборності України, 21.01.2022

Фотогалерея 2021-2022 н.р.

Заходи до Дня Соборності України

        21 січня 2022 року до Дня Соборності України для учнів 1-4 класів було проведено загальношкільну патріотичну акцію «Синьо-жовта стрічка – символ єднання», під час якої учні мали можливість написати на паперових стрічках свої привітання нашій державі та наклеїти їх на паперового голуба, символ миру (відповідальні педагоги-організатори Гончаренко В.В., Гонтар В.В.).

        21 січня 2022 року до Дня Соборності України серед учнів 1-11 класів було проведено поетичний флешмоб «Любіть Україну, як сонце любіть!», під час якого талановиті учні, які мають хист до написання віршів, мали змогу підготувати власні авторські вірші про Україну та презентувати їх на загал (відповідальна педагог-організатор Гончаренко В.В.).


        21 січня у 2-Д класі (класний керівник Пасічник Г.В.) проведено інформаційну хвилину «Одна, єдина, неділима Україна» під час якої школярі виготовили долоньки єдності, прикрасили деревце рідної землі, помилувалися красою і неповторністю рідного краю у поезіях. Зазначили, як треба ставитися до України.


        21 січня в 4-Б класі (класний керівник Лиштван О.А.) відбувся усний журнал «День соборності України». Діти розповідали вірші, відповідали на питання вікторини, співали пісні про Україну та виготовили листівки.


        День Соборності – свято України, що відзначається щороку 22 січня в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 року. Офіційно в Україні День Соборності відзначається з 1999 року. З нагоди свята в бібліотеці була оформлена виставка-панорама, присвячена цій даті, а також учні 4-Б класу (класний керівник Лиштван О.А.) взяли участь в історичному хронографі «Україна: соборна, вільна, сильна», під час якого послухали розповідь про боротьбу українського народу за соборність своїх земель, бо це одна із важливих сторінок нашого минулого та долучились до виготовлення листівок єдності «Одна єдина – Україна» (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.)


        До Дня Соборності України учні 4-Д класу (класний керівник Дегтярьова О.В.) взяли участь у флешмобі під гаслом «Ми всі - одна сім'я, Єдина ми країна, Мільйони різних «Я», а разом – Україна». Діти поглибили знання про історичний факт злуки українського народу. Визначили, що соборність – це братерство, взаємозв'язок, цілісність, універсальність, єдність.

полоска
Фотографії та відеоматеріали розміщено за згодою батьків
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове