КУ Сумська ЗОШ 6
Головна стрелка Фотогалерея 2017-2018 н.р. стрелка Тижні, місячники стрелка Тиждень правових знань, 04-08.12.2017

Фотогалерея 2017-2018 н.р.

Тиждень правових знань

        З 04 по 08.12.2017 у навчальному закладі проведено тиждень правових знань.
        Протягом тижня проведена низка заходів.

        Правова гра «Подорож з казковими героями до Країни Права»
        У рамках тижня правових знань 05.12.2017 р. завідувачкою бібліотеки Лисицькою О.І. для учнів 4-В класу була проведена правова гра «Подорож з казковими героями до Країни Права»

        Зустріч зі старшим слідчим Сумського відділу поліції Білик Ларисою Миколаївною
        06.12.2017 р. у 4-В класі (класовод Бабенко Л.М.) відбулася зустріч зі старшим слідчим Сумського відділу поліції Білик Ларисою Миколаївною.

        Година правової абетки «Права дитини-вивчай сумлінно!»
        06.12.17р. у рамках тижня правових знань класний керівник Тутова І.В. разом з бібліотекарем школи Загребельною М.М. провели годину правової абетки «Права дитини-вивчай сумлінно!». Учні 5-Г класу отримали телеграми від казкових героїв, які потрапили у скрутне становище. Також учнями була складена пам'ятка про права та обов'язки дітей.

        Виховна година за участі заступника директора служби охорони «Делфі плюс» Слабко О.А.
        У рамках тижня правових знань 05.12.2017 р. у 7-В класі (класний керівник Грицай С.П.) була проведена виховна година за участі заступника директора служби охорони «Делфі плюс» Слабко О.А.

        Лекторій «Права споживачів: що потрібно знати»
        07.12.2017 р. у рамках проведення тижня правових знань учні 8-А, 9-В, 11-А класів стали учасниками лекторію з використанням інтерактивних методів, що проводили студенти юридичного факультету СНАУ під керівництвом викладача Кузьменко Н.М. Під час висвітлення теми «Права споживачів: що потрібно знати» були проаналізовані кілька ситуацій, зазначені порушення прав споживачів та шляхи їх поновлення. Доповідачі з тем «Кримінальна відповідальність неповнолітніх» та «Адміністративна відповідальність» залучили учнів до спільного висвітлення запропонованих питань та відповіли на запитання дітей. Ми вдячні гостям за надану інформацію та цікаву форму проведення заняття (відповідальні: учитель правознавства Калашник Т.О., класні керівники Радченко Л.П., Колотило Л.В.).

        Заняття «Фінансова грамотність українців. Як не бути ошуканим»
        04.12.2017 р. у рамках тижня правових знань для учнів 8-Б класу студенти коледжу СНАУ провели заняття «Фінансова грамотність українців. Як не бути ошуканим». Студенти розповіли про історію створення та використання банкоматів, їх сучасні можливості, познайомили з різновидами шахрайств під час здійснення операцій банківськими картками, здійснення платежів та укладання угод купівлі-продажу в мережі Інтернет, продемонстрували тематичні відео. Учні, узагальнюючи почуте, сформулювали основні правила поведінки «Як не стати жертвою шахраїв». Дякуємо студенткам та методисту денного відділення коледжу СНАУ Лопатці К.М. за корисні та актуальні поради (відповідальні: учитель правознавства Калашник Т.О., класний керівник Бондар Т.Л.)

        Правознавчий діалог «Жити по совісті, жити – по праву»
        07.12.2017 р. завідувачкою бібліотеки Лисицькою О.І. разом з учнями 8-В класу у рамках тижня правових знань був проведений правознавчий діалог «Жити по совісті, жити – по праву» із залученням представників бібліотеки-філії №2 МЦБС.

        Тренінг «Ти і поліція»
        06.12.2017 р. у рамках проведення тижня правових знань для учнів 9-А класу викладач правових дисциплін коледжу СНАУ Боговіс Є.В. разом зі студентами провів тренінг «Ти і поліція». Під час тренінгу учні розв’язували практичні задачі, студенти коригували та доповнювали відповіді, а також розповіли про коледж СНАУ, його відділення, умови вступу та навчання (відповідальна – учитель правознавства Калашник Т.О.)

        Інтерактивна зустріч із новими поліцейськими в рамках проекту «ПОЛІС»
        6 грудня 2017 року відбулась інтерактивна зустріч учнів 9-В класу (класний керівник Колотило О.В.) із новими поліцейськими в рамках проекту «ПОЛІС» (співпраця громади з патрульною поліцією від міжнародної програми IREX) у бібліотеці-філії №2.
        У ході зустрічі старші інспектори УПП в м. Суми Олег Сологуб і Володимир Іонін розповіли, як проходить реформа Національної поліції в нашому місті, про свою професію, про особливості своєї служби, щоденні завдання та чому вони вирішили стати новими поліцейськими. Учні дізналися від правоохоронців про гарантовані їм Конституцією України права та свободи, довідалися про відповідальність неповнолітніх за вчинені ними правопорушення, розглядали приклади правопорушень підлітків, давали їм юридичну оцінку.
        Діти брали активну участь у бесіді, просили пояснити конкретні правові ситуації, ставили багато запитань за темою зустрічі.
        Було проведено «тест-драйв» (перевірка правових знань), розігрування ситуацій, де виконували учні ролі правопорушника, патрульного поліцейського та спостерігача.
        Під час такої гри-театру поліцейські аналізували й навчали бути відповідальними громадянами, як правильно поводитись у непередбачених ситуаціях, як спілкуватися з патрульними та, на прохання учнів, продемонстрували декілька прийомів самозахисту.
        За свої старання та правильні відповіді школярі отримали корисні призи й солодкі подарунки.
        Атмосфера довіри панувала на заході, відверте та невимушене спілкування перейшло в дружній діалог і закінчилося спільною фотосесією.

        Виховна година «Як відкрити власну справу?»
        08.12.2017 р. у 10-Б класі пройшла виховна година «Як відкрити власну справу?» за участю Неженець О.П., кандидата економічних наук, викладача коледжу СНАУ. Розмова велася про підприємницькі здібності, ділові якості. Учні активно брали участь у тестуванні, розв’язанні ділових задач (відповідальні: учитель правознавства Калашник Т.О., класний керівник Капленко А.О.)

        Зустріч з викладачем правових дисциплін Безрук Л.А. на тему «Молодь і поліція: що потрібно знати?»
        05.12.2017 р. у рамках проведення тижня правових знань учні 11-Б класу зустрілися з викладачем правових дисциплін Безрук Л.А. та студентами коледжу СНАУ, які висвітлили тему «Молодь і поліція: що потрібно знати?». Студенти назвали шість найпоширеніших ситуацій, у які може потрапити будь-яка людина, та надали поради, як правильно себе поводити в них. Ми вдячні Безрук Л.А., яка надала вичерпні відповіді на запитання учнів та учителів, студентам за висвітлені матеріали (відповідальні: учитель правознавства Калашник Т.О., класний керівник Іваненко-Гребець Л.П.)

полоска
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове