КУ Сумська ЗОШ 6
Головна стрелка Фотогалерея 2018-2019 н.р. стрелка Підсумки весняних канікул, 01-05.04.2019

Фотогалерея 2018-2019 н.р.

Підсумки весняних канікул

        На виконання наказу від 14.03.2019 «Про проведення весняних канікул у 2018-2019 н.р.», з метою забезпечення змістовного дозвілля дітей і юнацтва у канікулярний період, у закладі було сплановано виховні заходи в класних колективах на період з 01.04.2019 р. по 05.04.2019 р.
        Педагогами закладу освіти проведено різноманітні конкурси, пізнавальні та розважальні програми:

        Нагородження переможців міського етапу Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна»
        04.04.2019 р. відбулося нагородження переможців міського етапу Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна». Була відзначена активність і змістовність робіт учасників нашого освітнього закладу. Результатами пошукової роботи є почесні ІІ місця. Це роботи учениці 2-Б класу Діуліної Кіри (керівник Сугар О.В.), групи 6-А та 9-В класів (керівник Колотило О.В.), учениці 8-Б класу Верчак Анни (керівник Калашник Т.О.), учнів 10-А класу Горюшина Даниіла та 10-Б класу Клименко Єсенії (керівник Калашник Т.О.).
        Діти узяли участь в конкурсній програмі «Щоб у серці жила Україна», отримали грамоти та подарунки – науково-популярну літературу.
        Урочистість проведення заходу нагородження на базі ЦЕНТУМу стимулюватиме дітей до участі в конкурсах та до нових перемог!


        Акція «Онови освітній простір»
        05.04.2019 р. за участі лідерів учнівського самоврядування відбулася акція «Онови освітній простір», під час якої було приклеєні наліпки зі словами-асоціаціями про школу на центральних сходах закладу (відповідальні: педагог-організатор Гончаренко В.В., практичний психолог Головач І.А., соціальний педагог Шкут О.С.)


        Загадкове асорті «Якщо мудрий відгідай»
        03.04.2019 р. учні 1-х класів брали активну участь у загадковому асорті «Якщо мудрий відгідай». Діти із задоволенням відгадували загадки, та відповідали на питання (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.)


        Краєзнавча екскурсія «Українська хата»
        У ЦЕНТУМі була проведена краєзнавча екскурсія «Українська хата» для учнів 1-А та 1-Б класів (02.04.2019 р., класоводи Заіченко О.Л., Лиштван О.А.) та 1-В, 1-Д класів (04.04.2019 р., класоводи Бабенко Л.М., Саєнко А.В.). Екскурсовод розповіла про значення батьківської хати в житті кожної людини, як осередку малої батьківщини. Діти з цікавістю розглянули інтер'єр української хати кінця ХІХ-поч. ХХ ст., познайомилися з побутовими речами того часу.


        Екскурсія «Яке воно із середини UA: Суми?»
        4 квітня 2019 року учні 1-Г класу (класовод Самойленко Л.В.) побували у Сумській обласній державній телерадіокомпанії. Неймовірні враження залишила екскурсія. Діти мали можливість побачити всю телевізійну «кухню» зсередини: побували в ефірній кімнаті телеканалу UA:Суми, звідки здійснюється запуск програм на телеекрани глядачів, побували у студії новин та ранкової програми «На часі: РАНОК». Також учні спробували себе в ролі ведучих. Екскурсовод ознайомила з професіями людей, які працюють у телерадіокомпанії, розповіла про специфіку роботи журналістів і поділилася секретами знімального майданчика. Дітям дозволили зазирнути до майстерні монтажу, у кабіну режисерського пульта, до телевізійного архіву, поспілкуватися з операторами телестудії, продюсерами, ведучими. Як результат – море незабутніх емоцій та безліч фото, відео.


        Літературна гра «Весняні первоцвіти»
        02.04.2019 р. для учнів 2-х класів була проведена літературна гра «Весняні первоцвіти». Під час заходу діти перевірили свої знання про природні весняні явища та погоду навесні, про квіти-первоцвіти, особливості тварин та перелітних птахів (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.)

        Ігрова програма «Весняночки»
        4 квітня учні 2-х класів відвідали ПДЮ, де взяли участь в ігровій програмі «Весняночки». Учні мали можливість познайомитися з народними святами, обрядами, піснями, що пов'язані з приходом весни (класоводи Сивоконь Л.М., Сугар О.В., Геращенко Т.М., Борзаниця Ю.Г.).


        Екскурсія до Сумського держлісгоспу
        Учні 3-А та 3-Б класів (класоводи Абрамчук І.М., Усик С.Л.) 02.04..2019 р. відвідали цех по переробці деревини та художній цех Сумського держлісгоспу. Діти познайомилися з обладнанням по переробці деревини, мали змогу спостерігати за художнім розписом дерев'яних виробів. Завершилась екскурсія у відділі готової продукції. Учні отримали велике задоволення і масу позитивних емоцій.


        Година творчості «Весна-красна»
        05.04.2019 р. учні 3-х класів залюбки брали участь у креативній годині творчості «Весна-красна». Під час заходу діти робили великодні листівки та сувеніри (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.)

        Майстер-клас «Великодній сувенір»
        3 квітня учні 4-х класів на базі ЦЕНТУМ брали участь у майстер-класі «Великодній сувенір». Діти із задоволенням своїми руками виготовили обереги-сувеніри до Великодня (відповідальні – класоводи 4-х класів Шерстюк Г.І., Васюкова С.М., Світенко Г.М., Решетниченко С.О.)


        Літературний круїз «Жменька сміху всім на втіху»
        Під час весняних канікул 01.04.2019 р. учні 4-х класів здійснили літературний круїз «Жменька сміху всім на втіху». Під час заходу діти ознайомились з гумористичними творами відомих українських письменників і розповідали улюблені байки та жарти (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.)

        Перегляд фільму «Дамбо»
        04.04.2019 р. учні 5-А і 5-Б класів у кінотеатрі «Планета кіно» переглянути фільм «Дамбо». Учні отримали масу задоволення від побаченого. Співпереживали з героєм фільму, вчилися добру та взаємопідтримці (класні керівники Кравченко В.М., Лісниченко Я.В.)


        Перегляд фільму «Дамбо»
        05.04.2019 р. учні 5-В класу (класний керівник Максименко І.І.) у кінотеатрі «Дружба» переглянути фільм «Дамбо».


        Участь у мовному таборі camp EXCITE
        06.04.2019 р. учні 5-Г та 6-А класів Великосвят Марія, Коломієць Анна, Жук Анна та Афанасенко Віктор (класні керівники Афанасенко Т.В., Колотило О.В.) стали учасниками одноденного мовного табору camp EXCITE, що проходив на базі КУ Сумської СШ №2 та був організований центром європейських ініціатив та волонтерами Корпусу Миру. Школярі вивчали проблеми довкілля, значення активної позиції громадян у покращенні життя громади, особливості спілкування з дітьми з діагнозом аутизм. Захід пройшов в чудовій атмосфері співпраці з представниками США. Діти отримали сертифікати про участь та незабутні враження.


        Мультимедійна подорож «Дива і таємниці планети Земля»
        04.04.2019 р. під час весняних канікул учні 5-х класів здійснили цікаву та змістовну мультимедійну подорож «Дива і таємниці планети Земля» (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.)

        Конкурно-розважальна програма «Весняний вернисаж»
        03.04.2019 р. між учнями 6-А, 6-Б, 6-В була проведена конкурно-розважальна програма «Весняний вернисаж». Діти позмагалися в умінні творчо мислити, креативності. Дозвілля було проведено корисно для дітей, а позитивні емоції – забезпечені! (Відповідальні: класні керівники Колотило О.В., Дубина Т. В., Бакай Л.М.)


        Гра-квест «Острів скарбів»
        04.04.2019 року учні 6-Г, 7-А, 8-В класів (класні керівники Тутова І.В., Дихтяренко Т.О., Грицай С.П.) взяли участь в грі-квесті «Острів скарбів». Завдяки різним інтерактивним видам діяльності учні продемонстрували не лише свої розумові здібності, а позмагалися у спритності, винахідливості та чудово провели час.


        Відвідування виставки «Усе починається з чистого аркуша»
        3 квітня учні 7-Б класу (класний керівник Богословська О.Б.) відвідали Конгрес-центр СумДУ. Діти переглянули роботи юних художників Сум, серед яких були представлені роботи їхнього однокласника Конєва Нікіти. Учні познайомилися з різними техніками живопису, про які їм розповів Нікіта, а також відчули всю красу й неповторність


        Перегляд фільму «Давай, танцюй»
        01.04.2019 р. учні 7-В класу (класний керівник Мусатова О.О.) відвідали кінотеатр «Планета кіно», де переглянули фільм «Давай, танцюй». Діти отримали задоволення від перегляду сучасних українських танців.


        Краєзнавча гра «Козацька спадщина Сумщини»
        02.04.2019 р. року учні 8-Б класу (класний керівник Артюшенко О.М.) відвідали музей ОЦПО та РТМ та брали участь у краєзнавчий грі «Козацька спадщина Сумщини». Учні з задоволенням пригадати історичні пам'ятки Сумщини та показали свої знання з краєзнавства. Чудова весняна погода сприяла гарному настрою.


        Екскурсія до Сумського міського центру зайнятості
        04.04.2019 р. учні 9-х класів відвідали Сумський міський центр зайнятості, де познайомилися з професіями минулого та майбутнього, вимогами до тієї чи іншої професії (класні керівники Радченко Л.П., Бондар Т.Л., Землянко О.В.).


полоска
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове