Шапка
Шапка1 Шапка2 Шапка3 Шапка4
полоска
Головна стрелка Фотогалерея 2017-2018 н.р. стрелка День відкритих дверей, 19.04.2018

Фотогалерея 2017-2018 н.р.

День відкритих дверей

        З метою широкого ознайомлення громадськості з функціонуванням загальноосвітнього навчального закладу, забезпечення відкритості та прозорості у діяльності, зміцнення зв’язків з батьківською громадськістю 19.04.2018 р. в освітньому закладі було проведено День відкритих дверей. Під час відвідування школи батьки, гості мали можливість відвідати уроки й позакласні заходи, переглянути роботи учнів, що були представлені на виставках.

Виставки «У світі фантазії», «Творча майстерня»
        (педагог-організатор Гончаренко В.В., учителі трудового навчання Бага Т.Ю., Рудень І.І., Максименко І.І.)
Загальношкільна акція «Кольорове життя»
        19.04.2018 р. була проведена загальношкільна акція щодо зняття емоційної напруги, сприяння емоційному зближенню учасників, створення доброзичливої атмосфери в освітньому закладі «Кольорове життя», під час якої кожен бажаючий міг залишити свій кольоровий відбиток долоні разом з іншими долоньками на загальному плакаті. Завдяки цьому зверталась увага на те, що наше життя дуже яскраве, кольорове та різноманітне, що завжди є щось цінне та цікаве у кожному житті (відповідальні практичний психолог Головач І.А., соціальний педагог Шкут О.С.).
Ярмарок «З добротою в серці»
        (заступник директора з ВР Акименко О.А., соціальний педагог Шкут О.С., практичний психолог Головач І.А., представники учнівського самоврядування)
Інтерактивна акція «Скринька побажань»
        (заступник директора з ВР Акименко О.А., соціальний педагог Шкут О.С., практичний психолог Головач І.А., представники учнівського самоврядування)
Спортивно-оздоровча година «Хто із спортом дружить – той завжди буде дужим»
        19 квітня учні 1-х класів групи продовженого дня брали участь у спортивно-оздоровчій годині «Хто із спортом дружить – той завжди буде дужим». Учні з великим задоволенням виконували різноманітні вправи та ігри, відгадували загадки, весело і цікаво проводили свій час та отримали масу позитивних емоцій (вихователі Дегтярьова О.В., Борзаниця Ю.Г.)
Показовий урок з природознавства «Жива природа»
        (1-Г клас, класовод Глущенко Л.В.)
Показовий урок української мови «Повторення вивченого про іменник та прикметник»
        (2-А клас, класовод Абрамчук І.М.)
Бібліотечний урок «Подорож Країною Мудрої Книги»
        19.04.2018 р. завідувачкою бібліотекою Лисицькою О.І. для учнів 3-Б класу (класовод Васюкова С.М.) був проведений бібліотечний урок «Подорож Країною Мудрої Книги». Метою заходу було формування інтересу до читання, бережливого ставлення до книги, підтримування бажання бути активним читачем.
Показовий урок літературного читання «Вступ до розділу Л.Забашта. Сказав мудрець… А.Костецький. Мрія»
        (4-А клас, класовод Заіченко О.Л.)
Показовий урок української мови «Спостереження за вживанням у текстах однорідних членів речення, виражених прислівником»
        (4-Б клас, класовод Лиштван О.А.)
Конкурс знавців української мови – КВК «Калинова рідна мова»
        Команда батьків «Мудреці» (11 чоловік) та дітей «Розумники» змагалися між собою у конкурсі знавців української мови – КВК «Калинова рідна мова». Перемогла дружба. (4-В клас, класовод Бабенко Л.М.)
Показовий урок української літератури «Г.Тютюнник. Коротко про письменника. «Три зозулі з поклоном». Нова інтерпретація мовного трикутника»
        (11-Б клас, учитель української мови та літератури Богословська О.Б.)
Презентація роботи гуртків художньо-естетичного спрямування
        Вихованцями шкільних гуртків художньо-естетичного спрямування для батьків була проведена презентація результатів роботи за підсумками навчального року
Театральний гурток «Джерельце»
        керівник Землянко О.В.
Ансамбль «Квітоніка»
        керівник Головченко А.І.
Дизайн-студія «Стиль»
        керівник Бага Т.Ю.
полоска
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове