КУ Сумська ЗОШ 6
Головна стрелка Фотогалерея 2017-2018 н.р. стрелка Тижні, місячники стрелка Тиждень порозуміння з ВІЛ-інфікованими та хворими на СНІД, 27.11-01.12.2017

Фотогалерея 2017-2018 н.р.

Тиждень порозуміння з ВІЛ-інфікованими та хворими на СНІД

        З 27.11 по 01.12.2017 у навчальному закладі було проведено тиждень порозуміння з ВІЛ-інфікованими та хворими на СНІД.
        Протягом тижня проведена низка заходів:

        Загальношкільна інтерактивна акція «Дерево небайдужості»
        01.12.2017 р. була проведена загальношкільна інтерактивна акція «Дерево небайдужості» для учнів 5-11-х класів, де учні мали змогу висловити свою підтримку людям ВІЛ-інфікованим та хворим на СНІД (відповідальні практичний психолог Головач І.А. та соціальний педагог Шкут О.С.)

        Класна година, присвячена тижню порозуміння з ВІЛ-інфікованими та хворими на СНІД
        29.11.17р. у 5-Г класі (класний керівник Тутова І.В.) відбулася класна година, присвячена тижню порозуміння з ВІЛ-інфікованими та хворими на СНІД. Учні переглянули документальний фільм про дітей, хворих на СНІД, а також в ігровій формі продемонстрували знання з цієї теми.

        Вікторини «Ми обираємо здоров’я»
        Для учнів 5-х класів проведено вікторини «Ми обираємо здоров’я» під час яких учні демонстрували свої знання з питань здоров’я та здорового способу життя. Серед учнів 5-х класів перемогу здобули учні 5-Б класу, а серед 6-х класів – 6-В клас (відповідальні практичний психолог Головач І.А. та соціальний педагог Шкут О.С.)

        Квест «Коли небезпека поруч»
        Для учнів 7-х класів організовано квест «Коли небезпека поруч», де учні мали змогу підвищити свій рівень знань з питань ВІЛ та СНІДу в цікавій формі. Перемогу у квесті здобули учні 7-Б класу (відповідальні практичний психолог Головач І.А. та соціальний педагог Шкут О.С.).

        Пізнавальна програма «СНІД – знак біди»
        05.12.2017 р. на базі МЦБС імені Т.Г.Шевченка у рамках тижня порозуміння з ВІЛ-інфікованими та хворими на СНІД для учнів 9-Б класу була проведена пізнавальна програма «СНІД – знак біди» (відповідальна завідувачка бібліотеки Лисицька О.І.).

полоска
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове