КУ Сумська ЗОШ 6
Головна стрелка Фотогалерея 2017-2018 н.р. стрелка Робота відпочинкового пришкільного табору «Сонечко», 29.05-15.06.2018

Фотогалерея 2017-2018 н.р.

Робота відпочинкового пришкільного табору «Сонечко»

        Під час літніх канікул з 29 травня по 15 червня 2018 р. на базі освітнього закладу працює пришкільний відпочинковий табір «Сонечко» (190 дітей у 8 загонах, директор Світенко Г.М.). Щодня вихованці табору здійснюють цікаві екскурсії, беруть участь у захоплюючіх конкурсах, іграх, спортивних змаганнях, концертних програмах, флеш-мобах тощо.

29.05.2018 р.

        Оздоровлення почали з ранкової зарядки, яку провела вчитель фізичної культури Стебай Л.П.
        Літо розпочали зі святкової концертної програми «Веселі канікули» у Сумській обласній філармоніі.
        Після концерту діти весело провели час у парку ім. І.Кожедуба.
        Участь у Чілдрен Кінофест (міжнародний фестиваль мистецтва кіно для дітей та підлітків) Учні переглянули фільм «Лотте та Луїза: пригоди близнюків» (відповідальні соціальний педагог Шкут О.С., практичний психолог Головач І.А.)
        Ця подія була висвітлена на каналі «Суми-ua»
        Закінчився день конкурсом малюнків на асфальті «Сонце, літо, діти!».

30.05.2018 р.

        Відбулося урочисте відкриття пришкільного табору «Сонечко». Шкільний ансамбль «Квітоніка» з піснею «Літо» привітав дітей. Командири загонів рапортували директору табору Світенко Г.М. про готовність загонів розпочати відпочинок у пришкільному таборі "Сонечко". Директор табору привітала присутніх і побажала гарного відпочинку. На урочисте відкриття завітали казкові герої, які в ігровій формі розважали дітей. Особливо дітям сподобався запальний танець «Роби так, як я!».
        1-5, 7-8 загони відпочивали на природі у міському парку ім.І.Кожедуба
        Вихованці 6 загону із задоволенням випробували себе у створенні малюнку із піску, відвідавши цікавий майстер-клас у студії пісочної анімації «Сахара»
        На спортивному майданчику відбувся флеш-моб «Українські народні ігри»

31.05.2018 р.

        Діти 1-2, 5-6 загонів вперше побували у банківській установі Приватбанку Екскурсія була цікавою та корисною для дітей, адже там навчають фінансовій грамотності. Усі вихованці отримали сертифікати та солодкі подарунки від Приватбанку.
        3-4 загони завітали до Сумської обласної бібліотеки для дітей, де мали нагоду побувати на літературній панорамі «Світ дитячих книг».
        7 загін відвідав Веретинівський парк Діти вшанували пам'ять Невідомому солдату, побували біля джерела, поєдналися з природою біля могутнього дуба.

01.06.2018 р.

        До Міжнародного Дня захисту дітей вихованці 5 загону взяли участь у міських заходах у парку «Казка» на фестивалі «Суми – місто безпеки!».
        Ця подія була висвітлена на каналі «Суми-ua».
        Жваво і захоплено пройшло свято «Дитинство – чисте джерело» та конкурс малюнка на асфальті «Посмішкою дитини співає щастя» у бібліотеці-філії №2 Сумської МЦБС імені Т.Г.Шевченка для вихованців 1-2 загонів.
        8 загін «Веселі козачата» взяли участь у концертно-ігровій програмі з танцювальним марафоном та відвідали майстер-клас «Спритні, дужі, грайливі» на базі ПДЮ.
        3 загін «Кульбаба» побував у пожежній частині, що розташована на вулиці ім. С.Табали. Адже, формування уявлення про причини виникнення пожежі в побуті та її наслідками, вміння правильно діяти у випадку виявлення пожежі вдома чи на інших об’єктах, виховання пильності, обережності, почуття відповідальності за свої вчинки та виховування інтересу до професії пожежного – мета цієї цікавої та пізнавальної екскурсії.
        Вихованці 4, 6, 7 загонів пришкільного табору «Сонечко» весело та цікаво провели час у палаці культури «Хімік». Діти переглянули концерт «Літо подарує нам пісні» та стали учасниками розважально-ігрової програми «Подорож країною неймовірних пригод». Разом з казковими героями весело та дружно промайнув час.

04.06.2018 р.

        Відчинив двері для дітей 1-4 загонів контактний зоопарк «Бабусине подвір'я», що допомагає сформувати у дітей усвідомлення важливості ціннісного та бережного ставлення до тварин.
        Діти 1-2 загонів прийняли участь у спортивному змаганні «Веселі, дружні, спритні!».

05.06.2018 р.

        Радісно розпочався День бантика у пришкільному таборі «Сонечко». Найбільше бантиків було у дітей загону «Пізнайки», «Українці» та «Калина»
        До Дня навколишнього середовища 1,2,3,6 загони відвідали Сумську обласну бібліотеку для дітей та прийняли участь у відеобесіді «Для чого квітнуть рослини?»

06.06.2018 р.

        З метою поглиблення знань з історії рідного краю, традицій, ремесла українського народу 1-8 загони здійснили екскурсію до краєзнавчого музею
        Конкурс «Турнір ввічливих лицарів» дав змогу визначити найввічливіших хлопчиків пришкільного табору «Сонечко».
        3 загін «Кульбаба» та 6 загін «Пізнайко» брали участь у програмі «Ігробум» у рамках громадського проекту «Соціальна сумка» на базі ПДЮ. Дякуємо організаторам та волонтерам "Ігробуму", серед яких є дорослі з ГО "Самаритяне Сумщини" та вихованці ПДЮ гуртка "Юний журналіст".
        Ця подія була висвітлена на каналі «Суми-ua» та сайті ПДЮ.

07.06.2018 р.

        4 загін відвідав Палац культури «Хімік». Діти підтримали учасницю конкурсу «Міс Попелюшка» ученицю нашої школи, Лопатку Камілу, яка отримала нагороду «Міс чарівність».
        У таборі відбувся конкурс для дівчаток «Коса - дівоча краса». Діти здивували дивовижними зачісками, справжніми витворами мистецтва.
        5 загін відвідав майстер-клас з бісероплетіння на базі ПДЮ. Діти познайомилися з технікою роботи з бісером та виготовили своїми руками чудові квіти.
        3 загін на базі ПДЮ взяв участь у майстер-класі по кераміці: виготовили українську хатку з глини, навчилися виготовляти квіти, листочки, малювати стекою по глині; використовувати шликер (глиняний клей) для поєднання деталей. Потім взяли участь в ігровій розважальній програмі, де пограли в різноманітні ігри.

08.06.2018 р.

        Діти 3,5,7-8 загонів дуже весело провели час в міському парку ім.І.Кожедуба.
        Діти 1-2, 4, 6 загонів відвідали ігрову програму «Веселе літо» в ПДЮ, де гарно провели свій час.
        Вихованці 8 загону провели усний журнал «Культура та традиції Німеччини».

11.06.2018 р.

        Вихованці 1-3,5 загонів пришкільного табору «Сонечко» весело та цікаво провели час у палаці культури «Хімік». Діти переглянули виставу «Аліса в дивокраї» та стали учасниками розважально-ігрової програми «Подорож країною неймовірних пригод» . Разом з казковими героями весело та дружньо промайнув час.
        Діти 4,6-8 загонів відвідали майстер-класи, які підготували викладачі ЦНТТМ і продемонстрували свої вироби з паперу «Яблучко», «Іграшка» та поробки з тканини «Зайчик».

12.06.2018 р.

        Цікаво та пізнавально для вихованців табору «Сонечко» пройшла віртуальна мандрівка «Подорож країнами Європи». Розпочали подорож з України. Діти, мандруючи стежками рідної країни, відчули себе патріотами та дізналися більше про історію, традиції, звичаї, обряди, літературу, філософську спадщину рідної України. Продовжили свою мандрівку Польщею, Німеччиною, Австрією, Грецією, Італією, Іспанією, Швецією. Кожен загін пришкільного табору мав змогу представити культуру та традиції цих країн.
        Закінчився день малюнком на асфальті «Моя країна – Україна!».

13.06.2018 р.

        Діти 1-4, 6-8 загонів відвідали ТЮГ і переглянули виставу «Містичні пригоди на болоті».
        Діти 5 загону залучилися до участі у волонтерському русі та відповідних акціях. Вихованці пришкільного табору «Сонечко» у рамках акції «Діти Сумщини – за мир» передали листи та малюнки для воїнів ООС у волонтерський центр «СББ – ТИЛ» у вигляді голубів.

14.06.2018 р.

        Вихованці 1-3, 5 загонів відвідали майстер-класи у Центрі НТТМ, де із захопленням виготовили вироби з тканини «Зайчик», із паперу «Пінгвіна» та «Лебедя».
        Діти 4, 6-8 загонів весело провели час у парку ім. І.Кожедуба.
        Закінчився день зустріччю з сумськими патрульними із Управління патрульної поліції в м. Суми, які завітали до всіх дітей табору. Інспектори провели заняття на тему «Безпека на дорогах у місті». Дітям розповіли про дорожні знаки, світлофор, правила переходу проїжджої частини та ознайомили з професією патрульного.

15.06.2018 р.

        Цікаво та швидко сплинув час у пришкільному таборі «Сонечко». Урочисте закриття табірної зміни, де було визначено кращі загони та проведено нагородження найактивніших учасників різноманітних конкурсів та змагань, відбулося у Палаці дітей та юнацтва. Феєричним фіналом стала концертна та ігрова програма для дітей «Літо-пора розваг». До нових зустрічей, табір!
полоска
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове