КУ Сумська ЗОШ 6
Головна стрелка Фотогалерея 2017-2018 н.р. стрелка Тижні, місячники стрелкаДекада української мови та літератури, 12-21.03.2018

Фотогалерея 2017-2018 н.р.

Декада української мови та літератури

        З 12.03.2018 по 21.03.2018. з метою підвищення інтересу до предмета, виховання почуття патріотизму, розширення знань з української мови та літератури учителі освітнього закладу підготували й провели декаду української мови та літератури, у якій узяли участь учні 5-11 класів.

        12.03.2018 традиційно декада розпочалася з конкурсу стіннівок та інформаційної хвилинки «Незабутній Шевченко», присвяченої життю й творчості Великого Кобзаря, яка цього року проходила у формі літературної ікебани.
        13.03.2018 в освітньому закладі відбувся ХІІІ Міський конкурс ораторського мистецтва. Учениця 10-А класу Чала Катерина (керівник Землянко О.В.) висловила цікаві й оригінальні думки щодо того, якою має бути сучасна школа та сучасний учитель, і стала лауреатом конкурсу.
        14.03.2018 з метою залучення учнів до вивчення усної народної творчості, поглиблення знань про життя предків як важливої складової навчання та виховання сучасної молоді, з метою шанобливого ставлення до звичаїв та традицій нашого народу учитель Колотило О.В. провела Всеукраїнську українознавчу інтерактивну гру «Соняшник», у якій узяли участь 80 учнів 5-11 класів.
        15.03.2018 учні 9-А класу (учитель Бондар Т.Л.) взяли участь у мультимедійному брейн-рингу «І буде син, і буде мати, і буде правда на землі». Старшокласники не лише показали знання життєвого й творчого шляху Т.Шевченка, уміння аналізувати події, зіставляти факти та давати їм оцінку як в історичному контексті, так і з позицій сьогодення, а й мали можливість підготуватися до успішної здачі ДПА та ЗНО.
        15.03.2018 учні 6-В класу разом з учителем Богословською О.Б. відвідали народознавчу вітальню «Із бабусиної скрині». Школярі, завітавши до шкільної світлиці, поринули в сиву давнину, де познайомилися зі звичаями, традиціями своїх пращурів. Мали можливість почути цікаву розповідь, підготовлену учнями 7-А класу та учителем Колотило О.В. про життя давніх українців та відчинити двері до української світлиці, яку ошатні господині завжди намагалися зробити якнайкращою.
        16.03.2018 учні 7-Б класу (учитель Павленко А.С.) із задоволення виконували цікаві завдання під час «Літературного ігроленду». Діти не лише показували знання з літератури, але й демонстрували вміння швидко знаходити та приймати правильне рішення.
        19.03.2018 учні 5-В класу разом з учителем Теницькою Л.О. мовним експресом відвідали чарівне містечко й взяли участь у грі-святі «Чарівні звуки твої, мово». П’ятикласники поглибили знання з української мови, збагатили свій словник, пройнялися повагою до надбань українського народу.
        19.03.2018 з метою поглиблення знань учнів з української мови та літератури, удосконалення навичок роботи в групі, із метою виховання любові до рідного слова учитель Кравченко В.М. запросила учнів 5-А класу відвідати ерудит-шоу «Слово до слова – зложиться мова».
        20.03.2018 для учнів 8-В класу учитель Землянко О.В. провела інтелектуальний марафон «Я – літературознавець», під час якого діти повторили літературні терміни, вивчили нові тропи, продекламували найкращі зразки українського красного письменства, доторкнулися до краси поетичного слова.
        20.03.2018 із метою популяризації поезії, розвитку в учнів умінь виразного читання напам’ять, із метою виховання на основі мовного матеріалу почуття любові як найсильнішого почуття на землі, учитель української мови й літератури Богословська О.Б. провела для учнів 11-А класу літературно-мистецьку вітальню за інтимною лірикою Л.Костенко «Моя любове, я перед тобою...».
полоска
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове