КУ Сумська ЗОШ 6
Головна стрелка Фотогалерея 2017-2018 н.р. стрелкаУчасть у конкурсі майбутніх менеджерів та тренінговій програмі «Менеджер у ХХІ столітті», 17.02.2018, 21.03.2018

Фотогалерея 2017-2018 н.р.

Участь у конкурсі майбутніх менеджерів та тренінговій програмі
«Менеджер у ХХІ столітті»


        17 лютого 2018 року лідери учнівського самоврядування нашого освітнього закладу взяли участь у конкурсі майбутніх менеджерів та тренінговій програмі «Менеджер у ХХІ столітті» у рамках «Школи майбутніх керівників» на базі СумДУ, організатором яких є управління освіти і науки Сумської міської ради, Інформаційно-методичний центр та кафедра управління ННІ ФЕМ імені Олега Балацького Сумського державного університету. Учні 10-А класу Іванова Ілона, Клімашевський Ілля, Клименко Данило, Малиновська Адріана, Сорока Михайло, Третяк Лариса стали учасниками тренінгу «Менеджер у ХХІ столітті: моя команда і я» за двома секціями «Менеджмент» та «Публічне управління», по завершенню якого отримали завдання до другого етапу конкурсу (березень) презентувати ідеї щодо організації загальнодоступних заходів, а також розробки та впровадження проектів розвитку шкіл, культурних об’єктів, спортивних майданчиків, дослідження історичних подій, обладнання прибудинкових територій тощо.

        21.03.2018 р. відбувся ІІ етап вищезазначеного конкурсу. Напередодні учасники конкурсу отримали командне завдання «Моя команда і я» за санкцією «Менеджмент» та «Публічне управління», які необхідно було захищати під час другої зустрічі. Команда нашого освітнього закладу презентувала власний задум проведення заходу на рівні школи, представивши на розсуд журі благодійний проект «Подаруй дитині радість!» (відповідальна педагог-організатор Гончаренко В.В.).
полоска
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове