КУ Сумська ЗОШ 6

Поисковый анализ сайта
^Угору

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Сумській областіУправління освіти і науки
Сумської міської ради


Національна дитяча гаряча лінія

Національна дитяча гаряча лінія
Головна стрелка Фотогалерея 2021-2022 н.р. стрелкаУчасть у навчально-практичному семінарі для вчителів фізичної культури Нової української школи, 11.02.2022

Фотогалерея 2021-2022 н.р.

Участь у навчально-практичному семінарі для вчителів фізичної культури Нової української школи

        З метою впровадження комплексного підходу в реалізації програми Президента України «Здорова Україна» в умовах реформи «Нової української школи» на базі Сумського державного університету 11 лютого 2022 року відбувся навчально-практичний семінар для вчителів фізичної культури Нової української школи, у якому взяли участь наші вчителі Заставний А.А., Антипенко Т.М., Ковальова О.М. та Берест О.О.
        Ініціаторами заходу були Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти», Комітет з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки спільно з Департаментом освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації.
        Захід розпочався з вітання директора Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» Євгена БАЖЕНКОВА, заступника голови Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Андрія БОЛЯКА, ректора Сумського державного університету Василя КАРПУШІ.
        Усього в семінарі взяло участь понад 100 учасників, основна складова яких учителі фізичної культури закладів загальної середньої освіти Сумської області.
        Виконуючи основні завдання семінару тренер НУШ Анастасія КРАВЧЕНКО та координатор Get Into Rugby європейська програма розвитку Павло РОЖКОВ ознайомили та дали змогу практично випробувати інноваційні методи викладання нових варіативних модулів програми з фізичної культури, таких як «Чирлідинг» та «Регбі 5» для їх подальшого застосування вчителями та популяризації в закладах загальної середньої освіти Сумської області. У підсумковій частині семінару заступник голови Комітету з фізичного виховання та спорту Андрій БОЛЯК провів тренінг на тему: «Комплексний підхід до реалізації програми Президента України «Здорова Україна» в умовах реформи «Нова українська школа»


полоска
Фотографії та відеоматеріали розміщено за згодою батьків
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове