КУ Сумська ЗОШ 6

Поисковый анализ сайта
^Угору

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Сумській областіУправління освіти і науки
Сумської міської ради


Національна дитяча гаряча лінія

Національна дитяча гаряча лінія
Головна стрелка Фотогалерея 2022-2023 н.р. стрелка Тематична декада «Нам українською судилось говорити»

Фотогалерея 2022-2023 н.р.

Тематична декада «Нам українською судилось говорити»

полоска
Квест-гра " Ми знавці рідної мови"
       27лютого в рамках проведення декади"Нам української судилось говорити" в 3- Б класі (класний керівник Усик С.Л.) відбулася квест-гра " Ми знавці рідної мови". Учні ознайомилися із цікавими фактами про мову, енергійно, творчо працювали. Діти мали можливість ще раз доторкнутися до найтонших та найніжніших струн рідної мови, ще раз довели, що мова – неоціненний скарб народу.
полоска
Мовна гра «Буду я навчатися мови золотої»
       28 лютого в рамках тематичної декади "Нам українською судилось говорити" з учнями 1- их класів було проведено мовну гру «Буду я навчатися мови золотої».
        Метою проведення гри було ознайомити дітей з різноманітними цікавими завданнями з української мови, заохотити школярів до вивчення рідної мови, вчити спілкуватися виключно українською мовою.
        Під час гри учні з цікавістю поринули в океан рідної мови. З задоволенням виконували завдання песика Патрона, давали відповіді на питання вікторини «З якої це казки?», побували в країні фразеологізмів, розгадували жартівливі загадки, складали прислів’я про рідну мову, розгадували кросворди. Діти активно брали участь в мовних іграх « З'єднай слова», «Знайди приховані імена», «Знайди в словах ноти» та інші.
        Наприкінці гри було проведено конкурс віршів та малюнків «Рідна мова моя».


полоска
Мовознавча гра "Мовне асорті"
       Любити, шанувати, плекати рідну мову - обов'язок кожного українця.
        1 березня 2023 року у 2-Г класі була проведена мовознавча гра "Мовне асорті".
        Мета заходу - поглибити знання учнів про українську мову, сприяти формуванню національної свідомості дітей, розвивати мовленнєвий запас, увагу, пам’ять, логічне мислення; виховувати любов до рідної мови, бажання правильно нею користуватися, почуття патріотизму.
        Під час заходу діти поринули в чудовий і прекрасний світ нашої мови. Юні шанувальники рідного слова виявилися гарними знавцями мови: швидко й правильно відгадали всі запропоновані загадки, дали відповіді на запитання вікторини, розшифрували українські прислів'я й пояснили їх зміст, дібрали до слів антоніми, тлумачили фразеологізми, повторили алфавіт. Неабияку фантазію другокласники виявили, добираючи прикметники до слова "мова". Слухаючи цікаві факти про українську мову, діти ще раз переконалися, що вона найбагатша, найкраща, наймелодійніша.
        Усі учасники гри були активними, кожен мав можливість продемонструвати свої знання.
полоска
Онлайн-фестиваль пісень "Моя співоча родина"
       Любити, шанувати, плекати рідну мову - обов'язок кожного українця.
        В рамках проведення декади "Нам українською судилось говорити 01.03.2023 був проведений онлайн-фестиваль пісень "Моя співоча родина", метою якого є патріотичне виховання підростаючого покоління. Захід спрямований на залучення дітей та їхніх батьків до емоційного сприйняття музики, збагачення знань учнів про національну культуру, розвиток спеціальних здібностей вокального виконавства, сприяння формуванню активної батьківської позиції у питаннях розвитку дітей, допомогу щодо встановлення партнерських стосунків між батьками та дітьми, виховання у дітей почуття любові до української пісні і мистецтва в цілому. Учасники продемонстрували свої таланти , неабиякий інтерес та креативність , беручи участь у фестивалі.
полоска
Інтелектуальна гра "Найрозумніший мовознавець"
       6 березня у 4-Г класі була проведена інтелектуальна гра "Найрозумніший мовознавець". Діткам дуже сподобалося виконувати різні цікаві завдання: говорили компліменти українській мові, співставляли фразеологізми, підібравши пару-синонім; влаштували "казкові перегони", відгадували загадки і шукали відгадки серед букв; утворювали нові слова з одного слова; проходили мовні лабіринти, розгадували кросворд. Під час вікторини "Мовне асорті" четвертокласники змогли продемонструвати свої власні знання про мову.
полоска
Інтелектуальна гра "Найрозумніший мовознавець"
       06.03.2023 року в 4 - В класі в рамках декади проведено інтелектуальну гру "Найрозумніший мовознавець"
       Мета заходу: розширювати знання про красу і багатство української мови, виховувати любов до рідної мови.
       Цікаво пройшов захід. Дві команди "Соняшник" і ""Барвінок" змагалися, прийнявши активну участь у конкурсах:
       Алфавітний калейдоскоп
       Слово в слові
       Мозковий штурм та ін.
       Перемогла дружба. Команди нагороджені грамотами, визначено найкращого знавця рідної мови
полоска
Гра-квест "Стежками рідної мови"
       7 березня в рамках проведення тематичної декади "Нам українською судилось говорить" у 6-Д класі відбулася гра-квест "Стежками рідної мови". Під час проведення діти мали змогу перевірити й удосконалити свої знання. На кожній умовній станції на учнів очікували цікаві завдання: "Вибери правильну відповідь", "Склади пазли", "Збери всі ключі й знайди вихід із квест-кімнати". Гра проходила під гаслом "Мова- ДНК нації". У кінці дітям було оголошено результати зимової сесії Всеукраїнської інтернет-олімпіади "На Урок". Переможці й учасники (7 учнів) отримали дипломи й сертифікати.
полоска
Захід "Я навіки збережу все, що серцю близьке"
       7 березня в 4-Д класі відбувся захід "Я навіки збережу все, що серцю близьке". Діти активно працювали над завданнями в творчих групах: "Краса і велич українських символів" (учні презентували державні символи України), "Славні сторінки нашої Батьківщини" (розповіли про сторінки Київської Русі, Запорозької Січі, нескорених українців, незалежність, Конституції України), "Українська мова - наша калинова" (слухали вірші про мову), "З родини йде життя людини" (діти виготовили родинне дерево). А наприкінці заходу насолодилися українською піснею.
полоска
Цікаві факти про українську мову
       7 березня учні 2-Б класу ознайомились із цікавими фактами про українську мову. Зокрема школярі дізнались на яку букву починається найбільше слів, а яка літера є найменш уживаною. Прослідкували за синонімічною різноманітністю слів рідної мови. Учні з‘ясували, що українська мова настільки цікава, що навіть слово «вороги» має зменшувально-пестливу форму, яку вжито в Гімні України.
полоска
Мовознавчий турнір «Мовне коло»
       10 березня проведено мовознавчий турнір «Мовне коло» між дівчатками та хлопчиками 3-Д класу. Учні позмагалися у вмінні добирати антоніми, синоніми до поданих слів. Взяли участь у конкурсах: «Дай відповідь», «Закінчи прислів’я», «Розгадай ребус», «Впізнай за портретом українського письменника», «Хто швидше?(із поданих складів утворили нові слова), «Частини мови стають в ряд», «Скоромовка». Ці конкурси були повчальними і цікавими для дітей. Кожен випробував сили та знання. Підводячи підсумки турніру, учні пояснили, навіщо вивчати мову, пригадали прислів’я та вислови відомих людей про мову.
полоска
Гра-квест "Мовні лабіринти"
       10.03.2023 у 3 -А класі проводилася гра-квест "Мовні лабіринти". Під час гри дві команди учнів "Іменник" і "Прикметник" послідовно виконували заздалегідь підготовлені логічні завдання, шукали оригінальні рішення і підказки. Гра була цікавою, пізнавальною. Діти розширили та поглибили знання з української мови.
полоска
Фотографії та відеоматеріали розміщено за згодою батьків
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове