КУ Сумська ЗОШ 6
Головна стрелка Фотогалерея 2018-2019 н.р. стрелка Участь у міській персональній виставці-конкурсі юних художників «Усе починається з чистого аркуша», 02-12.04.2019

Фотогалерея 2018-2019 н.р.

Участь у міській персональній виставці-конкурсі юних художників «Усе починається з чистого аркуша»

        «Усе починається з чистого аркуша»… Саме таку назву має міська персональна виставка-конкурс юних художників, що традиційно проводиться раз на три роки. Свої кращі здобутки з живопису представили обдаровані діти з різних освітніх та позашкільних закладів міста. У ній взяли участь і троє учнів нашої школи, двоє з яких стали переможцями виставки, посівши І місця (Конєв Нікіта, 7-Б клас та Бойко Діана, 8-Г клас).
        Для професійного зростання юних художників Інформаційно-методичним центром управління освіти і науки Сумської міської ради, а саме методистом Тиченко І.В. була запланована низка майстер-класів із різних живописних технік, які провели відомі педагоги та художники. У Конгрес-центрі СумДУ, де діяла дана виставка, 2 квітня пройшли два майстер-класи, в одному з яких узяв участь учень нашої школи, переможець виставки Конєв Нікіта. Під час даного дійства «Заслужений художник України» Чередніченко Олександр Миколайович продемонстрував учасникам майстер-класу особливості роботи гуашевими фарбами та виконав разом із дітьми натюрморт із весняними квітами. Протягом півтори години юні художники мали унікальну можливість познайомитися з новими техніками живопису та спробувати відтвори їх на практиці.
        12 квітня у тому ж приміщенні Конгрес-центру СумДУ відбулося урочисте закриття та нагородження переможців міської персональної виставки-конкурсу юних художників «Усе починається з чистого аркуша», під час якого учасники отримали почесні грамоти за зайняті призові місця, а двоє наших учнів – Конєв Нікіта, 7-Б клас та Бойко Діана, 8-Г клас – продемонстрували присутнім особисті прийоми у роботі з живописом та взагалі у малюванні, взявши участь у заході «Лайфхак від переможця» (відповідальна учитель образотворчого мистецтва Гончаренко В.В.).
        Щиро вітаємо юних художників нашої школи із перемогою!


полоска
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове