КУ Сумська ЗОШ 6
Головна стрелка Фотогалерея 2018-2019 н.р. стрелка Тижні, місячники 2018-2019 н.р. стрелка Тиждень музичного та образотворчого мистецтва, 18-22.02.2019

Фотогалерея 2018-2019 н.р.

Тиждень музичного та образотворчого мистецтва

        З 18 по 22 лютого 2019 року в закладі освіти проведено тиждень музичного та образотворчого мистецтва. Протягом тижня згідно плану проведена низка заходів.

        Конкурс стіннівок «У світі музики»
        З 18 по 22 лютого проходив конкурс творчих робіт учнів 5-7 кл. в якому учні ділилися своїми музичними вподобаннями та цікавинками зі світу музики. Діти з задоволенням знайомилися та спілкувалися з приводу прочитаної інформації під час перерв (відповідальний учитель музичного мистецтва Головченко А.І)


        Персональна виставка художніх робіт «Вернісаж» та виставка дитячих робіт «Хай веселкою таланти розцвітуть»
        З 18 по 22 лютого 2019 року діяла персональна виставка художніх робіт учнів нашої школи, а саме: Акулова Назара (2-А клас), Гвоздицької Світлани (4-В клас), Пташник Дарини (4-В клас), Солоницької Каріни (5-Б клас), Ткаченко Діани (6-Б клас) та виставка декоративно-ужиткового мистецтва «Хай веселкою таланти розцвітуть», під час яких учні, педагоги, батьки та гості освітнього закладу мали змогу переглянути творчі роботи, виконані різними художніми матеріалами, та учнівські поробки з паперу за різноманітними напрямками виконання (відповідальна вчитель образотворчого мистецтва Гончаренко В.В.)


        Оформлення інформаційних куточків «Цікавинки мистецтва»
        18 лютого 2019 року було оформлено інформаційні куточки «Цікавинки мистецтва», де учні могли познайомитися із дивовижними фактами мистецького світу, а саме із напрямком «Ленд-арту» (розчиненням предметів у повітрі), мистецтвом тривимірного зображення (злиття людини зі звичайною картиною шляхом нанесення фарби), мистецтвом зображення картин за допомогою тіней та багато іншого (відповідальна вчитель образотворчого мистецтва Гончаренко В.В.).


        Творче змагання «Музика в малюнках»
        18-20 лютого відбулося творче змагання між учнями 4,5,6 класів в якому діти намагалися виразно та емоційно передати свої враження від прослуханої музики на уроках мистецтва на папері. Причому одна частина учнів була творцями, а інша суддями, які своїми голосами та переконливими думками вибирали переможців (відповідальний учитель музичного мистецтва Головченко А.І)


        Квест-гра «Інтелектуал»
        18.02.2019 р. учителем музичного мистецтва Головченко А.І. разом з командами учнів 7-их класів була проведена гра «Інтелектуал», де учні змогли продемонструвати свої компетентності з міжпредметних зв’язків.


        Участь у міській виставці-конкурсі науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість тобі, Україно!»
        19 лютого 2019 року учні освітнього закладу взяли участь у міській виставці-конкурсі науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість тобі, Україно!», надавши на розсуд журі творчі роботи у декількох напрямках, а саме: «Вироби народних ремесел», «Архітектура та будівництво», «Ігри та іграшки з елементами техніки» та «Технічні моделі» (відповідальна вчитель образотворчого мистецтва Гончаренко В.В.).

        Квест-гра «У країні образотворчого мистецтва»
        19 лютого 2019 року учні 5-х класів мали змогу взяти участь у квест-грі «У країні образотворчого мистецтва», під час якого, подорожуючи від станції до станції, діти відгадували загадки, шукали відмінності між однаковими картинками, розшифровували «зачакловані» слова, відповідали на питання з образотворчого мистецтва (відповідальна вчитель образотворчого мистецтва Гончаренко В.В.). За підсумками квесту місця розподілились наступним чином:
        І місце – 5-Б клас (класний керівник Лісниченко Я.В.)
        ІІ місце – 5-А клас (класний керівник Кравченко В.М.)
        ІІІ місце – 5-Г клас (класний керівник Афанасенко Т.В.)
        IV місце – 5-В клас (класний керівник Максименко І.І.)


        Відкритий урок «Варіаційний розвиток музики»
        20.02.2019 р. у рамках тижня музичного мистецтва був проведений відкритий урок у 4-А класі на тему «Варіаційний розвиток музики», на якому учні розвивали предметні та міжпредметні компетентності, творчі здібності, здатність розуміти і аналізувати музичні твори, поширювали загальний та мистецький кругозір, збагачували слуховий досвід школярів. Знайомилися з мистецькими цінностями Франції: музикою, архітектурою… (відповідальний учитель музичного мистецтва Головченко А.І)


        Виставка малюнків «Мій маленький друг»
        У рамках ІІ Всеукраїнського конкурсу «Гуманне ставлення до тварин», організованого благодійної організації «Благодійний фонд «Щаслива лапа» в фойє школи діяла виставка дитячих малюнків-ілюстрацій до оповідання «Біла мисочка в блакитний горошок» під назвою «Мій маленький друг». Після виставки будуть відібрані найкращі роботи та відправлені на конкурс до м. Київ (відповідальна вчитель образотворчого мистецтва Гончаренко В.В.).


        «Душа моя – гітара»
        21.02.2019 р. був проведений пізнавальний захід у 5-А класі «Душа моя – гітара», на якому учні змогли послухати та отримати відповіді на запитання про чудовий іспанський музичний інструмент – гітара (відповідальний учитель музичного мистецтва Головченко А.І)


        Проведення ігор «Знайди 10 відмінностей» та «Домалюй…»
        21 лютого 2019 протягом дня було проведено цікаві розвиваючі ігри «Знайди відмінності» та «Домалюй…». Учні з 5-го по 11-ий клас із задоволенням тренували свою увагу, шукаючи відмінності між двома однаковими зображеннями та, фантазуючи, домальовували рисунки (відповідальна вчитель образотворчого мистецтва Гончаренко В.В.).


        Інтелектуальне змагання «Я знаю все»
        21.02.2019 р. під час перерв був проведений квест між командами 5-их класів, на якому учні могли продемонструвати свою кмітливість та знання не тільки з музики, а й інших освітніх предметів (відповідальний учитель музичного мистецтва Головченко А.І.)


        Квест «Просте-складне»
        22.02.2019 р. на протязі дня команди учнів 6-их класів змагалися між собою виконуючи різні завдання, діти із задоволенням демонстрували свої знання та кмітливість (відповідальний учитель музичного мистецтва Головченко А.І)


        Майстер-клас та виставка творчих робіт «Український віночок»
        22 лютого 2019 року для учнів 6-А, 7-А та 7-В класів було проведено майстер-клас із виготовлення об’ємних паперових віночків. Учні із задоволенням створювали різноманітні об’ємні квіти та клеїли їх на заготовки, створюючи яскраві та неповторні символи української дівочої краси. Згодом у фойє школи було оформлено виставку українських паперових віночків (відповідальна вчитель образотворчого мистецтва Гончаренко В.В.).


полоска
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове