КУ Сумська ЗОШ 6
Головна стрелка Фотогалерея 2017-2018 н.р. стрелкаУчасть у міській виставці-конкурсі дитячої творчості «Всесвіт очима дитини», 13.11-07.12.2017

Фотогалерея 2017-2018 н.р.

Участь у міській виставці-конкурсі дитячої творчості «Всесвіт очима дитини»

        З 13 листопада по 7 грудня у відділі літератури з мистецтва Центральної міської бібліотеки ім. Т.Г. Шевченка була проведена щорічна міська виставка-конкурс дитячої творчості «Всесвіт очима дитини». Одне з головних призначень конкурсу – розкриття творчих можливостей підростаючого покоління та підтримка талановитих дітей, особливо з соціально-незахищених сімей. Організаторами виступили Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Сумської міської ради та відділ літератури з мистецтва Центральної міської бібліотеки ім. Т.Г. Шевченка.
        Учні нашої школи взяли активну участь у виставці-конкурсі, представивши на розсуд журі твори декоративно-прикладного мистецтва. За підсумками заходу 5 найталановитіших учасників були представлені до нагородження річною стипендією міського голови, а лауреати конкурсу були відзначені подарунками. Серед них виявилися й наші учні. Так, Малиновська Адріана (10-А клас) та Домашенко Інна (11-Б клас) отримали у подарунок флешки, а найменший учасник Меншиков Арсеній (1-В клас) отримав запрошення до кафе «Макдональдс».

полоска
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове