КУ Сумська ЗОШ 6
Головна стрелка Фотогалерея 2017-2018 н.р. стрелка Тижні, місячники стрелкаМісячник військово-патріотичного виховання, 10.04-09.05.2018

Фотогалерея 2017-2018 н.р.

Місячник військово-патріотичного виховання

        З 10.04.2018 р. по 09.05.2018 р. в школі проводиться місячник військово-патріотичного виховання до Дня Перемоги над нацизмом у Європі Протягом місячника згідно з планом проведена низка заходів:

Церемонія покладання квітів до пам’ятника воїнам СКД, стели К.Зеленко
та поховань воїнів на центральному цвинтарі (08.05.2018 р.)

1-Б клас (класовод Сугар О.В.)

4-А клас (класовод Заіченко О.Л.)

4-В клас (класовод Бабенко Л.М.)

4-Г клас (класовод Самойленко Л.В.)

Група продовженого дня (вихователь ГПД Андрухова В.В.
Участь у ІI відкритому міському турнірі юних істориків

        16-17.04.2018 р. команда нашої школи взяла участь у ІI відкритому міському турнірі юних істориків, який відбувся на базі Навчально-наукового інституту права СумДУ. У турнірі взяли участь 16 команд освітніх закладів м.Суми. Учасники виступали з підготовленими доповідями з проблемних питань історії, опонували та рецензували доповіді інших команд, відстоювали свої переконання під час полеміки із суперниками. За словами учасників «усі отримали масу позитивних емоцій», а найбільше хвилювання відчули під час останнього раунду суперфіналу, коли останніми виконувати роль «доповідача». Ретельна підготовка, завзятість, сміливість, ерудованість, уміння відстоювати свої позиції зробили можливим результат…. Наша команда у складі Горюшина Даніїла, Іщенко Поліни (9-Б), Третяк Лариси (10-А), Сергієнко Єлізавети (11-А), Кандибіна Іллі (11-Б) довела, що в нашій школі чудово знають минуле своєї країни та світу, зайняла І місце в турнірі. Вітаємо переможців! (Відповідальний учитель історії Власов В.М.)
Участь у ХV мультимедійній олімпіаді з історії

        04.05.2018 р. на базі СНАУ відбулася ювілейна ХV мультимедійна олімпіада з історії, яка проводиться з 2002 р. з ініціативи вчителя історії КУ Сумська ЗОШ №6 Власова В.М., за підтримки факультету довузівської підготовки СНАУ та Сумського міського відділу освіти.

        Цього року участь у олімпіаді взяли учні 28 освітніх закладів нашого міста. Привітали учасників ректор Сумського НАУ Ладика В.І. та декан юридичного факультету Запара С.І. Упродовж олімпіади було проведено 6 уроків і «лото» у форматі ЗНО. Свої запитання представила команда істориків (Клочко М.О., голова облдержадміністрації; Нікітін Ю.О., ректор Сумського ОІППО; учителі: Резникова С.Ю., Скиртач М.В., Калашник Т.О., Соколик О.В., Друшляк А.М., Приходько О.М.). «Вінтажні» запитання запропонували Власов Валентин Миколайович та Друшляк Артем Миколайович, за правильні відповіді на які учні отримали солодкі призи. Традиційно учні, після здачі «матриці» з відповідями, одразу дізнавалися правильні відповіді на запитання. Учасники олімпіади, незалежно від того, стали вони переможцями чи ні, поглибили свої знання з історії та дізналися багато нового й цікавого (відповідальні: учителі історії Власов В.М., Калашник Т.О.)
Участь у міському етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)
        24 квітня 2018 р. на базі 27 реактивної бригади було проведено міський етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). КУ Сумську ЗОШ №6 представляли учні 10-А, 10-Б класів. Учні демонстрували свої знання з історії рідного краю, рівень фізичної та стройової, медичної підготовки (відповідальний – учитель предмета «Захист Вітчизни» Гуков М.О.)
Відвідування Сумського геріатричного пансіонату для ветеранів війни та праці
        11.04.2018 у рамках соціального проекту «Добро починається з тебе. Єднання поколінь» учні 10-Б класу (класний керівник Капленко А.О.) відвідали Сумський геріатричний пансіонат для ветеранів війни та праці, де спілкувалися з бабусями та дідусем, які були внутрішньо переміщені із зони АТО. Дівчата привітали ветеранів із Великодніми світами. Зустріч була дуже тепла. Під час бесіди діти узнали про сім'ї та рідних переселенців, розповіли про свою школу та побажали всім здоров'я та миру.
Уроки мужності «1939-1945. Пам’ятаємо! Перемагаємо!»,
присвячені Дню пам’яті та примирення, Перемозі над нацизмом у Європі (08.05.2018 р.)
1-Б клас (класовод Сугар О.В.)
1-В клас (класовод Геращенко Т.В.)

1-Г клас (класовод Глущенко Л.В.)
Зустріч з головою спілки ветеранів СВАКУ полковником у відставці Камневим П.І
        Напередодні святкування Великої перемоги 04.05.2018 р. для учнів 2-А та 2-Б класів (класоводи Абрамчук І.М., Усик С.Л.) була проведена зустріч з головою спілки ветеранів СВАКУ полковником у відставці Камневим П.І. Діти з задоволенням прослухали цікаву розповідь, отримали відповіді на питання, розповідали вірші, подарували ветерану малюнки та поробки, зроблені своїми руками.

У 4-А класі (класовод Заіченко О.Л.) 8 травня пройшов урок-реквієм до Дня пам'яті та примирення. Учні хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих у роки Другої Світової війни.

4-Б клас (класовод Лиштван О.А.)
Літературні читання «Роки обпалені війною»
        02.05.2018 р. у 4-Б класі (класовод Лиштван О.А.) були проведені літературні читання «Роки обпалені війною» (відповідальна завідувачка бібліотекою Лисицька О.І.)
Урок-екскурс до музейної кімнати В.О.П’янкова «Не згасити вогонь пам’яті»
        Учні 4-Г класу (07.05.2018 р., класовод Самойленко Л.В.) та 4-В класу (08.05.2018 р., класовод Бабенко Л.М.) здійснили урок-екскурс «Не згасити вогонь пам’яті» до музейної кімнати ветерана другої Світової війни, військового льотчика, письменника, журналіста П'янкова Володимира Олександровича на базі бібліотеки-філії №2 Сумської МЦБС (відповідальна завідувачка бібліотекою Лисицька О.І.)
Бесіда-спомин «Доки пам’ятаємо – живемо»
        З метою виховання патріотичного почуття в учнів, зміцнювання любові і вдячності до старих поколінь, які відстояли нам мир 23.04.2018 р. для учнів 6-Г класу завідувачкою бібліотекою Лисицькою О.І. була проведена бесіда-спомин «Доки пам’ятаємо – живемо».
7-А клас (класний керівник Капленко А.В.)
7-Б клас (класний керівник Артюшенко О.М.)
7-В клас (класний керівник
Грицай С.П.)
Урок мужності «Герої ІІ світової війни»
        03.05.2018 р. в актовій залі школи для учнів 8-х класів відбувся урок мужності, присвячений 73 річниці Перемоги над нацизмом у Європі «Герої ІІ світової війни». У ході заходу діти мали можливість поспілкуватися з Сахно С.Г., дитиною війни, волонтером, та учасником АТО Чорнобровим К.В. (відповідальні: учитель історії Калашник Т.О., класні керівники Радченко Л.П., Бондар Т.Л., Землянко О.В.).
Урок мужності «Пам’ятаємо героїв Сумщини»
8-Б клас (класний керівник
Бондар Т.Л.)
Зустріч з ветераном ІІ світової війни Коваленко З.В.
08.05.2018 р. у 10-Б класі (класний керівник Капленко А.О.) відбулася зустріч з ветераном ІІ світової війни Коваленко Зінаїдою Василівною, яка поділилася спогадами про події Другої світової війни. Розповідь була дуже цікавою та емоційною. Учні дякували ветерану за те, що вона знайшла сили прийти до них, бажали їй здоров'я.
Участь у навчально-польових заняттях з розділу «Вогнева підготовка»
З метою виконання програми предмета «Захист Вітчизни» та закріплення військових знань, умінь і навичок юнаками (дівчатами), які завершують вивчення курсу предмета «Захист Вітчизни» 07.05.2018 р. учні 11-х класів брали участь у навчально-польових заняттях з розділу «Вогнева підготовка» на базі мультимедійного тиру Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ.
полоска
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове