КУ Сумська ЗОШ 6

Поисковый анализ сайта
^Угору

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Сумській областіУправління освіти і науки
Сумської міської ради


Національна дитяча гаряча лінія

Національна дитяча гаряча лінія
Головна стрелка Фотогалерея 2022-2023 н.р. стрелка Підсумки осінніх канікул

Фотогалерея 2022-2023 н.р.

Підсумки осінніх канікул

        Педагогом-організатором Гончаренко В.В., практичним психологом Головач І.А. та соціальним педагогом Шкут О.С. протягом тижня здійснювалась робота щодо організації та проведення благодійної акції «Бути патріотом – це по-українськи!» (збір продуктів харчування, засобів особистої гігієни та теплих речей для військовослужбовців) (1-11 класи). (фото)


        З метою забезпечення змістовного дозвілля дітей та учнівської молоді у канікулярний період у закладі було сплановано відповідну виховну роботу в класних колективах.
       18 жовтня 2022 року у спортивній залі закладу було організовано та проведено флешмоб «Здорова нація», під час якого діти мали змогу активно відпочити, виконуючи танцювальні ритмічні рухи та завдання спортивної естафети (класні керівники Кичань А.О., Артюшенко О.М., Конотоп Л.І., Тутова І.В., Баклай Л.В., вчителі фізичної культури Антипенко Т.М., Ковальова О.М., Шабаліна С.Б.).

       Також, 18 жовтня учні 8-В класу здійснили екскурсійну подорож до музею дотику «Причал Одіссея», де мали змогу прослухати цікаві історії та переглянути експозиції таких кімнат, як: Хаос, Система, Кураж, Еволюція та виставковий центр Світлиця (класний керівник Павленко А.С.).

       19 жовтня 2022 року учні 6-х класів відвідали Сумський Палац дітей та юнацтва, де стали активними учасниками ігрової програми «Ми славні нащадки козацького роду!», весело та з користю провівши свій вільний час (класні керівники Грицай С.П., Штокало О.В., Дихтяренко Т.О., Заставний А.А., Бондар Т.Л.).

       20 жовтня 2022 року учні 3-А,Б,В класів взяли участь у майстер-класі «Ліплення з глини» у рамках Всеукраїнського проєкту «СпівДія заради Дітей», реалізованого у співпраці з Дитячим фондом ООН (UNICEF Ukraine) та Міністерством молоді та спорту України (3-А, 3-Б, 3-В класи, класні керівники Абрамчук І.М., Усик С.О., Андрухова В.В.). В процесі навчання ліпленню і виготовлення фігурок у дитини розвивається дрібна моторика, а також спритність і сила пальчиків. Заняття з ліплення надають можливість дитині не стримувати свою фантазію. Колективні майстер-класи для дітей – справжнє свято для їхніх маленьких учасників. Адже після занять у них окрім нових іграшок з’являються ще й нові друзі, такі ж веселі і творчі.

       Також, 20 жовтня, з метою надання допомоги захисникам та підтримки їх морального духу, на базі майстерні освітнього закладу учні 9-А,Б,В класів виготовляли окопні свічки для Збройних Сил України. Учнівська молодь із радістю і задоволенням працювали над свічками, знаючи, що вони допоможуть захисникам зігрітися в люті морози (класні керівники Кравченко В.М., Сова Я.В., Максименко І.І.).

       21 жовтня 2022 року для учнів 8-х класів на базі освітнього закладу працівниками професійно-кінологічного центру було організовано зустріч «Знайомство з кінологічною службою «Як обрати собі друга?» (8-А, 8-Б, 8-Г класи, класні керівники Лопатка К.М., Капленко А.О., Шевчук О.М.)

        20 жовтня учні 2-х класів відвідали Сумський Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді, де для них було організовано та проведено екскурсію позашкільним закладом та майстер-клас "Український оберіг" (відповідальні класні керівники Сивоконь Л.М., Зінь В.О., Русакова Н.А., Рябінченко С.О., Усик О.О.). Діти отримали величезне задоволення та позитивні емоції від заходу
полоска
Фотографії та відеоматеріали розміщено за згодою батьків
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове