КУ Сумська ЗОШ 6
Головна стрелка Фотогалерея 2017-2018 н.р. стрелка Осінні канікули, 30.10-03.11.2017

Фотогалерея 2017-2018 н.р.

Осінні канікули

        31 жовтня для учнів 1-А і 1-Б класів (класоводи Сивоконь Л.М., Сугар О.В.) була проведена конкурсно-розважальна програма «Осінь-чарівниця». Школярі взяли активну участь у цікавих конкурсах, відгадали загадки, заспівали пісню, переглянули мультфільм про осінь та намалювали малюнки. Захід сприяв вихованню гуманного відношення до природи рідного краю.

        Учні 1-В та 1-Г класів 30.10.2017 р. взяли участь у народознавчій ярмарці «Будуть традиції жити, поки шанують їх діти» у бібліотеці-філії №2 МЦБС (зав. бібліотеки Лисицька О.І., класоводи Геращенко Т.М., Рябінченко С.О.)

        03.11.2017 р. разом з учнями 2-х класів була проведена літературна ігротека «Барви золотої осені» (відповідальна завідуюча бібліотеки Лисицька О.І.).

        Учні 2-А, 2-Б класів (класоводи Абрамчук І.М., Усик С.Л.) здійснили екскурсію «Знайомство з банком» до Регіонального відділення АКБ «Індустріал-банк» в м.Суми.

        На базі Сумського міського центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді 30.10.2017 р. учениці 9-Б класу Хижняк Владислава та 2-В класу Ладигіна Валерія брали участь у церемонії нагородження переможців міського етапу Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна». Для учасників було проведено гру, в якій вони показали свої знання з географії, історії України, мовознавства тощо. Учениці отримали солодкі призи, грамоти та книги.

        31.10.2017 учні 2-В класу (класовод Павлова О.С.) брали участь в ігровій програмі «Осінь. Свято урожаю», яка відбулася на базі ПДЮ

        01.11.2017 р. завідуючою бібліотеки Лисицькою О.І. для учнів 3-х класів була проведена літературна мозаїка «Осінній вернісаж». Діти з задоволенням згадали вірші, оповідання та загадки про осінь.

        1 листопада 2017 року учні 3-А та 3-Б класів (класоводи Шерстюк Г.І., Васюкова С.М.) відвідали майстер-клас «Виготовлення домовичка» на базі ЦЕНТУМу. Хлопчики та дівчатка мали можливість долучитися до українських народних традицій, отримали позитивні емоції, цікаво та корисно провели час на канікулах.

        Екскурсію «Як хліб на стіл прийшов» на Сумський виробничий хлібокомбінат «Сумська паляниця» здійснили учні 4-В, 4-Г класів (31.10.2017 р., класоводи Бабенко Л.М., Самойленко Л.В.) та 3-В, 3-Г класів (01.11.2017 р., класоводи Світенко Г.М., Решетниченко С.О.).

        01.11.2017 р. в 4-А класі (класовод Заіченко О.Л.) з метою закріплення знань дітей про здоровий спосіб життя був проведений конкурс «Знавці здоров’я». Учні із захопленням розгадували загадки, кросворди, ребуси. У кінці конкурсу всі діти отримали солодкі призи.

        Учні 4-В та 4-Г класів (класоводи Бабенко Л.М., Самойленко Л.В.) відвідали захоплююче та оригінальне заняття в студії пісочної анімації та творчості «Sahara» .

        На базі Сумського міського центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді 31.10.2017 р. учениці 5-А класу Князєва Анна, Макарова Аліна, Цебінога Кіра, Медведь Анастасія, Лісовенко Діана, Линник Дарія брали участь у церемонії нагородження переможців міського освітнього проекту «Екологічний марафон» . Для учасників було проведено гру, у якій вони показали свої знання з географії, природознавства тощо. Учениці отримали грамоти та призи.

        2 листопада учні 5-А класу разом із класним керівником Єфіменко А.О. відвідали кінотеатр «Планета Кіно» в ТРЦ «Мануфактура». Діти переглянули мультфільм «Ми – монстри».

        03.11.2017 р. цікаво і змістовно з конкурсами, вікторинами та піснями учні 5-Б класу (класний керівник Лушпенко О.І.) взяли участь у конкурсній розважальній програмі «Дружнє коло».

        31.10.2017 учні 5-Г, 6-А та 7-В класів (класні керівники Тутова І.В., Дихтяренко Т.О., Грицай С.П.) брали участь у костюмованій вечірці-квесті «У пошуках гарбуза».

        03.11.2017 р. учні 6-В класу (класний керівник Мусатова О.О.) відвідали державний науково-дослідний експертно-криміналістичний центр (ДНДЕКЦ) МВС України, де дітей ознайомили з прийомами зняття відбитків пальців, методами проведення хімічних аналізів.

        02.11.2017 р. учні 6-Г класу (класний керівник Ковальова О.М.) взяли участь у вікторині та естафетах «Знавці олімпійського спорту».

        03.11.2017 року учні 7-Б, 7-Г та 9-Б класів разом з класними керівниками Артюшенко О.М., Водою О.І. та Штокало О.В. відвідали з екскурсією місто Харків. У науковому центрі Ландау діти власноруч могли перевірити закони фізики, хімії, дізнатися багато цікавого про дива природи. Парк Фельдмана зустрів сумчан фестивалем хризантем, які не залишили байдужим жодного. Поїздка стала яскравою окрасою похмурих осінніх днів.

        02.11.2017 р. учні 8-А та 8-Б класів (класні керівники Радченко Л.П., Бондар Т.Л.) відвідали з оглядовою екскурсією приватний музей «Причал Одіссея». Діти отримали масу позитивних емоцій від спілкування з власником колекції. Мали можливість потримати кожен експонат в руках, подивитися телевізор 1965 року випуску, послухати музику з патефона.

01.11.2017 р. учні 8-В класу (класний керівник Землянко О.В.) взяли участь у розважальній програмі «Осінній калейдоскоп»
Також протягом осінніх канікул проходили заняття театрального гуртка «Джерельце» (керівник Землянко О.В.).

        30.10.2017 р. учні 10-А та 10-Б класів (класні керівники Павленко А.С., Капленко А.О.) були на перегляді показового виступу кінологічної школи «Адреналін» , яка відбулася у міському парку. Дітям розповіли про породи тварин, показали у дії двох німецьких вівчарок та двох спаніелей. Учні поспілкувалися з тренером, задати питання, що виникли в них та зробили напам’ять фото.

        З метою навчити учнів культури спілкування, пошуку конструктивних способів вирішення проблемних ситуацій, сприяти поліпшенню психологічного клімату в класі, налагодженню доброзичливих стосунків, виховувати в учнів повагу одне до одного, відповідальність за власні слова та вчинки 02.11.2017 р. для учнів 11-Б класу класним керівником Іваненко-Гребець Л.П. було проведено брейн-ринг «Я, ти, ми…».

        Протягом канікул працювала спортивна зала.

        Під час осінніх канікул завдяки учням 8-10 класів було підготовлено плакати та роздаткові матеріали для проведення загальношкільних інтерактивних акцій, які будуть організовані в листопаді та грудні 2017 року (відповідальні практичний психолог Головач І.А., соціальний педагог Шкут О.С.).
полоска
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове