КУ Сумська ЗОШ 6
Головна стрелка Фотогалерея 2018-2019 н.р. стрелка День цивільного захисту, 23.04.2019

Фотогалерея 2018-2019 н.р.

День цивільного захисту

        23 квітня в освітньому закладі був проведений День цивільного захисту, метою якого було практичне відпрацювання дій учнів та працівників у разі виникнення НС різного характеру. Протягом Дня ЦЗ були проведені наступні заходи:

        Практичне заняття «Надання першої медичної допомоги при надзвичайних ситуаціях різного характеру»
        Напередодні Дня цивільного захисту 22.04.2019 р. методист центру ЦЗ та БЖД Сумської області Чвалун С.В. та майстер виробничого навчання Волкогон А.Я. провели практичне заняття для працівників закладу освіти «Надання першої медичної допомоги при надзвичайних ситуаціях різного характеру». Метою цього заходу було розвиток вмінь та навичок, дії населення при різних надзвичайних ситуаціях у побуті (зупинка кровотечі, транспортування під час аварії, вимір артеріального тиску тощо).


        Практичні заняття «Дії з подарним гідрантом, вогегасником та іншими засобами пожежогасіння»
        Керівник ланки пожежогасіння, учитель трудового навчання Рудень І.І. провів практичне навчання з учнями 5, 9-х класів та працівниками освітнього закладу з теми «Дії з подарним гідрантом, вогегасником та іншими засобами пожежогасіння»


        Практичні заняття «Будь обережним на дорозі»
        Команда ДЮП "Голден файер" (керівник Радченко Л.П.) показала нову програму "Безпека - запорука життя".
        Представником управління патрульної поліції в Сумській області, інспектором по зв’язкам з громадськістю, старшим лейтенантом поліції Красовською О.Г. для учнів 6-7-х класів було проведено практичне заняття «Будьте обережними на дорозі», під час якого присутні познайомилися з правилами дорожнього руху, особливостями застосування цих правил.


        Практичні заняття «Надання першої медичної допомоги»
        Медична сестра центру первинної медико-санітарної допомоги Панасовська С.М. для учнів 7-Б класу провела практичні заняття «Надання першої медичної допомоги»


        Практичні заняття «Надання першої медичної допомоги»
        Працівник КУ СМЛК №5 Пушкарьова П.П. для учнів 8-А класу провела практичні заняття «Надання першої медичної допомоги»


        Медичний майданчик
        У вестибюлі школи на перервах працював медичний майданчик, де медична сестра Придатко В.О. проводила практичні заняття з надання першої медичної допомоги


        Практичні заняття «Надання першої медичної допомоги»
        Старша медична сестра Синах Т.М. для учнів 8-Б класу провела практичні заняття «Надання першої медичної допомоги»


        Спортивні змагання "3С"
        Учителі фізичної культури Ралка В.Ю., Будко В.П., класоводи Сугар О.В., Сивоконь Л.М. за участі батьківської громадськості провели спортивні змагання "3С" (сила, спритність, смиливість) для учнів 2-А, 2-Б класів


        Бесіда з елементами тренінгу «Практичні дії населення при НС різного характеру»
        Провідний фахівець сектору зав’язків з засобами масової інформації Державної служби НС Могіленець Є.Є. провів для учнів 8-х класів інтерактивну бесіду з елементами тренінгу «Практичні дії населення при НС різного характеру».
        Дана інформація була висвітлена у статті «У Сумах рятувальники поспілкувалися зі старшокласниками про правила безпеки» на сайті Управління ДСНС України у Сумській області


        Практичне заняття "Дії населення у НС різного характеру"
        Методист центру ЦЗ та БЖД у Сумській області Чвалун С.В. для учнів 7-Г класу провів практичне заняття "Дії населення у НС різного характеру"


        Евакуація учнів та працівників освітнього закладу за сигналом «Увага всім» (ввідна «Пожежа в освітньому закладі»)
        В освітньому закладі 23.04.2019 проведена евакуація учнів та працівників освітнього закладу за сигналом «Увага всім» (ввідна «Пожежа в освітньому закладі») за планом та алгоритмом дій.
        Під час шикування представниками національної поліції та УПП була продемонстрована нова техніка поліції та її спроможності, озброєння та сучасні засоби захисту.
        Кінологічна служба показала спеціально навчених собак на пошук зброї, наркотичних речовин та затримання злочинця.


        Екскурсія до пожежної частини №2 м. Суми
        23.04.2019 року до Дня цивільного захисту учні 6-Г, 7-А, 8-В класів відвідали пожежну частину №2 м. Суми. Представниками пожежної частини була організована цікава екскурсія, де діти мали можливість ознайомитися з умовами праці пожежників та сучасним обладнанням (класні керівники Тутова І.В., Дихтяренко Т.О., Грицай С.П.).


        Екскурсія до Сумської водолазно-рятувальної станції
        Учні 8-Б класу разом з класним керівником Артюшенко О.М. відвідали Сумську водолазно-рятувальну станцію, де фахівці надали дітям слушні поради щодо безпечного поводження на воді, продемонстрували сучасне водолазне обладнання.


полоска
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове