КУ Сумська ЗОШ 6

Поисковый анализ сайта
^Угору

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Сумській області











Управління освіти і науки
Сумської міської ради


Національна дитяча гаряча лінія

Національна дитяча гаряча лінія
Головна стрелка Фотогалерея 2022-2023 н.р. стрелка Заходи до святкування Великодня

Фотогалерея 2022-2023 н.р.

Заходи до святкування Великодня

полоска
Віртуально-пізнавальна розвідка "Писанка мальована -з любов'ю подарована"
       05.04.23 р в 1-А класі проведено віртуально-пізнавальну розвідку "Писанка мальована -з любов'ю подарована" , під час проведення якої учні дізнались історію виникнення писанки, види писанок, віртуально побували в майстерні писанкарів. Здобувачі освіти створили і прикрасили власні писанки.
полоска
Майстер-клас " Великодній сувенір"
       04.04.23 року у 3-Б класі був проведений майстер- клас " Великодній сувенір". Під час майстер-класу діти дізналися багато цікавого про традиції святкування Великодня та виготовили великодній сувенір власними руками. Кожен учасник майстер-класу виявив свій творчий потенціал та неабияку фантазію.

полоска
Арт-майданчик "Великодня писанка, як дитяча пісенька"
       05.04.2023р. у 2-А класі був проведений арт- майданчик "Великодня писанка, як дитяча пісенька". Учні співали великодні пісні, переглянули мультфільм "Загублена писанка", познайомилися з видами писанкарства в різних регіонах України.
полоска
"Вікторина Великдень"
       06 квітня 2023 року у 3-Г була проведена "Вікторина Великдень". У ході вікторини діти дізналися традиції свята Великодня, різновиди великодніх яєць, які свята навесні. Виготовили великодній сувенір.
полоска
Майстер-клас «Великодня прикраса»
       6 квітня у 2-Б класі відбувся майстер-клас «Великодня прикраса». Учні відгадували загадки, дізналися про секрети і особливості великодніх писанок, з‘ясували у чому різниця між писанками та крашанками. Під час заходу діти з цікавістю власноруч виготовили великодні іграшки-прикраси. Другокласники отримали море позитивних емоцій та вражень!
полоска
Майстер-клас "Великодній віночок"
       6 квітня у 1-г класі пройшов майстер-клас "Великодній віночок". Діти знайомилися з обрядами свята Пасхи, з цікавістю грали в гру "Що покласти в Великодній кошик", з задоволенням складали математичні пазли. Учні власноруч виготовили святковий віночок.
полоска
Квест "У пошуках великодньої писанки"
       06.04.2023 р в 4-В класі проведено квест " У пошуках великодньої писанки" . Учні познайомилися з мистецтвом писанкарства у різних регіонах України. З великим бажанням працювали над виготовленням великодньої поробки.
полоска
1-Б клас, Майстер-клас ''Про що розповідає писанка?'
полоска
Захід "ЧАРІВНИЙ СВІТ ПИСАНКИ"
       05.04.2023. року учні 3 - В класу відвідали Сумську міську бібліотеку № 2. Завітавши на цікавий захід " ЧАРІВНИЙ СВІТ ПИСАНКИ"., учні поглибили знання про історію писанок; вивчили характерні особливості, орнаментальність писанкарства; познайомилися з мистецтвом розпису писанки, символікою декору, кольору; розвивали відчуття кольору, краси, акуратність

полоска
Година народознавства "Готуємось до Великодня"
       З метою прищеплення любові та глубокої поваги до традицій свого краю до рідної української землі 07.04.2023 року у 3-А класі була проведена година народознавства "Готуємось до Великодня" . Учні декламували вірші, розфарбовували писанки та поглибили свої знання про святкування Пасхи.

полоска
Захід "ДИВО ПИСАНКА"
       07.04 учні 2 - В класу відвідали Сумську міську бібліотеку № 2.
       Завітавши на цікавий захід "ДИВО ПИСАНКА" учні:
       - ознайомились з традиціями писанкарства в Україні, колірною гамою та символікою писанок;
       - розвивали уяву, фантазію під час створення власного декору писанок;
       - формували естетичні відчуття, смак;
       - виховували любов до мистецтва, дбайливе ставлення до традицій українського народу.
       Діти отримали велике задоволення від спільної діяльності в колективі, спілкування один з одним та можливості виготовлення власної поробки на свято Пасхи.


полоска
Фотографії та відеоматеріали розміщено за згодою батьків
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове