КУ Сумська ЗОШ 6
Головна стрелка Фотогалерея 2017-2018 н.р. стрелка Тижні, місячники стрелкаТиждень військово-патріотичного виховання, 12-16.02.2018

Фотогалерея 2017-2018 н.р.

Тиждень військово-патріотичного виховання

        З 12.02 по 16.02.2018 в освітньому закладі проведено тиждень військово-патріотичного виховання, присвячений Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Протягом тижня проведена низка заходів.

        Година пам’яті «Афганський біль»
        14.02.2018 р. бібліотекарем Загребельною М.М. для учнів 6-Б класу (класний керівник Богословська О.Б.) була проведена година пам’яті «Афганський біль».
        Година пам’яті «Афганістан в моїм серці болить»
        12.02.2018 р. для учнів 6-Г класу (класний керівник Ковальова О.М.) пройшла година пам’яті «Афганістан в моїм серці болить». Під час заходу учні дізналися про історичні події афганської війни. Захід був спрямований на виховання у школярів поваги та шани до воїнів-інтернаціоналістів (відповідальна бібліотекар Зегребельна М.М.).
        Зустріч з ветераном війни в Афганістані Красновим О.А.
        13.02.2018 р. у рамках тижня військово-патріотичного виховання, присвяченого Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав, учні 10-А класу зустрілися з ветераном війни в Афганістані Красновим Олександром Анатолійовичем. На початку зустрічі учні розповіли про соціально-економічне та політичне становище в ДРА до початку війни, охарактеризували процес прийняття рішення про ведення військ в Афганістан, задачі військових, втрати, процес виведення військ з країни, розповіли про героїв- земляків Афганської війни, про вшанування пам’яті загиблих у нашому місті.
        Ветеран поділився своїми спогадами про участь у бойових операціях, супроводі колон, захисті їх від обстрілів, охороні аеропорту Кундуз, наданні допомоги місцевому населенню.
        Ілона Іванова у відгуку написала так: «Розповіді ветерана були захопливим, вони проникали до глибини душі та викликали в мене різні емоції: співчуття, радість, хвилювання. Я вдячна ветерану за те, що він відвідав наш клас і ми мали змогу з ним поспілкуватися» (відповідальні: керівник музею Калашник Т.О., класний керівник Павленко А.С.)
        Шкільна Спартакіада (змагання з підтягуванням на перекладині)
        12.02.2018 р. учителем предмета «Захист Вітчизни» Гуковим М.О. була проведена Шкільна Спартакіада (змагання з підтягуванням на перекладині) серед юнаків 10-А класу. Кращих підсумків досягли учні: Рогов Георгій, Сніжко Артем, Громіка Кирило.
        Урок пам’яті «І знову в спогадах ожив Афганістан»
        16 лютого відбулася зустріч учнів 10-Б та 11-Б класів з воїном-афганцем Берестовським Олександром Івановичем, який поділився спогадами про військові дії в Афганістані. Діти зацікавлено слухали розповідь і були дуже вдячні за щирі відповіді (відповідальні: класні керівники Капленко А.О. та Іваненко-Гребець Л.П., учитель предмета «Захист Вітчизни» Гуков М.О.)
полоска
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове