КУ Сумська ЗОШ 6

Поисковый анализ сайта
^Угору

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Сумській областіУправління освіти і науки
Сумської міської ради


Національна дитяча гаряча лінія

Національна дитяча гаряча лінія
Головна стрелка Фотогалерея 2021-2022 н.р. стрелкаОнлайн-навчання «Школи лідерів», 09.02.2022

Фотогалерея 2021-2022 н.р.

Онлайн-навчання «Школи лідерів»

        9 лютого 2022 року за участі Президента Демократичної Шкільної Республіки Синициної Богдани відбулося онлайн-навчання «Школи лідерів» (старостат 5-11 класів) «Кейс майбутнього лідера» (Meet-конференція, Classroom «Інформаційний портал»).
        На початку онлайн-зустрічі Президент Синицина Богдана провела з учасниками вправу «Знайомство», під час якої старости класів презентували себе, називаючи своє ім’я та характеризуючи себе прикметником, який починається на першу літеру власного імені.
        Далі, з метою визначення індивідуальних особливостей особистостей практичним психологом Головач Іриною Анатоліївною для лідерів класів було проведено тест «Психогеометрія».
        Після цього, з метою розширення уявлення про лідерство, активізації лідерського потенціалу учнів, визначення та розвитку лідерських якостей, необхідних для досягнення успіху, педагогом-організатором Гончаренко Вікторією Володимирівною для учасників заходу було презентовано прийом «Кейс майбутнього лідера», під час якого лідери класів працювали на віртуальній дошці Jamboard, обираючи зі списку якості справжнього лідера.
        Підсумком онлайн-навчання стали поради від практичного психолога «Як розвивати лідерські якості», які Ірина Анатоліївна надала усім учасникам зустрічі.
        Наприкінці онлайн-зустрічі педагогом-організатором спільно з учасниками заходу було вирішено створити у месенджері Вайбер групу «Школа лідерів» для подальшої плідної співпраці (відповідальні педагог-організатор Гончаренко В.В., практичний психолог Головач І.А.).


полоска
Фотографії та відеоматеріали розміщено за згодою батьків
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове