КУ Сумська ЗОШ 6
Головна стрелка Фотогалерея 2017-2018 н.р. стрелка Тижні, місячники стрелкаТиждень трудового навчання, 22-26.01.2018

Фотогалерея 2017-2018 н.р.

Тиждень трудового навчання

        З 22 по 26 січня у школі проходив тиждень трудового навчання, координаторами якого стали вчителі трудового навчання Бага Тетяна Юріївна, Максименко Ірина Іванівна, Рудень Іван Іванович. Під час тижня учні взяли активну участь у конкурсах, вікторинах, бесідах, виставках, майстер-класах, які проводилися в рамках предметного тижня.

        Протягом тижня в бібліотеці проходила виставка літератури «Декоративно-прикладне мистецтво України». Дуже жваво пройшов конкурс-вікторина «Умілі рученята» для учнів 5-Б класу (завідувачка бібліотеки Лисицька О.І.)
        На уроці з теми «Виготовлення деталей виробу, з`єднання деталей», який провів учитель трудового навчання Рудень І.І. учні 6-Г класу показали вміння працювати в групах.
        Для учнів 5-6-х класів вихованцями гуртка дизайн-студії «Стиль» Янакаєвой Ладой та Пушкарьовой Аріною було проведено майстер-клас «Оберіг для солдата».
        Відкритий урок «Послідовність виготовлення виробу. Правила оформлення композицій» провів для учнів 8-А класу Рудень І.І. Учні показали вміння складати послідовність проектованого виробу, враховуя закони композиції.
        Учні 5-9 класів взяли участь у виставці листівок «Улюблені страви моєї родини». Під час проведення виставки відбулося голосування за кращу творчу роботу
        «Кулінарний турнір» між хлопцями та дівчатами 5-х класів довів, хто насправді кращий та кмітливіший знавец з кулінарії (учитель трудового навчання Максименко І.І.).
        Учні школи мали змогу познайомитися із творчими роботами своїх товаришів під час проведення виставки «Чарівний світ майстерності». На виставці були представлені вироби виготовлені в техніці оригамі, вироби із бісеру, тканини, а хлопці показали свої роботи із фанери, виготовлені випилюванням та випалюванням.
        На майстер-класі «Виготовлення ляльки-мотанки» (учитель трудового навчання Максименко І.І.) учні ознайомилися з історією народної ляльки та навчилися ії виготовляти.
        На завершення тижня учителями Багою Т.Ю. та Максименко І.І. була проведена екскурсія для учнів 5-8 класів в краєзнавчий музей, де учні ознайомилися з декоративно-ужитковим мистецтвом України.
полоска
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове