КУ Сумська ЗОШ 6

Поисковый анализ сайта
^Угору

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Сумській областіУправління освіти і науки
Сумської міської ради


Національна дитяча гаряча лінія

Національна дитяча гаряча лінія
Головна стрелка Фотогалерея 2021-2022 н.р. стрелка Тижні, місячники стрелкаДекада профорієнтації, 24.01-04.02.2022

Фотогалерея 2021-2022 н.р.

Декада профорієнтації

        З 24.01.2022 р. по 04.02.2022 р. у закладі освіти проходить Декада профорієнтації. Протягом декади згідно з планом проведені заходи:

        24-28.01.2022 р. педагогом-організатором Гонтар В.В. була проведена дидактична гра «Професії» для учнів 1-2 класів. Діти з задоволенням відгадували загадки, а також за допомогою ігор з картками та пазлами дізнавалися про різні професії світу. По завершенню мали змогу поділитися ким та чому мріють стати в майбутньому.


        31.01–04.02.2022 р. для учнів 3-4 класів було проведено калейдоскоп «Усі професії потрібні, усі професії важливі». Учні мали можливість погратися в гру «Хто що робить» та «Вгадай професію» (відповідальна педагог - організатор Гонтар В.В.).


        Вибір професії — один з головних життєвих виборів, який здійснює людина в юному віці. Від вибору професії у великій мірі залежить задоволення людини своєю долею. Завданням профорієнтаційної роботи з учнями є підготовка їх до свідомого вибору професії. Класними керівниками 5-10 класів були проведені години спілкування.

  • 5-А
  • 5-А
  • 5-Б
  • 5-Б
  • 5-Д
  • 7-В

        Під час проведення в закладі освіти декади профорієнтації зав. бібліотеки Лисицька О.І. разом з учнями 5-х класів провела інтерактивну онлайн гру «Світ професій».


        У рамках декади профорієнтації учнями 9-х класів було проведено ряд заходів. Протягом першого тижня декади профорієнтації були проведені анкетування учнів щодо професійних схильностей та анкетування за типами інтелекту, віртуальні екскурсії закладами професійної освіти та фахової передвищої освіти м.Суми. На другому тижні для дев’ятикласників були організовані онлайн зустрічі з представниками ВСП «Машинобудівного фахового коледжу СумДУ» (01.02.2022р.) та представниками ВСП «Сумського фахового коледжу СНАУ» (02.02.2022 р.). Організовані онлайн зустрічі дали змогу учням сформувати уявлення про матеріально-технічну базу коледжів, вступну кампанію та можливості навчання на бюджетній формі
        14 лютого 2022 року учні 9-х класів побували на онлайн-дні відкритих дверей у ДНЗ «Сумського хіміко-технологічного центру ПТО». На сьогоднішній день на робітничі професії є великий попит. Сучасне обладнання, справжні спеціалісти, новітні технології допоможуть усім бажаючим досягнути найвищих результатів у обраній професії. Дітей ознайомили з правилами вступу та розповіли про ряд професій, що викладаються у закладі. Також учні поспілкувалися з випускниками, що досягли великих успіхів після закінчення закладу (класні керівники 9-А класу Колотило Л.В., 9-Б класу Омельченко Т.В., 9-В класу Баклай Л.В., 9-Г класу Тутова І.В.).


        04 лютого учні 10-Б класу в рамках Декади профорієнтації провели захід «Про освіту та кар’єру». Десятикласники познайомилися із сайтом Єдиної електронної бази з питань освіти, здійснили віртуальну екскурсію навчальними закладами міста.
        До онлайн-зустріч залучилася доктор філологічних наук, професор кафедри української мови й літератури Беценко Тетяна Петрівна, яка ознайомила учнів із СумДПУ імені А. Макаренка, особливу увагу викладач приділила розповіді про факультет іноземної та слов'янської філології.
        Також учні дізналися про те, на яку інформацію варто звертати увагу, вибираючи майбутній заклад навчання.


        10.02.2022 у рамках тижня профорієнтації відбулася онлайн-зустріч «Змоделюй своє майбутнє» представників СНАУ та учнів 11-А та 11-Б класів. Майбутні абітурієнти дізналися про нові перспективні професії, познайомилися з особливостями вступу до СНАУ.


        У рамках декади профорієнтації психологічною службою КУ Сумської ЗОШ №6 було створено відеопорадник «Шпаргалка для батьків» на тему «Майбутня професія: як допомогти дитині не помилитися»

полоска
Фотографії та відеоматеріали розміщено за згодою батьків
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове