КУ Сумська ЗОШ 6
Головна стрелка Фотогалерея 2018-2019 н.р. стрелка Робота профільного табору «Ерудит», 03-21.06.2019

Фотогалерея 2018-2019 н.р.

Робота профільного табору «Ерудит»

        Під час літніх канікул з 03 по 21 червня 2019 року на базі КУ Сумської ЗОШ №6 працював профільний табір «Ерудит» (50 дітей у 3 загонах, директор Артюшенко О.М.). Учні профільного табору «Ерудит» під час відпочинку відвідували Сумські вищі заклади освіти, де дізнавалися про майбутні професії та умови навчання. Викладачі вузів проводили з дітьми цікаві тренінги, квести, захоплюючі ігри. У таборі діти відкрили для себе цікавий світ робототехніки, журналістики, спілкування англійською мовою. Вихованці зустрічалися з волонтерами з інших країн, представниками патрульної поліції, відвідувалися музеї, бібліотеки.
        Щоденно заходи профільного табору «Ерудит» висвітлювалися на сторінці фейсбука «Група Смарт»

03.06.2019 р.

        03.06.2019 мовний загін «Діамант» відвідав факультет ветеринарної медицини СНАУ, де дізнався про особливості навчання, вимогами до вступу на факультет, та познайомився з професією ветеринара. Пізніше в класі діти продовжили спілкуватися на тему професій та переглянули відеосюжет про найдивніші професії світу.
        Загін «Happy Travellers» з метою профорієнтації відвідали факультет журналістики СумДУ, де спробували свої якості телеведучих та кореспондентів
        Загін «Радикал» вiдвiдував музей обчислювальноi техніки факультету ЕлІТ СумДУ, ознайомились зі зразками робототехніки, отримали масу вражень та задоволень від побаченого.
        З 13:00 до 14:00 вчитель Сергієнко С.А. провела заняття з математики «Математика навколо нас». Учні завзято виконували завдання та проявляли свої здібності, інтерес до математики.


04.06.2019 р.

        04.06.2019 р. відбулося урочисте відкриття профільного табору «Ерудит», на яке завітали казкові герої, які розважали дітей. Командири загонів рапортували директору табору Артюшенко О.М. про готовність розпочати відпочинок у таборі. Директор табору привітала присутніх і побажала гарного відпочинку.
        Загін «Радикал» відвідав факультет ветеринарної медицини СНАУ. Особливо вразили дітей експонати паталого-анатомічного музею. Також мали можливість поспілкуватися з братами нашими меншими.
        До загону «Happy Travellers» завiтали волонтери з Болгарії: Мiтко та Iлля. Дiти познайомилися, дізналися багато нового про культуру та традиції країни, поділилися музичними вподобаннями та отримали задоволення від гри в футбол та волейбол.
        Студенти СумДУ ф-у ЕлІТ провели майстер-клас з робототехніки на якому показали способи зборки та паяння мікросхем та виготовлення власних світодіодних пристроїв
        Другий день у профільному таборі «Ерудит» загін «Діамант» провів з користю. Квест «Тест драйв на витривалість» допоміг учням продемонструвати свою кмітливість і спортивні вміння, а також отримати масу задоволення


05.06.2019 р.

        Третій день мовного загону «Діамант» був присвячений року Франції в Україні. Вихованцями був організований вуличний театр мімів для малечі, які з радістю поринули в чарівну атмосферу Парижа. Пізніше діти долучилися до днів сталої енергії в м. Суми. А також відвідали музей грошей.
        Учні пришкільних мовних таборів КУ Сумської ЗОШ №6 та КУ Сумської СШ №10 на базі бібліотеки-філії №2 Сумської МЦБС взяли участь в екологічному батлі «Я – за енергозбереження!», який проводився у рамках міських заходів до Днів сталої енергії. У рольовій грі, конкурсах та вікторинах учні показали знання та навички з питань збереження навколишнього середовища (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.). Дана інформація була висвітлена на сторінці фейсбука бібліотеки-філії №2 Сумської МЦБС
        Учні профільного табору «Ерудит» відвідали захід присвячений Дню сталої енергії, де отримали масу задоволень та вражень. На якому були свідками кріо-шоу, дефіле з екоторбинами, дефіле маленьких модниць у сукнях з пакетів, газет, паперу, чоловічих краваток.
        На майстер-класі з робототехніки виготовляли пристрій-мигалку, який спаяли власноруч.


06.06.2019 р.

        Загін «Happy Travellers» відвідав СумДУ, переглянув фільм про історію грошей та отримав задоволення від настільної фінансової гри «Монополія»
        Загін «Радікал» вiдвiдав кафедру журналістики СумДУ та факультет економiки та фiнансiв, грали в ігри «Монополія» та «Мафія»
        Вихованці загону «Діамант» відвідали Сумську обласну наукову бібліотеку та взяли участь у пізнавальному квесті «Контактні споруди міста Суми»


07.06.2019 р.

        Перший тиждень для вихованців мовного загону «Діамант» табору «Ерудит» промайнув швидко. Діти мали змогу прийняти участь в правовій грі та дізнатися більше про свої права. Пізніше до мовного загону «Діамант» завітав волонтер з Нідерландів Бенжамін. Діти з спілкувалися англійською мовою та з активно долучилися до всіх інтерактивних ігор з волонтером.
        Вихоанці загонів «Радікал» та «Happy Travellers» відвідали табір «Юнівер», де брали участь у захоплюючому квесті «Підкори вершини Універу» та отримали майстер-клас від вихователів табору


10.06.2019 р.

        10.06 відбувся товариський матч з футболу між вихованцями табору та представниками патрульної поліції. Діти отримали отримали багато позитивних емоцій, заряд бадьорості від захоплюючої гри.
        Вихованці загонів «Радікал» та «Happy Travellers» із задоволенням поспілкувалися із представником патрульної поліції Кісільовою О.І. на тему «Поліція і громада«.
        Вихованці загону «Happy Travellers» взяли участь у заході «Дим убиває».
        Мовний загін «Діамант» відвідав інженерний факультет. Діти вчились мислити нестандартно і розвивати свою креативність. Пізніше вихованці загону позмагалися не тільки у знанні англійської мови, а й у швидкості. Перемогла – дружба! Пізніше вчителі англійської мови Тутова І.В. та Дихтяренко Т.О. для мовного загону «Діамант» була проведена інтерактивна мовознавча гра на знання англійської мови «Flyswatter».


11.06.2019 р.

        Загін «Радикал» був на екскурсії до медичного інституту СумДу, відвідали музей анатомії.
        «Happy Travellers» взяли участь у заході проекту «EDUCходинки», який був презентований Сумським центром дозвілля молоді.
        Мовний загін «Діамант» провів з користю та плідно попрацював. Зранку вихованці загону мали можливість побачити себе у ролі журналіста, оператора та диктора. Дізналися дуже багато цікавого про ці професії та їх перспективи для молоді. Пізніше діти обговорювали шляхи збереження навколишнього середовища, виготовляли цікаві предмети декору з пластикових пляшок та створили постер «Збережи довкілля».


12.06.2019 р.

        Загони «Радикал» та «Happy Travellers» відвідали академію поліції, де мали змогу познайомитися зі зброєю, що знаходиться на озброєнні поліції. Пройшли випробування влучності в лазерному тирі академії поліції.
        Загін «Діамант» приймав гостя з Болгарії Валентину. Діти дізналися цікаві факти про Болгарію, практикували розмовні фрази болгарської мови та активно займалися спортом на природі.


13.06.2019 р.

        Загін «Діамант» мав нагоду відвідати криміналістичну лабораторію та дізнатися багато нового та цікавого про роботу криміналіста. Пізніше вихованці загону долучилися до літературних читань та відтворили в ролях казку англійською мовою.
        Учні загонів «Happy Travellers» та «Радикал» відвідали музей грошей у Конгрес центрі СумДУ та взяли участь в інтелектуальній смарт грі «Що ви знаєте про гроші?»


14.06.2019 р.

        Учні загонів «Happy Travellers» та «Радикал» відвідали відвідали кінологічну службу, де дізналися, як відбувається підготовка службових собак до роботи. Також відвідали музей піротехнічних засобів, де мали змогу побачити боєприпаси різних калібрів.
        Загін «Діамант» відвідав катакомби міста Суми. Дітям розказали про дії в надзвичайних ситуаціях, а також запропонували переглянути відеоролик про аварію на ЧАЕС. Згодом вихованці загону провели захоплюючу акцію «Подаруй дитині посмішку».


18.06.2019 р.

        Загони «Діамант» та «Радикал» відвідали музеї імені Тараса Шевченка та бойової слави КУ Сумської СШ №7 імені М.Савченка, учні декламували вірші Шевченка англійською мовою. Пізніше діти відвідали приватний контактний музей Причал Одіссея.
        Загін «Happy Travellers» відвідав Наукову обласну бібліотеку та взяли участь у квесті «Контактні споруди міста Суми».


19.06.2019 р.

        Загін «Happy Travellers» узяв участь в фінансовій грі «Економічний футбол». Рахунок 2:0 на користь команди «Україна», милувалися красою зеленої зони на території університетської поліклініки Банківської академії, а також взяли участь у вікторині «Від Котляревського до Винниченка" з складанням ейдосконспектів (готуємось до ЗНО)»
        Для загону «Радикал» Конгрес центр провів захiд з профорiєнтацii
        Загін «Діамант» мав нагоду відвідати обласну дитячу бібліотеку, де брав участь у вікторині, присвяченій Дню Конституції України. Також Академія банківської справи радо відчинила нам двері та провела бізнес гру для учнів. Остання середа табору традиційно присвячена року французької мови і ми раді вітати всіх на нашому Панському фестивалі


20.06.2019 р.

        Загони «Радикал» та «Happy Travellers» відвідали СББ-ТИЛ, де мали можливість взяти участь у плетінні сіток. Пізніше відвідали центр крові, де учні більш детально дізналися про роботу центру та мали можливість подивитися як проходять лабораторні дослідження.
        Загін «Діамант» відвідав Центр дозвілля молоді, де вони мали можливість познайомитися з моделями поведінки в конфліктних ситуаціях за чашкою запашного чаю. Потім діти вирішили відпочити та поспівати в караоке разом.


21.06.2019 р.

        Загони табору «Ерудит» присвятили цей день екскурсії «Стежками рідного міста».


полоска
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове