КУ Сумська ЗОШ 6
Головна стрелка Фотогалерея 2017-2018 н.р. стрелкаУчасть у благодійних акціях до Великодня, 26.03-06.04.2018

Фотогалерея 2017-2018 н.р.

Участь у благодійних акціях до Великодня

        З 02.04.2018р. по 06.04.2018р. в освітньому закладі пройшла благодійна акція «Великодній кошик для захисника», організована з метою привітання військовослужбовців, що перебувають у зоні АТО, із великодніми святами (відповідальні педагог-організатор Гончаренко В.В. та практичний психолог Головач І.А.). До акції долучились учнівський, батьківський та педагогічний колективи. Протягом тижня діти несли чай, каву, солодощі, паски та вітальні листівки із найкращими побажаннями для захисників, які обороняють нашу державу. 06 квітня напередодні Великодня лідери учнівського самоврядування передали «смаколики» волонтерам Центру обслуговування учасників бойових дій, учасників АТО та членів їх сімей.
        З 26.03.2018р. по 05.04.2018р. в освітньому закладі педагогом-організатором спільно з представниками учнівського самоврядування до Великодня було проведено ряд благодійних акцій, а саме: «Подарунок для захисника» (збір продуктів харчування, медикаментів та засобів особистої гігієни для військовослужбовців, що перебувають у зоні АТО), «Лист захиснику» (привітання бійців зі святом), «Оберіг для солдата» (виготовлення «ляльок-пеленашок» для захисників), «Добро жменями» (збір кришечок з метою надання допомоги у виготовленні протезування бійцям-інвалідам). 05 квітня 2018 року зібрані речі та продукти харчування було передано до громадської організації «СББ ТИЛ». Детальніша інформація та фото звіт про проведені акції розміщено на сторінці Facebook даної волонтерської організації.

Участь у благодійній акції «Смаколик до Великодня»

        02.04.2018 р. учні та батьки 4-Г класу (класовод Самойленко Л.В.) долучилися до благодійної акції «Смаколик до Великодня». Діти з батьками вдома напекли печиво. У класі з класоводом Самойленко Л.В. та батьками Пархоменко Ольгою Олександрівною, Немиченко Іриною Сергіївною робили глазур, прикрашали, запаковували печиво. Вітальні листи і фото поклали до Пасхального подарунку, щоб наші військові побачили та відчули смак дитинства, та з якою любов'ю діти робили цю красу.
Четвертий-«Г» Великдень любить!
        Та знає, що існують люди,
        Яким весна не донесла
        Потроху сонечка й тепла…

        Бійці, Герої сьогодення!
        Ви нашим будете натхненням
        На все життя, на весь наш вік,
        Лиш повертайтеся живі!

        Напередодні неквапливо
        Для вас ми створювали диво…
        І всі даруємо мерщій
        Частинку власної душі!
        Імбирні пряники медові -
        Як сонце радісне чудове
        Руками нашими вони
        Пеклися вам! Не для війни –

        Для того, аби ви, Герої,
        Відчули поряд із собою
        Тепло домашнього смаку
        І ніжність – лагідну таку…

        Смакуйте наші привітання
        І ще Вам скажемо останнє:
        Хай світло ллється із небес…
        Воістину Христос Воскрес!
полоска
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове