КУ Сумська ЗОШ 6
Головна стрелка Фотогалерея 2017-2018 н.р. стрелкаДо Дня Європи, 15-18.05.2018

Фотогалерея 2017-2018 н.р.

Заходи до Дня Європи

        День Європи — щорічне свято миру та єдності у країнах Європейського союзу, Ради Європи. День Європи в Україні відзначається у третю суботу травня. День Європи жителі України відзначають день спільних цінностей, спільної історії всіх націй континенту.
        В освітньому закладі до Дня Європи були проведені заходи:

Участь у Х ювілейному святкуванні Днів Європи в Сумах
        19 травня 2018 р. у сквері імені Т.Г.Шевченка відбулося Х ювілейне святкування Днів Європи в Сумах. Найактивніші євроклубівці Капоріна Катерина (7-А), Майборода Анастасія (7-А), Горюшин Даніїл (9-Б), Ткаченко Дарина (9-Б), Іщенко Поліна (9-Б), Шевчук Поліна (4-В), координатор євроклубу «Імпульс» Шевчук О.М. та вчитель англійської мови Долгозвяга Н.П. долучилися до святкування та представляли Німеччину.
        Відвідувачі нашої арт-зони мали змогу переглянути презентацію, за допомогою якої можна було поринути в історію виникнення всім відомого різдвяного вінка чи пряникового будиночка та ознайомитися зі зразками сучасного мистецтва міських пейзажів (стріт-артом), скульптурами з гілок та старих книг. Також були представлені картини, вишиті нитками відомого по всьому світу німецького бренда. Зокрема картина «Нічне місто» вишита нитками зі спеціальними ефектами: заряджається світлом вдень та світиться вночі.
        Євроклубівці мали змогу поспілкуватися з гостями заходу з різних країн світу. Для всіх бажаючих проводилась вікторина, де найактивніші учасники отримували призи. Гості та жителі нашого міста мали можливість отримати тематичний малюнок на згадку.
        20 учнів 6-А класу, класний керівник 6-А класу Дихтяренко Т.О. та вчитель англійської мови Тутова І.В. відвідали святковий концерт та взяли участь у роботі європейського містечка.
Гра-вікторина «Наш дім Європа»
        15.05.2018 учні 6-А та 7-В класів взяли участь у грі-вікторині «Наш дім Європа» до Дня Європи на базі Конгрес-центру СумДУ (відповідальні: завідувачка бібліотекою Лисицька О.І., класні керівники 6-А класу Дихтяренко Т.О., 7-В класу Грицай С.П.)
Відвідування Сумської обласної дитячої бібліотеки
        16.05.2018 р. учні 6-В класу з класним керівником Мусатовою О.О. відвідали Сумську обласну дитячу бібліотеку в рамках тижня Європи та з нагоди Дня матері. Діти оглянули книжкову виставку, присвячену Європейському Союзу, дізналися про традиції та свята країн-членів ЄС. Переглянули відеоматеріали про святкування Дня матері в Німеччині та Італії. Співробітники бібліотеки провели майстер-клас по створенню книжкових трейлерів. Учні спробували створити власні веб-трейлери та дізналися багато цікавого про комп’ютерну графіку.
Відвідування завершального заняття «Суддівська школа»
        У рамках Дня Європи 17.05.2018 р. євроклубівці Горюшин Даніїл (9-Б) та Іщенко Поліна (9-Б) під керівництвом координатора євроклубу «Імпульс» Шевчук О.М. відвідали завершальне заняття перед літніми канікулами «Суддівську школу» в Господарському суді Сумської області. Найбільше враження справили виступи кандидата психологічних наук, доцента кафедри психології СумДУ Тетяни Іванової «Теорія брехні, як розпізнавати правду. Вчимо мову жестів», Дениса Курбатова та Павла Кравченка «Адвокат має дбати про інтереси клієнта не більше аніж сам клієнт. Професійна етика».
полоска
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове