КУ Сумська ЗОШ 6

Поисковый анализ сайта
^Угору

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Сумській областіУправління освіти і науки
Сумської міської ради


Національна дитяча гаряча лінія

Національна дитяча гаряча лінія
Головна стрелка Фотогалерея 2022-2023 н.р. стрелка День вишиванки

Фотогалерея 2022-2023 н.р.

День вишиванки

полоска
інформаційний дайджест "Вишиванка- твій генетичний код"
       До Дня вишиванки в 4-В класі підготовлено інформаційний дайджест "Вишиванка- твій генетичний код", проведено онлайн квест "Матусина вишиванка". Учні підібрали асоціативний кущ до слова вишиванка, утворювали слова, відгадували загадки "Квіти для вишиванки"


полоска

       Сьогодні 18 травня учні 4-Д класу долучилися до відзначення Дня вишиванки.Діти познайомилися з вишиванками різних регіонів,значенням різних кольорів,зображень.Одягнулися в ці оберіги,щоб підтримати,об'єднатися.
полоска
"Вишиванка – оберіг українського народу»
       З учнями 3 - В класу,було проведено фотоквест до Дня вишиванки,де учні закликають ,щоб кожен одягнув вишиванку на знак єдності всього народу, адже вишиванка – це унікальний, потужний оберіг, у якому зафіксовано генетичний код української нації. Через війну дехто з нас не може піти у вишиванці на роботу чи на навчання, проте можливо вбратися у неї вдома.
       Нехай День вишиванки об’єднає українців по всьому світу, а магічні прадавні узори-символи додадуть нам сили для перемоги над ворогом!
       Бережімо традиції! Любімо Україну! Україна понад усе!
полоска

       День вишиванки - це свято, яке об'єднує нас українців, незалежно від віку, місця проживання чи релігії. Сьогодні учні 2-Д класу вшановували наші традиції та національну культуру, а також показують світові, що Україна - це краса, майстерність та духовність. Учні познайомилися з орнаментами різних регіонів. Та виготовили власні вишиванки
полоска
Конкурс малюнків "Вишиванка і я"
       18.05 у 3- Б класі до Дня вишиванки проведено конкурс малюнків " Вишиванка і я". Діти дізналися історію, традиції, цікаві факти про свято та представили в малюнках яскраве різноманіття своїх поглядів на цей оберіг українського народу.
полоска
День вишиванки в 1-Б класі

полоска
День вишиванки в 2 - В класі
       Для українця вишиванка – не просто одяг. Це щось дуже особливе: особисте, рідне, святе. Вишиванка – як символ, який зберігає його коріння. Це наша історія, душа предків. Та більше того, у вишивці зашифровано наш генетичний код.
       Наш народ ставився до вишиванки як до святині. Вони передавалися з покоління в покоління, з роду в рід, береглися як реліквії. Символічний образ сорочки-вишиванки часто зустрічається в народних піснях, як символ приналежності до роду та нації.
полоска
«Бережи українське - носи вишиванку».
       18.05 у 2-Б класі відбувся захід «Бережи українське - носи вишиванку». Діти ознайомились із орнаментами вишиванок у різних областях України. Переглянули відео «Цікавинки про вишиванки» та «Українське вбрання Сумської області». У кінці заходу учні взяли на себе роль модельєрів та створили власні дизайни чоловічих та жіночих вишиванок.
полоска

       Всесвітній день вишиванки — міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. Сьогодні учні 1-Г класу побували в ролі істориків і модельєрів. Ознайомилися з таємницею створення візерунків на українській сорочці і спробували самі створити дизайн вишиванки.
полоска
Флешмоб "Вишиванка - оберіг українського народу"
       18.05.2023 р. учні 1 - В класу взяли участь у флешмобі до Дня вишиванки "Вишиванка - оберіг українського народу". Діти ознайомилися з історією, традиціями та цікавими фактами про свято.

полоска
"Вишиванка-генетичний код нації"
       18.05 у 4-г класі до Дня вишиванки було проведено захід "Вишиванка-генетичний код нації". Під час якого учні познайомилися із історією вишиванки, орнаментами різних регіонів України, розглянули вишиванки на світових подіумах. Також провели фотоквест та спробували себе у ролі маленьких дизайнерів.
полоска
Фотографії та відеоматеріали розміщено за згодою батьків
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове