КУ Сумська ЗОШ 6

Поисковый анализ сайта
^Угору

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Сумській областіУправління освіти і науки
Сумської міської ради


Національна дитяча гаряча лінія

Національна дитяча гаряча лінія
Головна стрелка Фотогалерея 2022-2023 н.р. стрелка Тематична декада «Твоє життя- твій вибір»

Фотогалерея 2022-2023 н.р.

Тематична декада «Твоє життя- твій вибір»

полоска
Заняття з елементами тренінгу "У світі чудових професій"
       В рамках декади "Твоє життя - твій вибір" в 2- А класі було проведено заняття з елементами тренінгу "У світі чудових професій". Другокласники взяли участь у відеовікторині, поділилися своїми мріями про майбутню професію.
полоска
Усний журнал "Професії наших батьків"
       В рамках декади "Твоє життя- твій вибір" 18 травня, в 1-Б класі, відбувся усний журнал "Професії наших батьків".
       Діти розповідали про професії своїх батьків, познайомилися з цікавим світом сучасних професій, відгадували загадки, розв'язували кросворди, складали пазли, грали в гру "Відгадай професію" та створили виставку малюнків.
полоска
Заняття з елементами тренінгу "У світі чудових професій"
       В рамках декади "Твоє життя - твій вибір" в 2- А класі було проведено заняття з елементами тренінгу "У світі чудових професій". Другокласники взяли участь у відеовікторині, поділилися своїми мріями про майбутню професію.
полоска
Заняття з елементами тренінгу «Зроби свій вибір»
       У рамках тематичної декади з учнями 8-А класу було проведено заняття з елементами тренінгу «Зроби свій вибір». Восьмикласники спочатку підібрали асоціації до понять «здоров’я» та «здоровий спосіб життя». Потім разом будували модель здоров’я та прокладали сходинки до здорового способу життя. Діти виокремили також загрози для здоров’я, розмірковували над причинами початку вживання наркотичних речовин.
       Підсумком бесіди став заклик: від тебе сьогоднішнього й від твоїх сьогоднішніх рішень залежить, яким будеш ТИ ЗАВТРАШНІЙ і ТИ МАЙБУТНІЙ.
полоска
Ігровий калейдоскоп " Крок за кроком до здоров'я"
       В рамках декади "Твоє життя-твій вибір" в 1-А класі було проведено ігровий калейдоскоп " Крок за кроком до здоров'я". Учні в ігровій формі узагальнили знання про здоров'я. Різноманітні ігрові завдання формували у першокласників бажання вести здоровий спосіб життя, прагнення берегти своє здоров'я як найдорожчий скарб. Під час гри "Склади квітку здоров'я" діти набули навички здорового способу життя. Протягом проведення ігрового калейдоскопу учні дізнавалися багато корисної інформації, яку зможуть використати у повсякденному житті, отримали допомогу у профілактиці зміцнення здоров'я.
полоска

       Учні 2-Д класу поринули в світ професій. Діти розповідали про професії своїх батьків, назвали та намалювали свої майбутні професії. Так, як діти дивляться в майбутнє, то майже всі вибрали діджиталізовані професії: блогери, програмісти. Але, звичайно, були: ветеринари, далекобійники, вчителі. Звісно, що до вибору професії ще дуже далеко. Але дуже цікаво слухати дитячі мрії
полоска
Заняття "Всі професії важливі, всі професії потрібні"
       У рамках декади "Твоє життя- твій вибір" у 2- В класі проведено заняття "Всі професії важливі, всі професії потрібні". Учні ознайомились з різними видами професій та вчилися виробляти прогностичну оцінку своїй майбутній професії. Деякі вже бачать себе у спорті і дуже хочуть стати футболістами, боксерами, гімнастами, плавцями. Інші бажають допомагати тваринам і бути ветеринарами. Деякі діти продовжать сімейні династії вчителів. Метою заняття було виховувати любов до праці, бажання вчитися, набувати знання та застосовувати їх в подальшому житті.
полоска
Інтелектуальна гра "Острів здоров'я"
       15.05.2023р. у 3 - А класі була проведена інтелектуальна гра "Острів здоров'я".
       Діти із задоволенням і цікавістю прослухали розповідь казкового героя про здоровий спосіб життя. У ігровій формі знайомилися з гігієнічними правилами і способами догляду за шкірою рук і зубами. Після заходу діти впевнилися, що головне в житті - здоров'я.
полоска
Онлайн-гра «Я у світі не один, я піклуюсь про тварин»
       15.05.2023р. У рамках декади «Твоє життя - твій вибір» 18.05.2023 у 4-Б класі було проведено інтерактивну онлайн-гру «Я у світі не один, я піклуюсь про тварин» (вчитель англійської мови Тутова І.В.).
       Учні познайомили один-одного зі своїми улюбленцями, розказали англійською мовою, як вони доглядають за ними. Також пограли у гру, де потрібно було вгадати тварин, яких об’єднали в одну, шукали назви тварин-дитинчат і описували їх.
полоска
Захід "Математика в нашому житті. Сакральна геометрія"
       18.05.23 в 6-А класі в рамках декади "Твоє життя -твій вибір" проведено захід "Математика в нашому житті. Сакральна геометрія", на якому обговорювались питання загадкових знань про поняття "Золотого перерізу" як ідеальної пропорції, при спостеріганні якої у природі, наше "око" та психіка людини "відпочиває" та насолоджується красою. Загадкові числа Фібоначчі, які представлені в природі в різних спіральних формах рослин та тварин. Зробили висновок, що сакральна геометрія дозволяє зрозуміти закони природи та будови Всесвіту (теорія фракталів). Намалювали та розфарбували "квітку Життя".
полоска
Челендж "Мої захоплення"
       У рамках проведення декади "Твоє життя- твій вибір" учні 9-х класів взяли участь у челенджі "Мої захоплення", під час якого присутні поринули у світ захоплень виступаючих.
       У процесі презентації був створений відеоряд з фото, які демонструють захоплення дітей.
полоска
Заняття "У світі професій"
       У рамках декади " Твоє життя- твій вибір " у 3- В класі проведено заняття " У світі професій ". Метою заняття було виховувати любов до праці, бажання вчитися, набувати знання та застосовувати їх в подальшому житті.
полоска
Презентація проєкту "Місто моєї мрії"
       У рамках декади «Твоє життя - твій вибір» 22.05.2023 у 4-Б класі ( класний керівник Васюкова С.М) було презентовано проєкт створений четверокласниками "Місто моєї мрії". У ході роботи діти активно співпрацювали, генерували спільні ідеї та оформлювали колажі про те, у якому б місті вони хотіли би жити у майбутньому.
полоска
Виховний захід "Професії моїх батьків"
       В рамках декади " Твоє життя - твій вибір" в 1-В класі проведено виховний захід "Професії моїх батьків". Діти ознайомилися з новітніми професіями, що відносяться до різних типів. Учні відгадували анаграми, загадки про професії, складали пазли, прислів'я про працю, працювали в групах із поділом професій "людина-природа", "людина-техніка", "людина-мистецтво", грали в ігри "Знайди пару", "Що необхідно фахівцю", "Корабель мрій".
полоска
Заняття- тренінг "Твоє здоров'я - в твоїх руках"
       У рамках декади " Твоє життя - твій вибір" у 4 - В класі проведено заняття- тренінг "Твоє здоров'я - в твоїх руках"
       Мета- сприяти отриманню школярами знань про здоровий спосіб життя.
       Команди пройшли станціями:
       корисне- шкідливе, звари борщ, капелюх із завданнями, винахідницька, абетка здоров'я.
       Дівчатка приготували смачний і корисний вінегрет. Всі учні залюбки смакували стравою.
полоска
Вікторина "Ми обираємо здоров'я!"
       У рамках декади "Твоє життя - твій вибір" 23.05.2023 у 4- Д класі (класний керівник Карпенко Л.І.) було проведено вікторину "Ми обираємо здоров'я!". Діти, відповідаючи на запитання, створили "Дерево роздумів" щодо правильного рішення відносно свого здоров'я. Відшукували "Кульки здоров'я", які були наповнені корисними звичками.Сформували плакат "Ми за здоровий спосіб життя", в якому висловили слово в підтримку цього вибору. Створили виставку малюнків, розповіли про свій улюблений фрукт,овоч, посмакували ним, а на завершення виконали руханку "В здоровому тілі - здоровий дух".
полоска
Бесіда-тренінг "Здорові діти- здорова нація"
       У рамках декади "Твоє життя - твій вибір" 23.05.2023 у 4- Г класі (класний керівник Решетниченко С.О.) було проведено бесіду-тренінг "Здорові діти- здорова нація", під час якого учні з'ясували, що від здоров’я дітей залежить здоров’я нації та благополуччя і добробут всієї України, її майбутнє. Діти склали хмару слів до слова "Здоров'я ", визначили фактори впливу на його стан, пограли в гру" Корисне- шкідливе". Разом з песиком Бровко та котиком Мурчиком розглянули поради для здоров'я. На закінчення учні створили та презентували свої власні тарілки здорового харчування.
полоска
Гра "Обираймо здоровий спосіб життя"
       25.05.2023р., у рамках декади "Твоє життя - твій вибір", серед учнів 5-х класів було проведено гру "Обираймо здоровий спосіб життя". Команди, подорожуючи країною Здоровляндією, мали змогу показати власні знання з тем "Цінності", "Харчування", "Гігієна", "Режим дня" та "Спорт", весело, цікаво та корисно провести свій час. Учні усвідомили, що ведення здорового способу життя сприяє гармонійному та інтенсивному розвитку людського організму. Перемогу у грі здобула команда учнів 5-Г класу. (Відповідальні: учитель інтегрованого курсу "Здоров'я безпека та добробут" Шкут О.С., учитель предмету "Культура добросусідства" Головач І.А.)
полоска
Виховна година "Подорож до країни Здоров'я"
       У рамках декади "Твоє життя - твій вибір" 26.05.2023 р. у 1-Г класі була проведена виховна година "Подорож до країни Здоров'я". Учні в ігровій формі з'ясовували, від чого залежить здоров'я людини. Провели гру-вікторину "Що означає бути здоровим?", Складали прислів'я, визначали, яка їжа корисна чи шкідлива. Діти зрозуміли, що здоров'я - це найбільша цінність людини, тому варто з самого дитинства привчати себе вести здоровий спосіб життя та дотримуватись простих правил гігієни.
полоска
Флешмоб "Міс Грація"
       17.05.2023р. в рамках декади "Твоє життя - твій вибір" учениці 10-Б класу взяли участь у флешмобі "Міс Грація" (організатори- вчителі фізичної культури Ковальова О.М., Антипенко Т М. ). Композиція включала в себе гармонійні, ритмічні та динамічні елементи, що виконуються з природною грацією й силою. Усі насолоджувалися витонченою невимушеностю й природностю рухів, поз і ліній людського тіла.
полоска
Година спілкування "Життя... Воно прекрасне. І творить його людина"
       19 травня в 9-А класі була проведена година спілкування,,Життя...Воно прекрасне. І творить його людина".
       Епіграфом до спілкування стали слова Леонардо да Вінчі: "Пам'ятай! Життя є дар, великий дар.І хто його не цінує,цього дарунка не заслуговує".
       Слухаючи притчі про життя, виконуючи вправи "Як розпорядитися своїм життям", Мій портрет у променях сонця ", "Художник", учні дійшли висновку, що життя багатогранне. Це яскравий світ, але для кожного він особливий та особистий.
       І немає нічого такого, щоб могло бути для людини важливішим, аніж власне життя та життя близьких.
полоска
Онлайн - гра "Бути здоровим, жити активно - модно і позитивно"
       17.05.2023 у 7-А класі відбулася онлайн - гра "Бути здоровим, жити активно - модно і позитивно". Завдяки цікавій вікторині учні з'ясували, що роль спорта в житті важко переоцінити. Ми також почули про улюблені види спорту сучасної молоді.
полоска
Фотографії та відеоматеріали розміщено за згодою батьків
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове