КУ Сумська ЗОШ 6

Поисковый анализ сайта
^Угору

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Сумській областіУправління освіти і науки
Сумської міської ради


Національна дитяча гаряча лінія

Національна дитяча гаряча лінія
Головна стрелка Фотогалерея 2021-2022 н.р. стрелкаВипускники-2022 вже на порозі дорослого життя, 06.06.2022

Фотогалерея 2021-2022 н.р.

Участь у міському конкурсі «Кращий лідер року»

        З 23 травня по 23 червня 2022 року, з метою поширення позитивного досвіду роботи лідерів шкільного самоврядування та розвитку лідерського, організаторського потенціалу молоді, виявлення первинного рівня знань старшокласниками свого особистого лідерського потенціалу, набуття учасниками конкурсу навичок грамотної постановки цілей та пошуку внутрішніх ресурсів для їх досягнення, а також роботи в команді та створенню гармонійних стосунків з однолітками та дорослими, молодіжною організацією «МОСТ» комунального закладу Сумський Палац дітей та юнацтва для лідерів шкільних органів учнівського самоврядування віком від 14 до 18 років було організовано та проведено міський конкурс «Кращий лідер року». Захід проводився дистанційно в двох номінаціях: «Відео презентація «Я + цікава справа» та «Есе «Знаємо - діємо». У конкурсі взяли участь представники 13 закладів освіти міста. На розгляд журі в номінації «Відео презентація «Я + цікава справа» представлено 9 робіт, в номінації «Есе «Знаємо – діємо» – 21 робота, які підготували лідери учнівського самоврядування міських закладів освіти.
        За підсумками міського конкурсу «Кращий лідер року» лідери учнівського самоврядування нашого освітнього закладу (представники Президентської Ради на чолі з президентом Демократичної Шкільної Республіки) посіли призові місця, а саме: у номінації «Відео презентація «Я + цікава справа» - ІІІ місце – Одинцова Марія (11-Б клас) та Оверченко Владислава (9-Б клас) (спільна робота); у номінації «Есе «Знаємо - діємо» - ІІ місце – Синицина Богдана (10-А клас) та ІІІ місце – Лініченко Влада (10-Б клас) (відповідальні педагог-організатор Гончаренко В.В., практичний психолог Головач І.А.).
        4 липня 2022 року переможці міського конкурсу були нагороджені грамотами управління освіти і науки Сумської міської ради та невеличкими подарунками (екосумки з логотипом конкурсу «Кращий лідер року»).
        Щиро вітаємо наших талановитих лідерів учнівського самоврядування з перемогою та бажаємо творчого натхнення на майбутнє і нових креативних ідей!


полоска
Фотографії та відеоматеріали розміщено за згодою батьків
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове