КУ Сумська ЗОШ 6
Головна стрелка Фотогалерея 2017-2018 н.р. стрелка Тижні, місячники стрелка Тиждень дитячої та юнацької книги, 26-30.03.2018

Фотогалерея 2017-2018 н.р.

Тиждень дитячої та юнацької книги

        З 26.03.2018 р. по 30.03.2018 р. у школі проведено тиждень дитячої та юнацької книги:

Фест-лоторея «Міняю вірш на подарунок»
        29.03.2018 р. на базі бібліотеки-філії №2 Сумської МЦБС для учнів 2-х класів відбулася фест-лоторея «Міняю вірш на подарунок». Діти із задоволенням розповідали улюблені вірші про весну, а натомість отримали чудові подарунки (відповідальні: завідувачка бібліотекою Лисицька О.І., класоводи Абрамчук І.М., Усик С.Л., Павлова О.С., Корінченко І.С.).
Свято книги «Читацько-інформаційний ярмарок «Наша весела читацька родина»
        26.03.2018 р. у рамках відкриття тижня дитячої та юнацької книги на базі бібліотеки-філії №2 Сумської МЦБС для учнів 3-Б класу (класовод Васюкова С.М.) пройшло свято книги «Читацько-інформаційний ярмарок «Наша весела читацька родина». На заході також були присутні учні Сумської спеціальної загальноосвітньої школи (відповідальна – завідувачка бібліотекою Лисицька О.І.).
Подорож до країни книжок
        У рамках тижня дитячої та юнацької книги 28.03.2018 учні 5-Г, 5-В класу відвідали Сумську обласну бібліотеку для дітей, де вирушили у подорож до країни книжок. Учні мали можливість познайомитися з книжками ювілярами 2018 року. Діти із задоволенням долучилися до обговорення подій та героїв запропонованих книжок (відповідальні: завідуюча бібліотекою Лисицька О.І., класні керівники Тутова І.В., Теницька Л.О.)
Зустріч з сумським письменником Владиславом Івченком
        27.03.2018 р. учні 10-А, 10-Б класів відвідали Сумську обласну бібліотеку для дітей, де відбулася зустріч із сучасним письменником-земляком, журналістом Владиславом Івченком. Митець розповів цікаві факти зі своєї біографії, про книги, які написав, про творчий процес, про нагороди. Учні отримали позитивні враження від спілкування з письменником (відповідальні – класні керівники Павленко А.С., Капленко А.О., учитель української мови та літератури Бондар Т.Л., завідувач бібліотекою Лисицька О.І.)
Перегляд вистави «Лісова пісня»
        28.03.2018 р. у рамках тижня дитячої та юнацької книги учні 9-11 класів переглянули виставу «Лісова пісня» у Сумському обласному академічному театрі драми та музичної комедії імені М.С.Щепкіна (відповідальні: завідувачка бібліотекою Лисицька О.І., класні керівники)
полоска
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове