КУ Сумська ЗОШ 6
Головна стрелка Фотогалерея 2017-2018 н.р. стрелка Тижні, місячники стрелкаТиждень правових знань, 16-20.04.2018

Фотогалерея 2017-2018 н.р.

Тиждень правових знань

        З 16 по 20.04.2018 р. у навчальному закладі проведено тиждень правових знань. Протягом тижня згідно з планом проведена низка заходів:

Зустріч «Попередження булінгу в учнівському середовищі»
        Інспектором Управління патрульної поліції в м. Суми Красовською О.Г. 18.04.2018р. було проведено зустріч з учнями 6-х класів на тему: «Попередження булінгу в учнівському середовищі» (відповідальні: соціальний педагог Шкут О.С., практичний психолог Головач І.А.).
Участь у міському турнірі правознавців серед учнів 9-10 класів загальноосвітніх закладів
        17.04.2018 р. на базі коледжу СНАУ відбувся Турнір правознавців серед учнів 9-10 класів загальноосвітніх закладів. Із задоволення учні відповідали на запитання у форматі брейн-рингу, розпізнавали правові загадки «Крокодила», розв’язували «Правове рівняння», розплутували «Павутину» дефініцій, складали «Статут освітнього закладу», визначали серцевину «Чорної скриньки» та поняття за допомогою «мобільного» ключа. Гра надала можливість учням продемонструвати свої знання, логічне мислення, виявити креативність. Команда нашої школи у складі Хижняк Владислави, Ткаченко Дарини, Ізмалкової Марії (9-Б клас), Радченко Анастасії, Літовченка Вадима (9-А клас), Коваленко Дар’ї (10-Б клас) в турнірі посіла І місце. Вітаємо з перемогою! (Відповідальна учитель правознавства Калашник Т.О.)
Брейн-ринг «Миру та добра»
        Протягом тижня правових знань, виконуючи завдання в рамках тренінгу «Мультиплікатори миру», для учнів 10-А (16.04.2018 р.) та 11-Б (18.04.2018 р.) класів був проведений брейн-ринг «Миру та добра». Запитання та завдання для нього готували учні 10-А класу Нефьодов Назар, Сніжко Артем та Орлов Владислав. Соціальний психолог КДМ Ольга Хоружа О.О., яка була присутня на одній з ігор, висловила свої позитивні враження від заходу та побажання взяти участь в грі не як член журі, а як гравець. Малиновська Адріана, учениця 10-А класу, прокоментувала цей захід так: «16.04.2018 р. для нашого класу був проведений брейн-ринг «Миру та добра». Ведучі запропонували нам цікаві конкурси й завдання, які нагадали про те, що таке мир, справедливість і добро. Питання були непрості, і нам довелось добре напружити мозок, щоб дати правильну відповідь. Під час усього брейн-рингу за грою слідкували уважні та справедливі судді, які перевіряли наші відповіді та підраховували бали. Плідно попрацювавши, наша команда одержала перемогу, а також отримала незабутні враження й позитивні емоції, за що ми дякуємо ведучим, учителю, суддям та командам супротивників!» (відповідальна – учитель правознавства Калашник Т.О.)
Презентація грантової програми USAID керівником проекту Гресь Н.М. «Нове правосуддя: основні зміни»
        16.04.2018 р. у рамках проведення тижня правових знань для учнів 10-А та 10-Б класів була презентована грантова програма USAID керівником проекту Гресь Н.М. «Нове правосуддя: основні зміни». Викладачі СНАУ детально розповіли про стан проведення судової реформи, про її важливість і значення. Усім учням роздали буклети з інформацією про нове правосуддя: основні зміни, гласність судового процесу, доступ до правосуддя. Викладачі на прикладі позовника доступно пояснили дітям про організацію нової судової системи. Крім того, учням була запропонована гра-головоломка, за перемогу в якій учасники отримали солодкі призи. У кінці уроку дітям надали можливість задати питання, на які вони отримали змістовні відповіді. Учні дізналися багато нового та отримали гарні враження від заходу (відповідальні: учитель історії Власов В.М., учитель правознавства Калашник Т.О.)
Зустріч з помічником адвоката Котенко О.І. «Зміни до законодавства щодо виконавчої служби»
        18.04.2018 р. учні 9-Б та 11-А класів у рамках проведення тижня правових знань зустрілися з помічником адвоката Котенко О.І., яка висвітлила тему «Зміни в законодавстві щодо державної виконавчої служби». Ольга Ігорівна ознайомила учнів із завданнями, функціями виконавчої служби, назвала основні правила звернення до суду, наголосила про відповідальність за несплату аліментів та відповіла на запитання учнів. Наприкінці юрист змоделювала ситуацію, у якій учні на власному прикладі ознайомилися з функціями, зобов`язаннями державного виконавця. Ми вдячні за надану інформацію (відповідальні: учитель правознавства Калашник Т.О., класний керівник Штокало О.В.)
Диспут «Основні права людини та їх захист Європейським судом з прав людини»
        20.04.2018р. було проведено диспут «Основні права людини та їх захист Європейським судом з прав людини». Захід провела доцент кафедри юридичних дисциплін Сумської філії ХНУВС Садикова Яна Михайлівна (відповідальні: учитель правознавства Калашник Т.О., класний керівник Павленко А.С.)
полоска
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове