КУ Сумська ЗОШ 6
Головна стрелка Фотогалерея 2018-2019 н.р. стрелка До Дня батька, 10-14.09.2018

Фотогалерея 2018-2019 н.р.

До Дня батька

        У третю неділю вересня в Україні відзначають Всесвітній день батька. Хоча це свято не набуло статусу офіційного, але стає все найбільш популярним в суспільстві.
        З нагоди Дня батька в освітньому закладі була проведена низка заходів:

Фотовиставка дитячих робіт «Мій тато – моя гордість!» у фойє освітнього закладу (1-11 класи, відповідальна педагог-організатор Гончаренко В.В.)
Майстерня одного дня «Вітаємо рідного татуся»
        У майстерні одного дня учні 1-В класу (класовод Бабенко Л.М.) підготували подарунки для татусів.
Відпочинок на природі «Наші татусі – найкращі»
        16.09.2018 учні 1-Г класу на природі відпочивали, татусів зі святом привітали (класовод Самойленко Л.В.).
Година спілкування «Мій тато – моя гордість»
        14.09.2018 р. у 2-А класі (класовод Сивоконь Л.М.) була проведена година спілкування «Мій тато – моя гордість». Учні класу прочитали вірші про батька та презентували свої розповіді про татусів. Також переглянули фотовиставку «Захоплення мого тата».
Година спілкування «Наші татусі найкращі»
        13.09.2018 р. у 3-А класі (класовод Абрамчук І.М.) була проведена година спілкування «Наші татусі найкращі». На захід був запрошений представник батьківської громадськості Старший капітан поліції Сумського відділу поліції Синельник Андрій Борисович. У цікавій формі він презентував родзинки своєї професійної діяльності. Діти були залучені до гри «Слідство ведуть юні поліцейські». Школярі отримали незабутні враження від спілкування з працівником поліції та татом однокласника.
Година спілкування до Дня батька
        У 3-В класі (класовод Павлова О.С.) відбулася зустріч з представником батьківської громадськості, журналістом, продюсером Сумського обласного телебачення Ляху Борисом Миколайовичем. Він розповів дітям в цікавій формі про особливості своєї професії, відповів на запитання дітей та запропонував переглянути процес створення телепередачі. Наочно продемонстрував грим телеакторів та ведучих перед її записом. Дав можливість дітям спробувати це зробити самим.
Класна година «Тато, якого я люблю»
        У 9-А класі (класний керівник Радченко Л.П.) відбулася класна година «Тато, якого я люблю».
Інтерактивна година для майбутніх татусів «Ми – майбутні батьки»
        На базі бібліотеки-філії №2 Сумської МЦБС для учнів 10-Б класу (класний керівник Василенко Л.Б.) була проведена інтерактивна година для майбутніх татусів «Ми – майбутні батьки». Учні з задоволенням згадували добрі і ласкаві слова по відношенню до своїх татусів; за допомогою жестів і рухів розповідали про професію своїх батьків, про якості і вміння, які вважають обов’язковими для справжнього батька; «збирали» корисний обід для майбутніх дітей в школу; чистили картоплю та плели косички. Ще складали прислів’я про батька. На останок бібліотекарі запропонували учням декілька корисних ідей як подарувати татові свято (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.)
        Інформація була висвітлена на сайті Централізованої бібліотечної системи м. Суми та на сторінці фейсбука бібліотеки-філії №2 Сумської МЦБС
полоска
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове