КУ Сумська ЗОШ 6
Головна стрелка Фотогалерея 2017-2018 н.р. стрелкаУчасть у благодійній акції «Happy Мяу для Мурчика», 15.02-06.03.2018

Фотогалерея 2017-2018 н.р.

Участь у благодійній акції «Happy Мяу для Мурчика»

        Благодійний фонд «Щаслива лапа» у рамках проекту «Біоетика» з 15.02.2018 по 06.03.2018 року проводить благодійну акцію «Happy Мяу для Мурчика», яка присвячена Міжнародному дню котів (збір корму, круп і ліків для тварин, та передача зібраного до притулку чи зоозахисної організації). Заклад освіти також долучився до акції та допомоги тваринам:

        15 лютого в 1-В класі була проведена година спілкування «Брати наші менші» під час якої класовод Геращенко Т.М. познайомила дітей з цікавою інформацією про котів та собак, як потрібно доглядати та піклуватися про тварин, учні підготували розповідь про свою улюблену тваринку.
        12 лютого в 1-Г класі (класовод Глущенко Л.В.) відбувся усний журнал з теми «Брати наші менші», під час якого учні вчилися спостерігати та доглядати за тваринами, розширили свої знання про собак та котів, а також висловлювали думки про їх піклування.
        13 лютого в 4-А класi було проведене інтерактивне заняття «Гуманне ставлення до тварин» . Учнi iз задоволенням взяли участь у грi «Кiт чи собака». Пiд час iнтелектуального спринту дiзнались багато цiкавих фактiв з життя котiв та собак. Учнi подiлились власним досвiдом по догляду за домашнiми тваринами. Класовод Заіченко О.Л. також ознайомила школярiв з дiяльнiстю Благодiйного фонду «Happy Paw».
        6 лютого в 4-Б класі (класовод Лиштван О.А.) відбувся усний журнал «Щаслива лапа», під час якого учні вчилися спостерігати та доглядати за тваринами, піклуватися про них; розширили свої знання про собак та котів, а також зібрали корм для тварин з притулку.
        16 лютого в 5-А класі була проведена година спілкування «Брати наші менші» під час якої класний керівник Єфіменко А.О. познайомила дітей з цікавою інформацією про котів та собак, як потрібно доглядати та піклуватися про тварин, учні підготували агітаційні листівки на тему «Допоможемо безпритульним тваринам» та поділилися власними думками щодо заходів по допомозі безпритульним тваринам.
        У рамках благодійної акції «Happy Мяу для Мурчика» учні 5-Г класу (класний керівник Тутова І.В., 08.02.2018) та 7-В класу (класний керівник Грицай С.П., 06.02.2018) відвідали притулок для собак та принесли для них корм та крупи. Діти із задоволенням спілкувалися з тваринами, мали можливість побачити їх умови перебування. Ніхто не залишився байдужим.
        16 лютого в 8-В класі класним керівником Землянко О.В. була проведена година спілкування «Брати наші менші»
полоска
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове