КУ Сумська ЗОШ 6
Головна стрелка Фотогалерея 2017-2018 н.р. стрелкаЕкскурсія до Зарічного районного суду, 28.11.2017

Фотогалерея 2017-2018 н.р.

Екскурсія до Зарічного районного суду

        28.11.2017 р. учні 9-10 класів відвідали Зарічний районний суд. Глава суду Ганна Шелєхова розповіла про особливості його роботи, навантаження суддів, специфіку роботи судді, наголосивши, що їхня робота дуже цікава, але вимагає щоденного навчання та постійного підвищення власного рівня кваліфікації. Окремо суддя зупинилася на питанні кримінальної відповідальності неповнолітніх й на конкретному прикладі справи, яка розглядалася в Зарічному районному суді м. Суми, довела згубність дій, скоєних під впливом емоцій, необхідність відповідального ставлення до власних вчинків.
        Прес-секретар суду Наталія Горкуша познайомила з офіційною сторінкою Зарічного районного суду м. Суми на порталі «Судова влада», продемонструвала один з відеороликів, розміщених на сайті. Розповіла про можливість проведення судових засідань у режимі відеоконференції та направлення судових повісток у вигляді SMS-повідомлень.
Ми дякуємо за змістовну, цікаву, ілюстровану прикладами, розповідь. (Відповідальна учитель правознавства Калашник Т.О.).
Ця подія була висвітлена на сайті Зарічного районного суду м. Суми

полоска
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове