КУ Сумська ЗОШ 6

Поисковый анализ сайта
^Угору

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Сумській області











Управління освіти і науки
Сумської міської ради


Національна дитяча гаряча лінія

Національна дитяча гаряча лінія
Головна стрелка Фотогалерея 2022-2023 н.р. стрелка Тижні, місячники стрелка Тиждень правових знань

Фотогалерея 2022-2023 н.р.

Тиждень правових знань

        З 03.10.2022 р. по 07.10.2022 р. в освітньому закладі був проведений тиждень правових знань. Протягом тижня згідно плану проведені наступні заходи:        

  • Заняття «Я і мої особисті кордони. Право на самовираження. Вміння сказати «ні». Самовираження через поведінку і відповідальність за неї. Конструктивна та деструктивна поведінки»        
  • Дистанційний флешмоб «Я проти корупції»        
  • Правова мозаїка «Ти людина, значить маєш права»        
  • Правовий конкурс «Що для мене Україна»        
  • Конкурс есе «Від Першої (Другої) світової війни до сучасної війни Російської Федерації проти України: добровольці/ волонтери/ доля біженців/ дітей/ військовополонених»        
  • Інформаційні п’ятихвилинки «Що таке «корупція»        
  • Марафон проєктів «Борці за права людини»        
  • Заняття «Воєнний злочин: ознаки, особливості, відповідальність»
07.10.2022 Заняття «Воєнний злочин: ознаки, особливості, відповідальність»
З учнями 9-Б класу було проведено заняття «Воєнний злочин: ознаки, особливості, відповідальність». Під час якого було висвітлено питання виникнення концепції воєнних злочинів у міжнародному праві, розтлумачено поняття «воєнний злочин»; наведені ознаки воєнних злочинів; зазначені суди, які становлять систему міжнародного правосуддя; висвітлені деякі аспекти документування міжнародних злочинів. (Відповідальна учитель правознавства Калашник Т.О.).
06.10.2022 Інформаційні п’ятихвилинки «Що таке «корупція»
Для учнів 9-х класів були проведені інформаційні п’ятихвилинки «Що таке «корупція» (відповідальна учитель правознавства Калашник Т.О.).
полоска
06.10.2022 Правова мозаїка «Ти людина, значить маєш права»
В рамках проведення тижня правових знань учні 5-х класів прийняли участь у правовій мозаїці "Ти людина, значить маєш права". Відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.
полоска
05.10.2022 Онлайн-інтерактивна листівка «Права свої знай – себе від біди зберігай»
05.10.2022р. серед учнів 5-11-х класів було розповсюджено онлайн-інтерактивну листівку «Права свої знай – себе від біди зберігай». Під час перегляду листівки учні можуть: пригадати визначення понять «права» та «обов’язки»; переглянути відео «Права дітей»; прочитати в буклеті «Твої права» інформацію про захист прав дітей згідно законодавства; перевірити власні правові знання, виконавши завдання веб-квесту «Знай свої права» (Відповідальні психологічна служба Головач І.А., Шкут О.С.).
полоска
04.10-05.10.2022 Заняття «Я і мої особисті кордони. Право на самовираження. Вміння сказати «ні». Самовираження через поведінку і відповідальність за неї. Конструктивна та деструктивна поведінки».
04.10-05.10.2022р. з учнями 5-А, 5-Б, 5-Д класів було проведено заняття «Я і мої особисті кордони. Право на самовираження. Вміння сказати «ні». Самовираження через поведінку і відповідальність за неї. Конструктивна та деструктивна поведінки». Під час якого здобувачі освіти не тільки були ознайомлені з правом самовираження, його формами та відповідальністю за власну поведінку, а й мали змогу знайти конструктивне вирішення запропонованих ситуацій (Відповідальна практичний психолог, учитель предмета «Культура добросусідства» Головач І.А.).
полоска
04.10.2022 Флешмоб «Я проти корупції»
04.10. 2022 р. з учні 10-Б класу долучились до дистанційного флешмобу «Я проти корупції» (відповідальний вчитель предмету «Громадянська освіта» Власов В.М.)
полоска
Фотографії та відеоматеріали розміщено за згодою батьків
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове