КУ Сумська ЗОШ 6
Головна стрелка Фотогалерея 2018-2019 н.р. стрелка Тижні, місячники 2018-2019 н.р. стрелка Тиждень військово-патріотичного виховання до Дня захисника України, 08-12.10.2018

Фотогалерея 2018-2019 н.р.

Тиждень військово-патріотичного виховання
до Дня захисника України

        З метою підготовки молоді до служби в Збройних силах України, формування громадянина-патріота з 08 по 12 жовтня 2018 року в закладі освіти буде проведено тиждень військово-патріотичного виховання до Дня захисника України. Протягом тижня згідно плану буде проведена низка заходів:

        З 08.10.2018р. по 12.10.2018р. до Дня захисника України в освітньому закладі педагогом-організатором спільно з представниками учнівського самоврядування було організовано та проведено ряд заходів. Так, протягом тижня учні 1-11 класів, педагогічний та батьківський колективи мали змогу взяти участь у благодійних акціях «Лист та малюнок захиснику України» (привітання військовослужбовців зі святом), «Добро жменями» (збір кришечок з метою надання допомоги у виготовленні протезування бійцям-інвалідам),
        «Разом – до Перемоги!» (надання допомоги захисникам, що перебувають у зоні АТО).
        Також, протягом 11.10.2018р. було оформлено виставку дитячих малюнків «Український воїн – наш захисник!» (5-7 класи).
        12.10.2018р. для учнів 2-3 класів проведена загальношкільна акція «Україна – непереможна!», під час якої школярі мали можливість написати на кольорових квіточках побажання військовослужбовцям, які зараз знаходяться у зоні проведення АТО та прикрашали ними українську дівчину як символ України.
        12.10.2018р. усі забрані продукти харчування, речі, листи, малюнки та кришечки було передано у волонтерський центр «СББ ТИЛ» (відповідальна педагог-організатор Гончаренко В.В.)
Свято «Козацькому роду – нема переводу»
        12.10.2018 р. у 1-А класі (класовод Заіченко О.Л.) відбулося свято «Козацькому роду – нема переводу», під час якого учні познайомилися з історією виникнення свята – Дня захисника України. Хлопчики були у захваті від подарунків, які їм вручили однокласниці.
Свято «Козацьки розваги»
        12.10.2018 р. у 1-Б класі (класовод Лиштван О.А.) відбулося свято «Козацьки розваги». Діти познайомилися з історією козацтва та з задоволенням брали участь у різних конкурсах.
Захід «У житті є місце подвигу»
        12.10.2018 р. у 1-В класі (класовод Бабенко Л.М.) проведено захід «У житті є місце подвигу»
До свята захисника Вітчизни
        12.10.2018 р. напередодні свята захисника Вітчизни, дівчатка 1-Г класу привітали хлопчиків-однокласників зі святом. Для них вони підготували вітання та вручили своїм захисникам подарунки (класовод Самойленко Л.В.).
Захід до Дня Захисника України
        У 1-Д класі (класовод Саєнко А.В.) проведено захід до Дня Захисника України. Хлопчики брали активну участь у конкурсах, після яких були нагороджені солодкими подарунками від дівчаток.
Ігрова програма «Козацькі розваги»
        11.10.2018 р. учні 2-А та 2-Б класів (класоводи Сивоконь Л.М., Сугар О.В.) відвідали, де стали учасниками ігрової програми «Козацькі розваги». Цікаві розваги сподобалися і хлопчикам, і дівчаткам. На святі були присутні Рудиченко Юрій Олександрович – представник батьківської громадськості, заступник командира мінометної батареї в/ч А4532 та Коритник Олександр Миколайович – старший солдат 27-ої реактивної артилерійської бригади.
Розважально-ігрова програма «Козацькі забави»
        Учні 2-В та 2-Г класу (класоводи Геращенко Т.М., Борзаниця Ю.Г.) взяли участь в розважально-ігровій програмі «Козацькі забави» на базі ПДЮ.
Година спілкування «Ми – юні захисники Вітчизни»
        11.10.2018 р. у 3-А класі (класовод Абрамчук І.М.) та 3-Б класі (класовод Усик С.Л.) відбулася година спілкування «Ми – юні захисники Вітчизни». Школярі зустрілися з учителем предмета «Захист Вiтчизни», полковником у відставці Гуковим Миколою Олександровичем, який розповів багато цікавого і повчального про службу в Збройних Силах України. Діти малювали малюнки, декларували вірші та отримали багато позитивних емоцій.
Захід «Майбутній захисник Вітчизни»
        12.10.2018 р. у 3-Г класі (класовод Корінченко І.С.) відбувся захід «Майбутній захисник Вітчизни» за участі учасника АТО, військовослужбовця Сумського районного військового комісаріату Корінченка Андрія Ігоровича.
Конкурсно-розважальна програма «У єдності сила»
        12.10.2018 р. у 4-В класі (класовод Світенко Г.М.) до Дня захисника України проведено конкурсно-розважальну програму «У єдності сила». Хлопчики брали участь у конкурсах, дівчата вітали майбутніх захисників України віршами та солодкими подарунками.
Захід до Дня Захисника України «Майбутні захисники»
        12 жовтня в 4-Г класі (класовод Решетниченко С.О.) відбувся захід до Дня Захисника України «Майбутні захисники» за участі представника батьківської громадськості, учасника АТО, сержанта військової частини А4583 Скарлупіна Андрія Володимировича
Оглядова екскурсія в шкільному музеї бойової слави СКД
        10.10.2018 р. для учнів 5-В класу проведена оглядова екскурсія в шкільному музеї бойової слави СКД (відповідальна керівник музею Калашник Т.О.)
Конкурсна програма до Дня захисника України «Козацькі розваги»
        10 жовтня учні 5-Г класу (класний керівник Афанасенко Т.В.) взяли участь у конкурсній програмі до Дня захисника України «Козацькі розваги», де учні проявили свою спритність, влучність, кмітливість , ерудицію та вміння не тільки розважатися разом, а й підтримувати один одного.
Конкурсно-розважальна програма «Козацькі розваги»
        11.10.2018 на базі філіі бібліотеки ім. Т.Г.Шевченка учні 6-А класу відвідали конкурсно-розважальну програму «Козацькі розваги». Дітям розповіли про звичаі та традиціі козаків, клейноди, особливості прийому до товариства, кухню. Маршрутний лист квесту був складним, але цікавим. Командам потрібно було пройти етапи (станції): «Склади прислів’я», «Козацька кмітливість», «Художня», «Спортивна», «Літературний фуршет». Учасники гри малювали козака, шукали прислів’я, складали пазли-картинки, а особливо сподобався всім конкурс «Козацький куліш» (відповідальні: бібліотекар Лисицька О.І., класний керівник 6-А класу Колотило О.В.)
        Інформація була висвітлена на сайті Централізованої бібліотечної системи м. Суми та на сторінці фейсбука бібліотеки-філії №2 Сумської МЦБС
Захід до Дня захисника України
        10.10.2018 р. у 6-Б класі (класний керівник Дубина Т.В.) відбувся захід до Дня захисника України.
Класна година, присвячена Дню Захисника України
        09.10.2018 року у 6-Г класі (класний керівник Тутова І.В.) відбулася класна година, присвячена Дню Захисника України. Діти учасників АТО розповіли про те, як вони пишаються своїми татами. Учні із задоволенням слухали та задавали питання дівчатам.
Урок мужності «Тої козацької слави повік не забудемо»
        09.10.2018 року учні 7-В класу з класним керівником Мусатовою О.О. відвідали Сумську міську бібліотеку імені Т.Г. Шевченка та взяли участь в інтерактивній вікторині, присвяченій Дню захисника України. Учні дізналися цікаві історичні факти про побут та традиції українських козаків та вшанували пам'ять сучасних українських воїнів (відповідальна зав. бібліотекою Лисицька О.І.).
Бібліотечно-краєзнавчий квест «Козацькому роду нема переводу»
        09.10.2018 року учні 8-В та 7-А класів (класні керівники Грицай С.П. та Дихтяренко Т.О.) відвідали Конгрес-центр СумДУ де прийняли участь у бібліотечно-краєзнавчому квесті «Козацькому роду нема переводу» (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.)
Захід до Дня захисника України
        12.10.2018 р. у 9-А класі (класний керівник Радченко Л.П.) відбувся захід до Дня захисника України. Учні підготували вірші учасникам АТО, а також переглянули відео про наших захисників.
Гра «Військова слава»
        11.10.2018 р. учні 9-Б класу випробували свої сили у грі «Військова слава». Діти дізналися багато нового про військових – наших земляків. На захід було запрошено як члена журі учасника АТО, військовослужбовця Сумського районного військового комісаріату Корінченка Андрія Ігоровича. (відповідальні: керівник музею Калашник Т.О., класний керівник Бондар Т.Л.)
Засідання Круглого столу «Що означає бути захисником Вітчизни»
        У 9-В класі (класний керівник Землянко О.В.) 09.10.2018 р. відбулося засідання Круглого столу «Що означає бути захисником Вітчизни».
Інтелектуальний турнір «Військова слава»
        10.10.2018 р. відбувся інтелектуальний турнір «Військова слава» серед учнів 10-А класу за участі учасника АТО, військовослужбовця 72-ї окремої механізованої бригади Черноброва Костянтина Васильовича як почесного члена журі. Учасники гри не тільки продемонстрували свої знання, але й відкрили для себе деякі нові сторінки військової історії (відповідальні: керівник музею Калашник Т.О., класний керівник Штокало О.В.)
Участь в міських урочистостях до Дня захисника Вiтчизни
        14.10.2018 р. учнi 10-А, 10-Б класів взяли участь в міських урочистостях до Дня захисника Вiтчизни на площі Незалежності. Пiд керiвництвом учителя предмета «Захист Вiтчизни», полковника у відставці Гукова Миколи Олександровича познайомились iз виставкою вiйськовоi технiки (відповідальні: класний керівник 10-А класу Штокало О.В., учитель інформатики Калько О.М.)
полоска
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове