КУ Сумська ЗОШ 6
Головна стрелка Фотогалерея 2017-2018 н.р. стрелка Тижні, місячники стрелкаМісячник культури поведінки й спілкування, 26.02-23.03.2018

Фотогалерея 2017-2018 н.р.

Місячник культури поведінки й спілкування

        З метою реалізації Концептуальних засад Нової української школи щодо виховання на цінностях, педагогіки партнерства; формування в школярів загальнолюдських норм, правил поведінки, удосконалення навичок культури спілкування та співіснування в соціумі в закладі освіти буде проведено з 26.02.2018 до 23.03.2018 місячник культури поведінки й спілкування, у рамках місячника – з 01.03.2018 до 07.03.2018 – Тиждень сім’ї.
        Класоводами та класними керівниками було проведено низку заходів:

Загальношкільна інтерактивна акція «Спілкуйся позитивно»
        У рамках місячника культури поведінки та спілкування 22.03.2018 була проведена загальношкільна інтерактивна акція «Спілкуйся позитивно» (учні 1-11 класів), під час якої учні на різнокольорових хмаринках зазначали те, що є позитивним у спілкуванні, як з однолітками, так і з дорослими. 250 учнів вважають, що позитивним у спілкуванні є: дружба (60 учнів – 24%), підтримка (53 учні – 21%), нова інформація (41 учень – 16%), радість (40 учнів – 15%), можливість спілкуватися (20 учнів – 8%), взаєморозуміння (19 учнів – 7%), любов (10 учнів – 4%), розвиток (7 учнів – 3%) (відповідальні: практичний психолог Головач І.А. і соціальний педагог Шкут О.С.).
Позакласний захід «Подорож до Палацу культурної людини»
        У 1-А класі 22.03.2018 р. був проведений позакласний захід «Подорож до Палацу культурної людини». Учні класу разом з мультяшними героями Смішариками подорожували від станції до станції, працювали в групах, виконували цікаві творчі завдання, пояснювали значення прислів’їв та приказок. У кінці заходу учні переглянули цікавий відеоурок від тітоньки Сови про культуру поведінки (класовод Сивоконь Л.М.).
Майстер-клас «Подарунок моїй матусі»
        13.03.2018 р. у 1-Б класі (класовод Сугар О.В.) був проведений майстер-клас «Подарунок моїй матусі». Мама учня Борзаниця Юлія Григорівна навчила дітей готувати подарунок власними руками. Отримані навички діти можуть використати в подальшому для виготовлення подарунків своїм рідним та знайомим.
Година спілкування «Будь ввічливим та добрим»
        16.03.2018 р. в 1-В класі (класовод Геращенко Т.М.) була проведена година спілкування «Будь ввічливим та добрим». Учні визначили яким повинен бути друг і як потрібно спілкуватися друзям, граючи в гру «Ти – мені, я – тобі» учні говорили один одному чарівні слова, аналізуючи життєві ситуації закріпили знання як потрібно поводити себе в громадських місцях, у гостях.
Свято «Наші матусі найкращі»
        13.03.2018 р. у 2-А класі (класовод Абрамчук І.М.) було проведено свято «Наші матусі найкращі», присвячене 8 Березня. До проведення були залучені учні 6-Б, 6-В, 10-А, 10-Б класів. Для батьків та бабусь була організована концертна програма, де лунали українські пісні, були запальні танці, виступи гімнастів. Діти грали на музичних інструментах, продемонстрували акторську майстерність. Батьки були не тільки глядачами, а й безпосередніми учасниками свята: співали колискові пісні, розповідали цікаві історії, декларували поезії. Неабияке задоволення отримали батьки і діти, привітавши мам і бабусь подарунками, зробленими своїми руками. Усі учасники свята мали гарний настрій та чудові враження від свята.
Година спілкування «Я, ти, ми»
        З метою поглибити знання учнів про правила спілкування, показати важливість ставлення до інших з повагою, ознайомити учнів з основними способами спілкування 19.03.2018 р. для учнів 2-В класу класоводом Павловою О.С. була проведена година спілкування «Я, ти, ми».
Родинне свято «Дзеркало жіночої душі»
        22 березня у 3-Б класі (класовод Васюкова С.М.) проведено родинне свято «Дзеркало жіночої душі», на яке зібралася вся дружна класна родина. Під час заходу діти читали вірші, розігрували театральні мініатюри, співали пісні, у яких висловлювалася повага до жінок, бабусь, дівчаток. Батьки стали активними організаторами та учасниками свята.
Вікторина «Толерантність і ввічливість поєднує нас!»
        13.03.2018 р. у 3-В класі (класовод Світенко Г.М.) була проведена вікторина «Толерантність і ввічливість поєднує нас!». Учні класу визначились у розумінні поняття толерантність, з’ясували якими рисами наділені виховані люди. Цікава вікторина в ігровій формі дала можливість перевірити рівень вихованості та толерантності учнів класу.
Ток-шоу «Я все про вас знаю. Стосунки між хлопчиками та дівчатками»
        15.03.2018 р. у 3-Г класі (класовод Решетниченко С.О.) був проведений Ток-шоу «Я все про вас знаю. Стосунки між хлопчиками та дівчатками».
Літературна година «Подорож до країни Ввічливості»
        15.03.2018 р. завідувачем бібліотекою Лисицькою О.І. разом з учнями 4-А класу (класовод Заіченко О.Л.) була проведена літературна година «Подорож до країни Ввічливості».
Виховний захід «Турнір ввічливих лицарів»
        «Турнір ввічливих лицарів», саме під такою назвою був проведений виховний захід в 4-А класі (класний керівник Заіченко О.Л.) 15 березня 2018 року. Клас був поділений на дві команди: «Сонечко» та «Усмішка». Усі учні були активними учасниками конкурсів «Нагодуй товариша», «Так чи ні?», «Повзунець», «Правила етикету» та ін. Діти показали не лише свою спритність та кмітливість, але й вміння ввічливо поводитись. За грою спостерігало справедливе журі у складі батьків, а винагородою були солодкі призи.
Родинне свято «Шануймо батька й неньку»
        16.03.2018 р. у 4-Б класі відбулося родинне свято «Шануймо батька й неньку». Під час заходу діти співали пісні, пригадали прислів’я і приказки про батьків та сім ю, розігрували сценки, презентували малюнки, уривки з творчих робіт «За що я люблю батьків». Батьки учнів стали активними учасниками веселих конкурсів (класовод Лиштван О. А.).
Етичний діалог «Чесна родина – успішна країна»
        20.03.2018 р. учні 4-В та 4-Г класів (класоводи Бабенко Л.М., Самойленко Л.В.) провели етичний діалог «Чесна родина – успішна країна». Діти закріпили мистецтво спілкування у грі, роботі в групах.
Гра «Козацькому роду нема переводу»
        14.03.2018 р. у 4-Г класі (класовод Самойленко Л.В.) пройшла гра «Козацькому роду нема переводу». У грі брали участь 2 команди – хлопців та дівчат. Дуель команд дівчат і хлопців мала п’ять раундів, що складалися з різних конкурсів. Суддями цієї неперевершеної гри були пані Справедливість – Ольга Олександрівна та Ірина Миколаївна – представники від батьківської громадськості. Діти проявили творчу активність, вміння швидко та раціонально приймати рішення, логічно мислити, дружньо працювати в команді.
Розповсюдження листівок «Безпечний Інтернет, міф чи реальність»
        15.03.2018 р. на батьківських зборах працівниками психологічної служби було розповсюджено листівки «Безпечний Інтернет, міф чи реальність» для батьків учнів 5-6 класів.
Подорож «Як спілкуються у різних країнах світу»
        16 березня у 5-А класі завідувачкою бібліотекою Лисицькою О.І. та класним керівником Єфіменко А.О. була проведена подорож «Як спілкуються у різних країнах світу». Діти прослухали цікаву інформацію про особливості спілкування різних народів світу, пограли у розвиваючі ігри та переглянули відеоролик про сучасне спілкування в Інтернеті.
Тренінгове заняття «Я та інші»
        14.03.2018 р. практичним психологом Головач І.А. та соціальним педагогом Шкут О.С. з учнями 5-Б класу було проведено тренінгове заняття «Я та інші», під час якого учні мали змогу краще пізнати один одного та розвинути навички спілкування.
Виховна година «Єдина справжня розкіш – це розкіш людського спілкування»
        21.03.2018 у 5-Б класі (класний керівник Лушпенко О.І.) було проведено виховну годину «Єдина справжня розкіш – це розкіш людського спілкування». Дітям були надані практичні рекомендації щодо удосконалення своєї мови, уміння спілкуватися.
Диспут «Культура – повага до людей і до себе. Чи вважаєш ти себе культурною людиною?»
        14.03.2018 р. для учнів 5-В класу класним керівником Теницькою Л.О. було проведено диспут «Культура – повага до людей і до себе. Чи вважаєш ти себе культурною людиною?»
Уявна подорож на Планету Толерантності
        14.03.2018 р. учні 5-Г класу (класний керівник Тутова І.В.) здійснили уявну подорож на Планету Толерантності. Діти з цікавістю виконували завдання на різних станціях. Усі отримали задоволення.
Круглий стіл «Культура спілкування»
        На базі обласної бібліотеки для дітей 15.03.2018 р. для учнів 6-А та 7-В класів (класні керівники Дихтяренко Т.О., Грицай С.П.) був проведений круглий стіл «Культура спілкування» за участі інспектора із зв'язків з громадськістю Управління патрульної поліції в Сумській області, лейтенанта поліції Горьковської М.В. Школярі переглянули інтерактивний фільм, взяли участь у спілкуванні за круглим столом зі смаколиками та вікторині на правову тематику. На згадку учні отримали сувеніри-пам'ятки.
Виховна година «Небезпеки віртуального світу. Правила спілкування у соціальних мережах»
        14.03.2018 р. для учнів 6-В класу класним керівником Мусатовою О.О. була проведена виховна година «Небезпеки віртуального світу. Правила спілкування у соціальних мережах».
Конкурсно-розважальна програма «Спілкуємося чемно»
        19.03.2018 р. у 6-Г класі (класний керівник Ковальова О.М.) була проведена виховна година в рамках місячника культури спілкування. Учні брали активну участь у конкурсно-розважальній програмі «Спілкуємося чемно», де діти виконували різні завдання, складали правила та пам'ятки щодо правил етичних та культурних норм спілкування.
Розповсюдження листівок «Підлітковий вік: проблеми, що хвилюють»
        15.03.2018 р. на батьківських зборах працівниками психологічної служби було розповсюджено листівки «Підлітковий вік: проблеми, що хвилюють» для батьків 7-8 класів
Класна година «Ввічливість – окраса людської душі»
        21.03.2018 р. у 7-Б класі відбулася класна година «Ввічливість – окраса людської душі». Діти переглянули відеоролики з різноманітними життєвими ситуаціями, поділившись на групи, знаходили правильний вихід. Заняття закінчилося на позитивній ноті, ставши у коло діти говорили один одному ввічливі слова (відповідальна – класний керівник Артюшенко О.М.)
Виховна година «Етика спілкування і культура мовлення»
        21.03.2018 у 7-Г класі (класний керівник Вода О.І.) була проведена виховна година «Етика спілкування і культура мовлення». Діти ознайомилися з правилами вітання та дізналися звичаї привітання в інших країнах, вчилися проявляти ввічливість у грі та при розв’язанні різних життєвих ситуацій, з’ясували які якості допомагають ефективному спілкуванню. Дійшли висновку, що слово має величезну силу.
Тренінг «Ввічливість – основа вихованості»
        20.03.2018 р. у 8-А класі (класний керівник Радченко Л.П.) відбувся тренінг «Ввічливість – основа вихованості». Учнями обговорені правила ведення переписки, поняття субординації, можливості застосування правил етикету у школі. Дітям цікаво було відчути себе леді і джентельменами.
Тренінгове заняття «Рівноправне спілкування»
        12.03.2018 р. для учнів 8-Б класу класним керівником Бондар Т.Л. було проведено тренінгове заняття «Рівноправне спілкування».
Круглий стіл «Мистецтво спілкування. Соцмережі»
        16.03.2018 р. у 8-В класі класним керівником Землянко О.В. був проведений круглий стіл «Мистецтво спілкування. Соцмережі». Діти спілкувалися між собою і обговорювали актуальні проблеми спілкування у соціальних мережах, позитивний і негативний вплив Інтернету на життя людини.
Година спілкування «Дистанційне спілкування. Якщо мобілка приросла до вуха…»
        13.03.2018 у 9-Б класі (класний керівник Штокало О.В.) була проведена година спілкування «Дистанційне спілкування. Якщо мобілка приросла до вуха…» про етикет спілкування за допомогою мобільного телефону, його вплив на фізичний та психічний стан підлітків.
Година спілкування «З добром у серці»
        21.03.2018 у 9-В класі (класний керівник Колотило О.В.) була проведена година спілкування «З добром у серці». Учні були залучені до дискусіі щодо необхідності дотримання етичних норм у сучасному суспільстві, обговорювали правила ведення переписки в мережах, на форумах, доречність використання сленгів.
Конкурсно-розважальна програма «У дружньому колі»
        16.03.2018 р. у 10-А класі було проведено конкурсно-розважальну програму «У дружньому колі». Учні класу взяли участь у веселих конкурсах, спілкувались у групах, згадували цікаві історії зі шкільного життя, поділились планами на майбутнє (класний керівник – Павленко А.С.)
Година спілкування «Шануй батька свого і матір свою...»
        13.03.2018 була проведена година спілкування «Шануй батька свого і матір свою...» на базі бібліотеки-філії №2 Сумської МЦБС для учнів 10-Б класу. Під час спілкування було проведено дискусію «Родинні цінності». Учні та бібліотекар закладу Заговора Ю.А. обсудили літературні публікації на дану тему та дійшли висновку, що сім'я – це взаємоповага, любов та довіра (відповідальні: класний керівник Капленко А.О., зав. бібліотекою Лисицька О.І.)
Інтерактивне заняття «Енциклопедія етикету»
        16.03.2018 учні 10-Б класу взяли участь у інтерактивному занятті «Енциклопедія етикету», яке було проведено на базі бібліотеки СумДУ. Учні відкрили для себе нюанси у привітанні представників різних країн, згадали королівський етикет та правила спілкування між юнаком та дівчиною (відповідальні: зав. бібліотекою Лисицька О.І. та класний керівник Капленко А.О.)
полоска
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове