КУ Сумська ЗОШ 6
Головна стрелка Фотогалерея 2017-2018 н.р. стрелка Тижні, місячники стрелкаТиждень музичного та образотворчого мистецтва, 12-16.02.2018

Фотогалерея 2017-2018 н.р.

Тиждень музичного та образотворчого мистецтва

        З 12.02 по 16.02.2018 в освітньому закладі проведено тиждень музичного та образотворчого мистецтва. Протягом тижня проведена низка заходів.

        Конкурс стіннівок «У світі музики»
        З 12 по 16 лютого проходив конкурс творчих робіт учнів 5-7 кл. в якому учні ділилися своїми музичними вподобаннями та цікавинками з світу музики. Діти з задоволенням знайомилися та спілкувалися з приводу прочитаної інформації під час перерв (відповідальний Головченко А.І)
        Виставка дитячої творчості «На уроках образотворчого мистецтва» та «Паперові дива»
        З 12 по 16 лютого 2018 року діяли виставки декоративно-ужиткового мистецтва, під час яких учні, педагоги, батьки та гості освітнього закладу мали змогу переглянути учнівські поробки з паперу, а також роботи, над якими школярі працюють на уроках образотворчого мистецтва (відповідальна учитель образотворчого мистецтва Гончаренко В.В.).
        Оформлення інформаційних куточків «Цікавинки мистецтва»
        12 лютого 2018 року було оформлено інформаційні куточки «Цікавинки мистецтва», де учні могли познайомитися із дивовижними фактами мистецького світу, а саме вуличним мистецтвом малювання художніх шедеврів на брудних автомобілях, створення об’ємних образів за допомогою звичайної кавової пінки тощо (відповідальна учитель образотворчого мистецтва Гончаренко В.В.).
        Творче змагання «Музика в малюнках»
        12-13 лютого відбулося творче змагання між учнями 5,7 класів в якому діти намагалися виразно та емоційно передати свої враження від прослуханої музики на уроках мистецтва на папері. Причому одна частина учнів була творцями, а інша суддями, які своїми голосами та переконливими думками вибирали переможців (відповідальний Головченко А.І)
        Робота пошти до дня Святого Валентина «Подаруй другу посмішку!»
        З 12 по 14 лютого 2018 року у фойє школи працювала «пошта Святого Валентина». Усі бажаючі мали можливість привітати один одного зі святом, кинувши у скриньку валентинку із найщирішими побажаннями (відповідальна учитель образотворчого мистецтва Гончаренко В.В.).
        Участь у Всеукраїнському конкурсі дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей»
        13 лютого 2018 року учителем образотворчого мистецтва Гончаренко В.В. було подано учнівські роботи на Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей», організований науково-виробничим журналом «Охорона праці» (м. Київ) за підтримки Державної служби України з питань праці.
        Інтелектуальне змагання «Я знаю все»
        13.02.2018 р. під час перерв був проведений квест між командами 5-их класів на якому учні могли продемонструвати свою кмітливість та знання (відповідальний Головченко А.І)
        Квест-гра «Юні знавці мистецтва»
        13 лютого 2018 року учні 5-х класів мали змогу взяти участь у квесті «Юні знавці мистецтва», під час якого подорожуючи від станції до станції діти розгадували кросворди, відгадували загадки, розв’язували ребуси, демонструючи свої знання з питань образотворчого мистецтва (відповідальна учитель образотворчого мистецтва Гончаренко В.В.).
        Відкритий урок «Варіаційний розвиток музики»
        14.02.2018 р. у рамках тижня музичного мистецтва був проведений відкритий урок у 3-А класі на тему «Варіаційний розвиток музики» (відповідальний Головченко А.І)
        Гра «Інтелектуал»
        15.02.2018 р. учителем музичного мистецтва Головченко А.І. разом з командами учнів 7-их класів була проведена гра «Інтелектуал».
        Гра «Просте-складне»
        16.02.2018 р. на протязі дня команди учнів 6-их класів змагалися між собою виконуючи різні завдання, діти із задоволенням демонстрували свої знання та кмітливість (відповідальний Головченко А.І)
        Майстер-клас «Моя країна - Україна» із виготовлення паперових квітів
        15 лютого 2018 року для учнів 6-Б класу було проведено майстер-клас із виготовлення об’ємних паперових квітів, які школярі клеїли на контур України. Учні із задоволенням створювали паперові дивовижні квіти, працюючи в групах та демонструючи креативний підхід до творчої справи.
полоска
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове