КУ Сумська ЗОШ 6

Поисковый анализ сайта
^Угору

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Сумській областіУправління освіти і науки
Сумської міської ради


Національна дитяча гаряча лінія

Національна дитяча гаряча лінія
Головна стрелка Фотогалерея 2022-2023 н.р. стрелка Тематична декада «Країна без науки не має майбутнього»

Фотогалерея 2022-2023 н.р.

Тематична декада «Країна без науки не має майбутнього»

        31.10.2022 10-А клас ( учитель Штокало О.В.) взяв участь в онлайн-проєкті "Винаходи в сфері штучного інтелекту" за допомогою Padlet-дошки. Обговорювали проблемне питання "Чи може штучний інтелект знищити людство?" Дискусія була жвавою та цікавою. діти дійшли висновку, що штучний інтелект створений на допомогу людині.


       31.10.2022 в рамках проведення тематичної декади: "Країна без науки не має майбутнього" учні 6-Д прийняли участь у веб-квесті "Будуємо диво світу". Під час виконання учні змогли розширити свої знання про піраміди як діво світу, процес їх спорудження та дізналися про причини та умови їх створення.


        01.11.22 року до тижня «Країна без науки немає майбутнього» для учнів 6-Б та 6-Д класу був проведений веб квест «Інформатичний калейдоскоп». Мета заходу поглянути на звичну інформатику з іншого боку. Учні підвищили рівень знань з інформатики, ознайомились з видатними програмістами. Беручи участь у конкурсах, діти проявили активну участь, кмітливість.


        02.11.2022 для учнів 7 класів був проведений марафон "У світі цікавої фізики". Учні захопливо змагалися у різних конкурсах, демонстрували цікаві досліди, визначали ціну поділки. Усі отримали задоволення від заходу, покращили свій настрій та зацікавились вивченням фізики.


       В рамках декади "Країна без науки не має майбутнього" 03.11.22 учні 8 -Г класу взяли участь в інтелектуальному змаганні "Найрозумніший". Змагання складалося з трьох раундів. Учасники продемонстрували свої знання, розкрили такі свої якості, як: спостережливість,винахідливість, кмітливість та вміння долати труднощі.


        31.11.2022 з 4А та 4Б була проведена гра "Фізична культура у повсякденні" у рамках декади "Країна без науки немає майбутнього". Гру провела вчитель фізичної культури Ковальова О.М.


        03.11.2022 серед учнів 5а,5б,5г,5д,5в класів були проведені естафети "Малі олімпійські ігри" у рамках декади "Країна без науки немає майбутнього"керівник вчитель фізичної культури Шабаліна С.Б.


       В рамках декади "Країна без науки не має майбутнього" 03.11.22 учні 8 -Г класу взяли участь в інтелектуальному змаганні "Найрозумніший". Змагання складалося з трьох раундів. Учасники продемонстрували свої знання, розкрили такі свої якості, як: спостережливість,винахідливість, кмітливість та вміння долати труднощі.

        07.11.22 в рамках декади «Країна без науки не має майбутнього» для учнів 1-4 класів був проведений усний журнал «Світ винаходів». Під час якого діти познайомилися з винаходами українців, які змінили світ. Та з винаходами, авторами яких були діти. Учні довідались про історію відкриття компаса, дізнались де і коли винайшли морозиво, прослідкували за еволюційним розвитком праски, автомобіля, з'ясували хто і коли винайшов комп'ютер та розглянули його перші фото, порівняли із сучасним виглядом. За малюнками дізналися, що досліджує вчений, які предмети і явища вивчають дослідники. Розгадуючи анаграми, відгадували назви винаходів, пояснювали їх призначення та розповідали, як саме вони покращують наше життя. А також проводили власні дослідження та ділилися враженнями.

        04.11.22 для учнів 5-Б класу та 08.11.22 для учнів 5-Г класу в рамках декади "Без науки немає життя" було проведено онлайн-вікторину "Лексикологія - наука про слова". Учасники вікторини продемонстрували свої знання з народознавства та мовознавства, пригадали прислів'я та фразеологізми (учитель Павленко А. С.)

        04.11.22 для учнів 5-Б класу та 08.11.22 для учнів 5-Г класу в рамках декади "Країна без науки не має майбутнього" було проведено онлайн-вікторину "Лексикологія - наука про слова". Учасники вікторини продемонстрували свої знання з народознавства та мовознавства, пригадали прислів'я та фразеологізми (учитель Павленко А. С.)

        В рамках декади «Країна без науки не має майбутнього» в 1-2 класах нашого закладу була проведена онлайн - виставка учнівських робіт «Ми - майбутні науковці та винахідники». Діти активно долучилися до заходу. Вони надіслали в свої класні групи фото своїх робіт. Всі мали нагоду побачити таланти наших вихованців.

полоска
Фотографії та відеоматеріали розміщено за згодою батьків
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове