КУ Сумська ЗОШ 6
Головна стрелка Фотогалерея 2018-2019 н.р. стрелка Зустріч з батьками першокласників «Мандрівка до Нової української школи, або батькам про те, що чекає учнів з 1 вересня», 11.06.2019

Фотогалерея 2018-2019 н.р.

Зустріч з батьками першокласників «Мандрівка до Нової української школи, або батькам про те, що чекає учнів з 1 вересня»

        11 червня 2019 року в актовій залі освітнього закладу відбулася зустріч з батьками першокласників «Мандрівка до Нової української школи, або батькам про те, що чекає учнів з 1 вересня».
        Директор Новик Л.В. надала коротку інформацію про роботу освітнього закладу. Учителі початкових класів Васюкова С.М., Шерстюк Г.І. розповіли присутнім про особливості освітнього процесу в школі І ступеня. Дієві поради як визначити чи готова дитина до навчання у школі надала практичний психолог Головач І.А. Про соціальні пільги здобувачів освіти батьки отримали інформацію від соціального педагога Шкут О.С.
        Зібрати дитину до школи допомогла вчитель початкових класів Решетниченко С.О. Відповіді на всі запитання батьки отримали під час рубрики «Кошик запитань».
        Завершилась мандрівка екскурсією до класів, у яких діти будуть навчатися з 1 вересня 2019 року.
        «Ми створюємо освіту нової я4ості заради майбутнього наших дітей! Нам важливо рухатися до мети разом з батьками!»


полоска
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове