КУ Сумська ЗОШ 6
Головна стрелка Фотогалерея 2018-2019 н.р. стрелка Тижні, місячники 2018-2019 н.р. стрелка Місячник військово-патріотичного виховання, 08.04.2019-09.05.2019

Фотогалерея 2018-2019 н.р.

Місячник військово-патріотичного виховання
до Дня Перемоги над нацизмом у Європі

        З метою виховання у підростаючого покоління почуття патріотизму та гордості за українських воїнів, шанобливого ставлення до ветеранів Другої Світової війни, ветеранів-учасників бойових дій, сучасних захисників України, підготовки молоді до служби в Збройних силах України з 08 квітня по 09 травня 2019 року в закладі освіти проведено місячник військово-патріотичного виховання до Дня Перемоги над нацизмом у Європі. Протягом місячника згідно плану проведена низка заходів:

        Участь у І (міському) етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)
        З метою виховання дітей та молоді в дусі відданості принципам державної незалежності й соборності України та українському народу через плекання національних військово-патріотичних історичних традицій, здобуття молоддю первинних загальновійськових і спеціальних компетентностей на базі Сумського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ 16.04.2019 р. команда школи, у складі учнів 10-А класу Горюшина Даниіла, Заярного Іллі, Ткаченка Костянтина, Нестеренка Максима, Круть Назара, Заяць Данили, Ткаченко Дарини, Ксенженко Ольги, Муквич Владислави, Шлик Катерини під керівництвом учителя предмета «Захист Вітчизни» Нікітенка О.І. брали участь у І (міському) етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)


        Година-спогад «Не загасити пам’яті вогонь»
        У рамках проведення місячника військово-патріотичного виховання учні 6-Г, 7-А та 8-В класів (класні керівники Тутова І.В., Дихтяренко Т.О., Грицай С.П.) відвідали обласну бібліотеку для дітей де до їхньої уваги була запропонована година-спогад «Не загасити пам’яті вогонь». Упродовж заходу бібліотекарі розповіли, яку дорогу ціну заплатив український народ за участь у найстрашнішій за всю світову історію війну, про найбільші операції, найвизначніші дати Другої світової війни та велику мужність нашого народу. Познайомили користувачів з традиціями відзначення Дня пам’яті і примирення та Дня Перемоги в різних країнах світу (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.)


        Виховна година «З історії Криму»
        08.04.2019 р. з метою формування ціннісного ставлення особистості до українського народу, Батьківщини, держави та нації, усвідомлення взаємозв’язку між індивідуальною свободою, правами людини та її патріотичною відповідальністю для учнів 8-Г класу була проведена виховна година «З історії Криму». Під час заходу учні пригадали найяскравіші сторінки історії Криму, відомі ним, познайомилися з подіями лютого- березня 2014 р. на території півострова, проаналізували візуальні джерела, відеоматеріали. (Відповідальні: керівник шкільного музею Калашник Т.О., класний керівник Вода О.І.)


полоска
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове