КУ Сумська ЗОШ 6
Головна стрелка Фотогалерея 2017-2018 н.р. стрелка День учнівського самоврядування, 29.09.2017

Фотогалерея 2017-2018 н.р.

День учнівського самоврядування

        Відповідно до плану роботи школи, з метою демократизації управління навчальним закладом, розвитку учнівського самоврядування, профорієнтаційної роботи та виховання поваги до професії вчителя 29.09.2017 року напередодні професійного Дня вчителя у навчальному закладі був проведений День учнівського самоврядування. Педагогом-організатором було складено та затверджено адміністрацією закладу план проведення Дня самоврядування.
        Згідно плану управлінську діяльність протягом навчального дня здійснювали закріплені за адміністрацією школи представники Президентської Ради Демократичної Шкільної Республіки. Протягом дня зазначені старшокласники працювали з адміністрацією школи, здійснювали контроль за проведенням запланованих заходів. Представники виховних центрів Президентської Ради з числа учнів 9-11 класів мали змогу в цей день відчути себе справжніми вчителями, замінюючи навчальні заняття в учнів 5-8 класів.

        Для педагогів навчального закладу протягом дня було організовано та проведено святкову акцію до Дня вчителя «Із вдячністю у серці», підчас якої кожен учитель мав змогу отримати фантик із побажанням із чарівної скриньки. Також, була проведена інтерактивна акція «Осінній листопад», під час якої представниками самоврядування на кожному навчальному кабінеті було прикріплено «осінній листочок» із святковими віршованими рядками.


        Для учнів молодшої ланки було підготовлено та проведено патріотичний флешмоб «Ми – українці і цим пишаємося!», під час якого хлопчики були вдягнуті у вишиванки, а дівчатка зробили зачіски із вплетеними жовтими та блакитними стрічками. Також, під час перерв молодші школярі мали змогу порухатися та отримати гарний настрій, взявши участь у танцювальному флешмобі «Святковий дивограй».

        Протягом дня для учнів 1-11 класів представниками Президентської Ради Демократичної Шкільної Республіки було організовано та проведено святковий ярмарок під назвою «Смаколики до свята», під час якого учні, батьки та вчителі мали змогу придбати та скуштувати смачні солодощі. Кошти від ярмарку підуть на підтримку онкохворих дітей.


        У рамках проведення Дня учнівського самоврядування старшокласники мали можливість познайомитися не лише з роботою вчителів, але й дізналися про особливості професії бібліотекаря, соціального педагога, практичного психолога та педагога-організатора. Старшокласники виступили і в ролі чергових учителів, здійснивши перевірку якості чергування по школі, дотримання вимог щодо зовнішнього вигляду учнів навчального закладу. Після уроків представниками учнівського самоврядування було перевірено санітарний стан кабінетів після прибирання учнями своїх класних кімнат.
        Друга половина Дня учнівського самоврядування відзначилася організованою та проведеною представниками учнівського самоврядування спільно з педагогами-кураторами та керівниками гуртків святковою концертною програмою до Дня вчителя «Серця віддаємо вчителю!», під час якої учні навчального закладу привітали педагогічний колектив школи пісенними, танцювальними, театральними та інструментальними композиціями, а також розповідали вірші та презентували нову колекцію модних капелюшок.

        День учнівського самоврядування завершився підведенням підсумків за «круглим столом» за участі лідерів учнівського самоврядування та адміністрації навчального закладу, під час якого учні мали можливість поділитися своїми враженнями від подій дня.

полоска
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове