КУ Сумська ЗОШ 6
Головна стрелка Фотогалерея 2017-2018 н.р. стрелка Тижні, місячники стрелка Місячник безпеки дорожнього руху «Увага! Діти на дорозі!», 01-30.09.2017

Фотогалерея 2017-2018 н.р.

Місячник безпеки дорожнього руху «Увага! Діти на дорозі!»

КВК «Це потрібно знати» (2-А клас, класовод Абрамчук І.М.)

        19.09.2017 р. в рамках місячника безпеки дорожнього руху «Увага! Діти на дорозі!» у 2-А класі (класовод Абрамчук І.М.) був проведений КВК «Це потрібно знати» (про правила дорожнього руху) із запрошенням представника батьківської громадськості лейтенанта, інспектора поліції департаменту патрульної поліції Матвієнко Тетяни Володимирівни. Учні розширили свої знання про правила дорожнього руху, дорожні знаки, світлофор та його призначення.

Профілактичний захід «Попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму»
(3-Г клас, класовод Решетниченко С.О.)

        У рамках місячника безпеки дорожнього руху «Увага! Діти на дорозі!» 29.09.2017 р. в 3-Г класі (класовод Решетниченко С.О.) інспекторами Управління патрульної поліції в м. Суми Сологубом О.О. та Горьковською М.В. було проведено профілактичний захід на тему «Попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму». На згадку учням були вручені книги «100 і 1 поворот». Даний захід було висвітлено у статті «Сумські копи вчили школярів правилам дорожнього руху» на сайті газети Данкор.

полоска
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове