КУ Сумська ЗОШ 6

Поисковый анализ сайта
^Угору

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Сумській областіУправління освіти і науки
Сумської міської ради


Національна дитяча гаряча лінія

Національна дитяча гаряча лінія
Головна стрелка Фотогалерея 2022-2023 н.р. стрелка Тиждень "Безпека дорожнього руху"

Фотогалерея 2022-2023 н.р.

Тиждень "Безпека дорожнього руху"

полоска
Гра-вікторина "Я- учасник дорожнього руху".
       В рамках тижня "Безпека дорожнього руху", в 1-А класі проведено гру-вікторину"Я- учасник дорожнього руху". Учні в цікавій, ігровій формі повторили і закріпили знання з правил дорожнього руху.
полоска
Рольова гра "Твоя безпека на дорозі"
       Всі добре знають, що здоров'я - це найбільший скарб. З метою збереження власного здоров'я в 2- А класі була проведена ситуативно- рольова гра "Твоя безпека на дорозі". Учні повторили правила для пішоходів, назви дорожніх знаків, переглянули відеоролик.
полоска
"Мандрівка у країну Велосипедію"
       Скоро літо! Канікули! Дитячі розваги! 17 травня учні 1-Г класу здійснили "Мандрівку у країну Велосипедію". Діти ознайомилися, які види велосипедів бувають, в цікавій ігровій формі дізналися про правила дорожнього руху на велосипеді. Згадали, які дорожні знаки можна побачити під час мандрівки.
полоска
Моделювання ситуацій "Переходимо вулицю"
       Тиждень безпеки дорожнього руху у 2 - Д класі "Твій друг- безпечний рух" Моделювання ситуацій "Переходимо вулицю", "Школа світлофора", вуличний марафон "Дорожні знаки та їх значення", обговорення безпечного маршруту "Дім-школа-дім", вікторини "Правила безпеки знай- про життя своє подбай". Діти закріпили знання про правила дорожнього руху, безпечну поведінку на вулиці, навчилися використовувати набуті знання на практиці. Кожному із нас корисно та необхідно знати, як правильно і безпечно поводитися на дорозі, а відповідальне ставлення до вимог Правил зменшить ризики дорожньо-транспортних пригод. Безпека на дорозі – понад усе! Дотримуємося Правил дорожнього руху!
полоска
Вікторина "Чи знаєш ти правила дорожнього руху?"
       17 травня, в рамках тижня "Безпека дорожнього руху", в 1-Б класі проведено вікторину"Чи знаєш ти правила дорожнього руху?". Учні в ігровій формі повторили значення дорожніх знаків та закріпили правила дорожнього руху.
полоска
Подорож в країну безпеки "Безпека дорожнього руху додому"
       17 травня у рамках тижня безпеки дорожнього руху в 1-В класі проведено урок - подорож в країну безпеки "Безпека дорожнього руху додому". Діти в ігровій формі пригадали дорожні знаки та навіщо вони в нашому житті, проговорили про правила дорожнього руху додому. Діти розгадували загадки про світлофор, пішоходів, перехід зебру, пішохідний перехід та виготовили аплікацію "Світлофор".
полоска
Вікторина на тему : "Безпека на дорозі" та екскурсія до кабінету безпеки
       17 травня в рамках тижня " Безпеки дорожнього руху" в 2- В класі була проведена вікторина на тему : "Безпека на дорозі" та екскурсія до кабінету безпеки. Діти повторили основні правила дорожнього руху, з' ясували значення дорожніх знаків, а в кабінеті безпеки ще й приміряли світловідбивні жилети для пішоходів. Діти отримали велике задоволення, а головне визначили, що безпека на дорозі залежить і від них самих.
полоска
Розважальна гра «Мій друг — безпечний рух».
       17 травня у рамках проведення тижня безпеки дорожнього руху учні 2-Д класу, разом з зав. бібліотеки Лисицькою О.І., взяли активну участь у Інформаційно-розважальній грі «Мій друг — безпечний рух».
полоска
Інформаційна азбука безпеки «Безпечний рух – твій вірний друг!"
       З метою активізації роботи з попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму 17 травня у 3-Д класі було проведено інформаційну азбуку безпеки «Безпечний рух – твій вірний друг!", під час якої діти повторили, узагальнили та систематизували знання про правила дорожнього руху та дорожні знаки, навчилися застосовувати свої знання в певних життєвих ситуаціях, продовжили розвивати увагу, спостережливість, уміння орієнтуватися на вулицях за допомогою дорожніх знаків.
        Та найголовніше: кожен із учнів усвідомив, що найцінніше, що має людина – це життя, а знання правил дорожнього руху, уважність, обережність на дорогах є запорукою не тільки власної безпеки,а й безпеки всіх учасників дорожнього руху.
полоска

       У рамках тижня безпеки дорожнього руху у 4-В класі проведено бесіду і вікторину про правила поведінки на проїжджій частині, при посадці в транспорт. Повторили дорожні знаки, переглянули відео
полоска
Конкурс дитячого малюнка на тему «Безпека дорожнього руху»
       До Тижня безпеки дорожнього руху у 3 - В класі був проведений конкурс дитячого малюнка на тему «Безпека дорожнього руху».
       Діти показали, наскільки важливо сьогодні дотримуватися правил дорожнього руху, берегти себе та оточуючих і у вигляді малюнків розповіли про основні правила дорожнього руху.
       Дякую всім учасникам конкурсу за цікаві, творчі роботи і сподіваюсь, що дороги стануть безпечнішими, а учасники дорожнього руху – уважнішими та ввічливішими!
полоска
Онлайн квест "Правила дорожнього руху."
       До Єдиного уроку з безпеки дорожнього руху в 4-Д класі було проведено онлайн квест "Правила дорожнього руху."Учні відтворювали дорожні знаки,обговорювали важливість цих знань,навчалися їх застосовувати.
полоска
Вікторина "Ми знаємо правила дорожнього руху"
       У рамках тижня безпеки дорожнього руху у 4-Г класі проведено вікторину "Ми знаємо правила дорожнього руху". Учні пограли у гру "Правильно-неправильно" та переглянули відео про важливість дорожних знаків.
полоска
Квест "Твій друг - дорожній рух"
       17.05.2023р. під час проведення Єдиного уроку з безпеки дорожнього руху учні 6-Д класу переглянули відеоролик про права та обов'язки пішоходів, пасажирів, водіїв. А також весело й корисно провели час виконуючи завдання квесту "Твій друг - дорожній рух", який запропонувала зав. бібліотеки Лисицька О.І.
полоска
Квест-гра «Стежка безпеки»
       У рамках тижня безпеки дорожнього руху у 2 - Б класі пройшла квест-гра «Стежка безпеки». Учні отримали маршрутний лист та пройшли 6 станцій. У ході гри діти переглянули відеоролик «Правила дорожнього руху», пригадали основні дорожні знаки, розгадували секретні коди та навіть спробували себе у ролі поетів та склали сенкан на тему «Дорога».
полоска
Фотографії та відеоматеріали розміщено за згодою батьків
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове