КУ Сумська ЗОШ 6

Поисковый анализ сайта
^Угору

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Сумській областіУправління освіти і науки
Сумської міської ради


Національна дитяча гаряча лінія

Національна дитяча гаряча лінія
Головна стрелка Фотогалерея 2022-2023 н.р. стрелка Декада здорового способу життя

Фотогалерея 2022-2023 н.р.

Декада здорового способу життя

Зустріч зі студентами Сумського медичного університету з теми «Негативний вплив алкоголю, наркотиків і куріння на здоров’я молоді»
       08.11.2022р. з метою формування негативного ставлення до шкідливих звичок та мотивації до ведення здорового способу життя для учнів 9-11 класів було проведено зустріч зі студентами Сумського медичного університету з теми «Негативний вплив алкоголю, наркотиків і куріння на здоров’я молоді». Під час зустрічі учні мали змогу ознайомилися із впливом шкідливих звичок на організм людини, а також з’ясувати негативні наслідки вживання алкогольних напоїв, наркотичних речовин і куріння для здоров’я молоді (відповідальні працівники психологічної служби Головач І.А., Шкут О.С.).


Віртуальний кінозал "Правила особистої безпеки"
        В рамках проведення в закладі освіти декади здорового способу життя учні 2-х класів, з 31.10. по 04.11., мали змогу відвідати віртуальний кінозал "Правила особистої безпеки".
        Відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.


Інтерактивна онлайн листівка «Крок за кроком до здоров’я»"
        08.11.2022р. для учнів 5-х класів було розповсюджено інтерактивну онлайн листівку «Крок за кроком до здоров’я». Під час перегляду листівки учні мали можливість ознайомитись із поняттям «здоров’я», чинниками, які впливають на нього та правилами здорового способу життя, а також переглянути відео «Корисні підказки. Імунітет» та виконати інтерактивну вправу «Життя і здоров’я людини» (відповідальна вчитель інтегрованого курсу «Здоров’я, безпека та добробут» Шкут О.С.).
полоска
Фотографії та відеоматеріали розміщено за згодою батьків
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове