КУ Сумська ЗОШ 6
Головна стрелка Фотогалерея 2017-2018 н.р. стрелкаУчасть в урочистому заході «Підсумки організації відпочинку і оздоровлення дітей та підлітків у період літньої кампанії 2017 року», 23.11.2017

Фотогалерея 2017-2018 н.р.

Участь в урочистому заході «Підсумки організації відпочинку і оздоровлення дітей та підлітків у період літньої кампанії 2017 року»

        23.11.2017 року на базі КЗ Сумський Палац дітей та юнацтва відбувся урочистий захід «Підсумки організації відпочинку і оздоровлення дітей та підлітків у період літньої кампанії 2017 року». На заході були присутні заступник міського голови Мотречко В.В., начальник відділу у справах молоді та спорту виконавчого комітету Сумської міської ради Красношевська Н.М., начальник управління освіти і науки Сумської міської ради Данильченко А.М., від нашої школи - директор Новик Л.В., заступник директора з ВР Акименко О.А., начальники профільного табору «Ерудит» Єфіменко А.О. та пришкільного табору «Сонечко» Самойленко Л.В.
        На церемонії нагородження заклад освіти отримав грамоти управління освіти і науки Сумської міської ради за зайняте І місце у міському огляді-конкурсі на кращу організацію таборів з денним перебуванням, дитячих закладів праці та відпочинку в номінації «Табір з денним перебуванням (профільний табір)» та ІІІ місце у вищезазначеному конкурсі в номінації «Табір з денним перебуванням (пришкільний табір)». Крім того профільний табір «Ерудит» за підсумками обласного етапу зазначеного конкурсу отримав диплом за зайняте ІІ місце (матеріали табору направлені на Всеукраїнський конкурс).

полоска
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове