КУ Сумська ЗОШ 6
Головна стрелка Фотогалерея 2017-2018 н.р. стрелка Робота профільного табору «Ерудит», 29.05-15.06.2018

Фотогалерея 2017-2018 н.р.

Робота профільного табору «Ерудит»

        Під час літніх канікул з 29 травня по 15 червня 2018 р. на базі освітнього закладу працює профільний табір «Ерудит» (55 дітей у 3 загонах, директор Хижняк Л.Б.). Щодня вихованці табору здійснюють цікаві екскурсії, беруть участь у захоплюючіх конкурсах, іграх, спортивних змаганнях, концертних програмах, флеш-мобах тощо.

29.05.2018 р.

Екскурсія до Сумського національного аграрного університету
        Вихованці загону «Індиго» мали можливість відвідати юридичний факультет Сумського національного аграрного університету. Учнів ознайомили з цікавими фактами про факультет. Пізніше учні відвідали кабінет патології на медичному факультеті.

30.05.2018 р.

Відкриття табірної зміни
Екскурсія до Троїцького собору та до Сумського парку-пам’ятки садово-паркового мистецтва ім. І.О.Асмолова (водолічебниця) (загін «Індиго»)
Екскурсія в головний офіс Приват-банку та у сховище Сумської дистанції цивільних споруд (загін «Діамант»)
Участь у Чілдрен Кінофест (міжнародний фестиваль мистецтва кіно для дітей та підлітків) Учні переглянули фільм «Маленька гавань» (відповідальні соціальний педагог Шкут О.С., практичний психолог Головач І.А.)

31.05.2018 р.

Відвідування музею грошей у Конгрес-центрі УАБС СумДУ
        Вихованці загону «Індиго» відвідали музей грошей у Конгрес-центрі УАБС СумДУ. Для дітей було організовано екскурсію з цікавими історичними фактами.
        Пізніше на учнів чекала віртуальна екскурсія Німеччиною, після якої діти виготовили постер про національні традиції та звичаї Німеччини.
Екскурсія до Університетської клініки (загони «Лідер», «Діамант»)
Інтерактивна гра з англійської мови «Острів скарбів» (загін «Діамант»)

01.06.2018 р.

У День захисту дітей вихованці профільного табору «Ерудит» узяли участь у фестивалі «Суми – безпечне місто» у дитячому парку «Казка» (усі загони)
        Діти із задоволенням проходили різні завдання, поласували морозивом та отримали квитки на атракціони парку.
Складання ейдос-конспекту з української мови «Від Нечуя-Левицького до Коцюбинського» (загін «Діамант»)

04.06.2018 р.

Участь в англомовному інтерактивному майстер-класі «Англійська мова – це чудово!» та квесті «Галопом по Європі»
        Мовний загін «Індиго» відвідав УАБС СумДУ та взяв участь в англомовному інтерактивному майстер-класі «Англійська мова – це чудово!» та квесті «Галопом по Європі». Діти дізналися багато цікавої інформації, розширили свої знання та отримали масу задоволення.
Участь у вікторині з англійської мови
        На базі СумДУ вихованці загону «Діамант» взяли участь у цікавій вікторині з англійської мови. За допомогою додатків мобільних телефонів діти попрактикувалися у знанні англійської мови, беручи участь у групових змаганнях та індивідуально.
Участь у грі-квесті «Світ на долоні»
        Вихованці загону «Діамант» взяли участь у грі-квесті «Світ на долоні». Діти розшифровували назви міст за допомогою QR-кодів та виконували різнопланові завдання.
Тренінгове заняття «Майстерня навичок»
        Загін «Лідер» був учасником тренінгового заняття «Майстерня навичок» у Конгрес-центрі СумДУ. Вихованці табору вчилися на практиці проводити переговори, наводити аргументи, доводити думку.

05.06.2018 р.

Екскурсія до Сумського лісництва
        Загони «Лідер» та «Діамант» ознайомилися з основними напрямками роботи Сумського лісництва
Участь у заходах для англомовних таборів «Світ на долоні – 2018»
        Загін «Індиго» стали учасниками заходів для англомовних таборів «Світ на долоні – 2018». Учні мали змогу проявити себе в англомовному інтерактивному практикумі «Відкрий Європу для себе» та відвідали арт-виставку, присвячену захисту довкілля. У другій половині дня діти мали можливість позмагатися у вікторині, визначивши найкращого знавця країн Євросоюзу. Вихованці захищали свої проекти та отримали відзнаки.

06.06.2018 р.

Екскурсія до Сумського обласного художнього музею імені Н.Онацького
        Загони «Діамант» та «Лідер» відвідали Сумський обласний художній музей імені Н.Онацького. Для вихованців табору провели цікаву екскурсію про відомі витвори мистецтва, а особливо, українських художників.
Участь у вікторині «Електронні та паперові джерела інформації та їх умови зберігання»
        Вихованці мовного загону «Індиго» відвідали наукову бібліотеку СумДУ та взяли участь у вікторині «Електронні та паперові джерела інформації та їх умови зберігання». Діти вразили організаторів заходу своїми глибокими знаннями та з задоволенням взяли участь у фотосесії.
Екскурсія до музею альпінізму ім. Абалакова при ПДЮ
        Загони «Діамант» та «Лідер» відвідали музей альпінізму ім. Абалакова при ПДЮ. Діти познайомилися з історією музею, обладнанням для альпінізму та відомими альпіністами.
Екскурсія до ветеринарної клініки «Хелс»
        На дітей чекала захоплююча екскурсія до ветеринарної клініки «Хелс». Вихованці загону «Індиго» змогли побачили на власні очі методи лікування тварин, відвідали рентген кабінет, маніпуляційний, операційну та стаціонар для тварин.
Караоке-клуб
        Вихованці загону «Діамант» взяли участь у караоке-клубі, де співали англійські пісні відомих виконавців та груп.
Гості з Туреччини
        До мовного загону «Індиго» завітали гості з Туреччини. Діти із задоволенням брали активну участь в англомовних інтерактивних іграх разом з волонтерами. Час промайнув непомітно. Діти з радістю фотографувалися з новими друзями та отримали неймовірні враження від зустрічі.
Інтелектуальна гра з фізики «Ерудит» (загін «Лідер»)

07.06.2018 р.

Екскурсія до Сумського обласного центру служби крові
        Вихованці загонів «Діамант», «Лідер» та «Індиго» відвідали Сумський обласний центр служби крові та ознайомилися з основними напрямками його роботи.
Відвідування волонтерського центру СББ «ТИЛ»
        Вихованці профільного табору «Ерудит» відвідали волонтерський центр СББ «ТИЛ». Діти прослухали лекцію про роботу центру та виготовили 32 кв.м. маскувальних сітки для військовослужбовців, які перебувають у зоні воєнних дій.
Участь у Всеукраїнській благодійній акції «Добро жменями»
        Учні в рамках Всеукраїнської благодійної акції «Добро жменями» передали до волонтерського центру пластикові кришечки.

08.06.2018 р.

Бізнес-квест «Детективна історія. Секрет однієї купюри»
        Вихованці мовного загону «Індиго» мали чудову можливість на годину стати співробітниками VIP-центру Приват Банку. Для дітей було організовано захоплюючий бізнес-квест «Детективна історія. Секрет однієї купюри». Під час квесту діти ознайомилися з широким спектром професій працівників банку. Діти отримали безліч позитивних емоцій та солодкі призи.
Відвідування кінноспортивної школи в м. Суми
        Вихованці загону «Діамант» відвідали кінноспортивну школу в м. Суми, мали змогу покататися на конях. Для вихованців провели пізнавальну екскурсію про коней та їхні рекорди у змаганнях.
Відвідування Палацу дітей та юнацтва
        Вихованці загону «Індиго» відвідали Палац дітей та юнацтва, де позмагалися в ерудованості.
        У другій половні дня вихованці загону «Індиго» грали в рухливі ігри, створювали та презентували брошури для іноземців «Сім чудес України».
Брейн-ринг «Німеччина на долоні» (загони «Діамант» та «Лідер»)

11.06.2018 р.

Екскурсія до Державного ліцею-інтернату із посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» імені І.Г. Харитоненка
        Вихованці профільного табору «Ерудит» відвідали Державний ліцей-інтернат із посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» імені І.Г. Харитоненка. Діти ознайомилися з історією створення закладу та умовами навчання кадетів. Кадетський корпус пишається власним підручником із «Захисту Вітчизни».
Участь у конкурсній програмі з англійської мови «Попелюшки Країни Чудес»
        Вихованці загону «Діамант» взяли участь у конкурсній програмі з англійської мови «Попелюшки Країни Чудес». Учасники допомагали Попелюшкам у змаганнях.

12.06.2018 р.

Екскурсія до Сумського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» м. Суми
        Загони «Діамант» та «Лідер» відвідали з екскурсію Сумський центр первинної професійної підготовки «Академія поліції» м. Суми, ознайомилися з роботою центру, переглянули презентацію про навчання слухачів академії, побачили тренування майбутніх поліцейських, мали змогу виконати вправи зі стрільби у лазерному тирі.
Квест «Мовна скарбниця» (загін «Діамант»)
Квест на природі «Смуга перешкод»
        Вихованці загону «Індиго» провели квест на природі «Смуга перешкод». Дві команди позмагалися у різноманітних змаганнях та були нагороджені солодкими призами. Усі отримали масу задоволення.

13.06.2018 р.

Екскурсія до СумДУ
        Загони «Діамант» та «Лідер» відвідали кафедру гістології, цитології, ембріології та нормальної анатомії СумДУ, де ознайомилися з основними напрямками навчання студентів, відвідали музей патології
Інтелектуальний турнір «Крок до Европи» (загін «Діамант»)
Інтелектуальна гра з фізики «Найрозумніший» (загін «Лідер»)
Відвідувння кінотеатру «Планета Кіно»
        Загін «Індиго» переглянули фільм «Красуня на всю голову» у кінотеатрі «Планета Кіно»

14.06.2018 р.

Екскурсія до Кінологічного центру національної поліції в Сумській області
        Усі загони профільного табору «Ерудит» відвідали з екскурсію Кінологічний центр національної поліції в Сумській області. Учням дуже сподобалися показові виступи кінологів із собаками
Інтелектуальна гра «Країнами Європи» (загін «Діамант»)

15.06.2018 р.

Туристична подорож «Стежками рідного краю» (загін «Діамант»)
Змагання з волейболу (загін «Лідер»)
полоска
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове