КУ Сумська ЗОШ 6
Головна стрелка Фотогалерея 2018-2019 н.р. стрелка До Дня партизанської слави, 17-21.09.2018

Фотогалерея 2018-2019 н.р.

До Дня партизанської слави

        З нагоди відзначення Дня партизанської слави в освітньому закладі були проведені заходи:

Віртуальні екскурсії «Там, де Ятрань круто в’ється…»
        До Дня партизанської слави для учнів 5-В, 6-х класів керівником шкільного музею Калашник Т.О. проведені віртуальні екскурсії «Там, де Ятрань круто в’ється…».
Інтерактивне заняття «Від Путивля до Карпат»
        18.09.2018 р. для учнів 6-Г та 7-А класів було проведено інтерактивне заняття «Від Путивля до Карпат» за участі представників Сумської обласної дитячої бібліотеки. Учням було запропоновано пізнавальний відеоряд та цікаву вікторину (відповідальні зав. бібліотеки Лисицька О.І., класні керівники Тутова І.В., Дихтяренко Т.О.).
Участь у створенні та обговоренні мультимедійної презентації «День партизанської слави»
        З нагоди відзначення Дня партизанської слави на базі Центральної міської бібліотеки ім. Т.Г.Шевченка учні 7-В класу взяли участь у створенні та обговоренні мультимедійної презентації «День партизанської слави». Бібліотекарі розповіли дітям про героїв Великої Вітчизняної війни нашої області, про партизанський рух на території рідного краю під час Великої Вітчизняної війни, про підпільні організації на окупованих територіях та про дітей-героїв. Разом пригадали відомих командирів партизанських загонів Ковпака С.А., Руднєва С.В., Федорова О.Ф., Вершигору П.П. та інших (відповідальні зав. бібліотеки Лисицька О.І., кл. керівник Мусатова О.О.)
полоска
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове