КУ Сумська ЗОШ 6
Головна стрелка Фотогалерея 2018-2019 н.р. стрелка Тижні, місячники 2018-2019 н.р. стрелка Декада української мови й літератури, 01-07.03.2019

Фотогалерея 2018-2019 н.р.

Декада української мови й літератури

        З 01 по 07 березня 2019 року в закладі освіти проведено декада української мови й літератури. Протягом тижня згідно плану учителями української мови та літератури проведена низка заходів:

        Участь у Всеукраїнознавчій грі «Соняшник»
        01.03.2019 р. традиційно декада української мови та літератури почалася із проведення Усеукраїнознавчої гри «Соняшник». Учні школи активно долучилися до розв’язування цікавих завдань гри (учитель української мови та літератури Колотило О.В.).


        Участь та перемога у міському етапі Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси», номінація «Театральне мистецтво» («Живе слово»)
        У рамках міського проекту «Мистецтво та діти», з метою патріотичного виховання дітей та учнівської молоді засобами українського мистецтва, популяризації творчої спадщини Лесі Українки, української сатири і гумору 30 січня 2019 року на базі СумДУ інформаційно-методичним центром управління освіти і науки Сумської міської ради був проведений міський етап Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси», номінація «Театральне мистецтво» («Живе слово»), в якому учениця 10-Б класу Денисова Анастасія посіла ІІІ місце (керівник – учитель української мови та літератури Бондар Т.Л.)


        Лінгвістична гра «Кришталь моєї мови дорогої»
        5 березня в рамках декади української мови та літератури відбулася лінгвістична гра «Кришталь моєї мови дорогої» серед учнів 6 класів. Учасники змагалися в конкурсах, які охоплювали декілька різнотипних завдань: на знання мови, кмітливість, формування певних філологічних навичок тощо.
        Скінчилася гра. Сподіваємося, вона була цікавою й пізнавальною, веселою й захопливою. Мовні скарби – багатющі й різнобарвні, та вони доступні для кожного, бо розсипані скрізь: у художніх творах і словниках, у народних піснях і в мовленні наших рідних. Слова, словечка, фразеологізми, образні народні назви міняться своїми барвами, чарують звучанням, вражають мудрістю, а ще збагачують, зміцнюють, окрилюють та надихають кожного, хто їх шанує (відповідальна Лопатка К.М., учитель української мови та літератури)


        Презентація проектів «Тарас Шевченко «Жінки в житті поета»
        У рамках декади української мови та літератури учителем Землянко О.В. 04.03.2019 р. у 9-А та 9-В класах було проведено презентацію проектів «Тарас Шевченко «Жінки в житті поета». Школярі познайомилися з особистим життям Кобзаря, розмірковували над складністю життєвого шляху поета.


        Мультимедійний брейн-ринг «Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття»
        04.03.2019 р. учні 9-Б класу взяли участь у мультимедійному брейн-рингу «Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття», під час якого знання життєвого і творчого шляху Т.Г.Шевченка (учитель української мови та літератури, класний керівник Бондар Т.Л.).


полоска
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове